02146011014 پشتیبانی سریع

مشاوره سئو سایت

203 بازدید
مشاوره سئو سایت

بسیاری از اوقات صاحبان وبسایت های اینترنتی گوناگون به این موضوع توجه نمی کنند که باید برای بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن وبسایتشان در رتبه ها بالا و موفقیت چه اقداماتی را باید انجام دهند. در این مواقع است که مشاورین سئو و سئوکاران حرفه ای، با ارائه مشاوره سئو به صورت رایگان به کمک این افراد آمده و به موفقیت کسب و کار این افراد کمک خواهد کرد.

سئوکاران با انتقال اطلاعات لازم در رابطه با نحوه ی موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی و نشان دادن مسیر درست به صاحبان سایت های اینترنتی موجب آشنایی این افراد با مسیر موفقیت می شوند.

در حقیقت یکی از مهمترین کارهای یک سئوکار حرفه ای، مشاوره رایگان سئو می باشد. مشاورین سئو با ارائه ی  مشاوره رایگان در زمینه ی کسب و کارهای گوناگون اینترنتی و تصمیم سازی در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه ، موجب بهینه سازی قدرتمند وبسایت های اینترنتی می شود.

صاحبان مشاغل می توانند با دریافت مشاوره سئو از سئوکاران حرفه ای، اطلاعات خود را به صورتی به روزرسانی کرده که حتی خود به تنهایی بتوانند در زمینه ی سایت اینترنتی خود تصمیم گیری کرده و بهترین راه حل را برای پیشرفت شغلی خود انتخاب کنند.

گاهی اوقات نیز پیش می آید که بسیاری از افراد به مشاورین سئو غیر حرفه ای اعتماد کرده و با هدف افزایش رتبه وب سایت خود از این افراد کمک می گیرند اما به جای اینکه شاهد افزایش رتبه سایت خود باشند، شاهد کاهش رتبه و پسرفت در مسیر شغلی خود می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های بهره بری از یک مشاوره سئو سایت خوب را به شما معرفی کنیم و به معرفی وظایف یک مشاور سئو سایت حرفه ای بپردازیم.

مشاوره سئو

مشاوره سئو

قبل از توضیح در مورد مشاوره سئو ، ابتدا به سوال زیر پاسخ دهید.

اطلاعات شما از وضعیت وبساتتان چه اندازه است و آیا در جریان استراتژی ها و بروزرسانی های گوگل هستید یا خیر؟
• از وضعیت وبسایت خود اطلاع دارید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید!
• از وضعیت وبسایت خود اطلاع ندارید!
• اصلا وبسایتی ندارید!

نکته : هر جا کلمه “تضمینی” در مورد سئو سایت مشاهده نمودید، روی آن قلم بکشید. بعنوان مثال: سئو تضمینی در 4 ماه. هیچ تضمینی بعد از 4 ماه برای ثبات سئو سایت شما و مشکلاتی که گوگل برایتان بوجود خواهد آورد، وجود ندارد. در ضمن سئو سایت تا زمان بالا آمدن سایت در موتور های جستجوگر، با توجه به کلمات کلیدی هدف ادامه خواهد داشت و زمان آن دقیقا مشخص نخواهد بود.
توجه : یک وبسایت از بدو تولد و در طول زمان حیاتش نیاز به سئو، بهینه سازی سایت، محتوای مناسب و نگهداری دارد.

مشاور سئو کیست و چقدر می‌توان به او اعتماد کرد؟

همانطور که ابتدای مطلب گفتیم، برای اینکه یک وبسایت از نظر سئو و کسب نتایج گوگل به موفقیت برسد و رشد کند، برای آن باید از استراتژی مناسب بهره برد.

معمولا استراتژی های مخصوص هر وب سایت با توجه به موقعیت فعلی و بازار کاربران، دارای اهدافی متفاوت است و نمی توان از آن برای تمامی پروژه‌ها استفاده نمود و  درحقیقت مشاور سئو باید برای پروژه های گوناگون از تکنیک های مختلفی بهره ببرد.

مشاورین سئو سایت حرفه ای با تکیه بر سابقه و دانش خود می تواند استراتژی مناسب وب سایت را با توجه به اهداف نهایی پروژه که معمولا آن را مدیر سایت مشخص می‌کند، تنظیم کند.همچنین مشاوره سئو می داند که برای عملی کردن استراتژی لازم باید چه اقداماتی انجام داد.

زیرا یک مشاور سئوی حرفه ای  با علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل آشنایی دارد و با تمامی ابزارهای رسیدن به هدف نهایی پروژه آشنا است.

معمولا در ابتدای راه اندازی وب سایت، مشاور سئوی حرفه ای  می تواند به شما در انتخاب اسم مناسب سایت، نام دامنه، انتخاب شرکت طراحی سایت، نوع هاست و خدمات ارائه دهنده هاست و بایدها و نبایدهای طراحی وب سایت کمک زیادی کند و پروژه ی شما را مدیریت کند.

همانطور که گفتیم اقدامات مشاوره سئو کاملا وابسته با اهداف پروژه می باشد و مشاوره ی سئو وظیفه دارد آن را برای افراد به صورت کاملا حساب شده تعیین نماید.

معمولا مشاور سئو باید بررسی نماید که وب سایت از لحاظ ساختاری ، برای موتور های جستجو مانند گوگل به صورت صحیحی ساخته شده یا باید تغییراتی در آن اعمال شود . همچنین یکی دیگر از وظایف این فرد ، جمع آوری اطلاعات در رابطه با گذشته وب سایت می باشد ، برای مثال این فرد بررسی می کند که  در 3 ماه اخیر چه میزان محتوا و چه تعداد پیوند خارجی یا همان بک لینک برای سایت شما کار شده است و این که این لینک ها مفید و حرفه ای بوده اند یا نه باید تغییراتی در آن ها داده شود ، سپس او باید بررسی کند که رقبا در چه وضعیتی هستند ، سپس با بررسی این موارد به تعیین بهترین استراتژی برای پیشرفت سایت شما بپردازد.

مشاور سئو با شناخت قابلیت های وب سایت شما ، پیشینه ی وب سایت ، و تحلیل رقبا می تواند برای پیشرفت پروژه تصمیم صحیحی بگیرد و امکانات لازم  را در کنار این لیست آورد تا موجب بهینه سازی وب سایت شما گردد.

همچنین تولید محتوا و هزینه لینک سازی یکی از مهم ترین  اقداماتی است که شما باید در کنار بهره بری از مشاورین سئو سایت به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

مشاور سئو کیست

مشاور سئو کیست

مشاورین سئو سایت حرفه ای چه وظایفی دارند؟

·       مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو به صورت کاملا حرفه ای

·       مشاوره در زمینه تکنیک های به روز سئو سایت

·       مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی صحیح و اصولی

·       مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف و موفقیت

·       مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت

در انتخاب مشاور سئو باید به چه فاکتورهایی توجه نمود؟

انتخاب بهترین شرکت مشاوره سئو سایت، یکی از سخت ترین اقداماتی است که صاحبان سایت باید آن را انجام دهند. معمولا مشاورین سئو سایت گوناگون هر کدام برای خود برنامه ویژه‌ای دارند و استراتژی های منحصر به فردی را طراحی می کنند.

اما تشخیص بهترین مشاور سئو یک سری قوانین دارد که شما می توانید با توجه به این موارد بهترین مشاور سئو را انتخاب کرده و در مدت بسیار کوتاه به موفقیت لازم در زمینه ی کاری خود دست پیدا کنید.

ما در اینجا به برخی از فاکتورهای مهمی که شما را در انتخاب هرچه بهتر مشاور سئو کمک می کند در ادامه می پردازیم:

·       داشتن تجربه لازم به عنوان مشاور SEO یا فعالیت های مشابه در این زمینه

·       داشتن تجربه لازم برنامه ریزی و اجرای استراتژی های موفق SEO

·       نمونه کارها و رزومه ی موفق در زمینه ی  SEO

·       داشتن تجربه تجزیه و تحلیل وب، بازاریابی و توسعه کسب و کار

·       داشتن دانش فنی در زمینه های HTML ، CSS ، JavaScript

·       امکان تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه توصیه های مبتنی بر شواهد

·       مذاکرات حرفه ای با کارفرماها

·       مهارت های متفکر منتقد و حل مسئله

·       مهارت های مدیریت زمان خوب

·       مهارتهای عالی بین فردی و ارتباطی

انتخاب مشاور سئو

انتخاب مشاور سئو

روش مشاوره سئو

روش مشاوره سئو شرکت فست سئو در مجاب نمودن کارفرمایان به صورت زیر می باشد:
در حالت کلی جهت ارائه مشاوره سئو ، سوال هایی از شما پرسیده خواهد شد که ممکن است قادر به پاسخگویی به آن ها نباشید.
1) با ابزار های سئو، بهینه سازی و گزارش دهی وبسایت آشنایی دارید؟
2) تا چه اندازه با سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه آشنا هستید! آیا اگر شرکتی با استفاده از سئو کلاه سیاه اقدام به بهینه سازی سایت شما نماید، متوجه خواهید شد؟
3) چه کلمات کلیدی جهت سئو سایت خود در نظر دارید؟
4) آیا قادر به تولید محتوای اصولی وب سایت خود هستید؟
مواردی که در مورد یک شرکت ارائه دهنده و روش مشاوره سئو مهم است تا بدانید:
1) نمونه کار های سئو و بهینه سازی شده
2) نتایج بدست آمده از سئو و بهینه سازی وب سایت های انجام شده
3) وضعیت وبسایت مربوط به خود شرکتی که اقدام به ارائه مشاوره سئو می نماید، چگونه است؟
4) تا چه اندازه شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در میان کارفرمایان و مدیران سایت از محبوبیت برخوردار است؟
5) اخذ هزینه های ایده آل مطابق با ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو

انواع مشاوره سئو

1) انواع مشاوره سئو در راه اندازی سایت های ورد پرسی (در صورت نیاز) که فست سئو بعنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و بهینه سازی سایت های وردپرسی و تضمین بالاترین بازدهی، اقدام به انتخاب یک دامنه مناسب با کسب و کارتان و یک استراکچر و قالب بهینه خواهد نمود.
2) مشاوره سئو در کسب و کار های کوچک و مدیریت مستقیم سایت و انجام کار های مربوط به سئو داخل سایت
3) مشاوره سئو در کسب و کار های بزرگ طرح بهترین استراتژی برای پیشبرد سایت
با مطالعه این مقاله و کسب آگاهی، مشاور در انتخاب خدمات سئو سایت خود باشید.

هدف از مشاوره سئو در فست سئو :
فست سئو بدنبال 2 هدف کلی و معنوی از ارائه خدمات مشاوره سئو می باشد:
 برای کارفرمایان کمک به کسب موفقیت در رسیدن به ایده ها و اهدافشان.
 برای فست سئو تجربه موفقیتی دیگر در رساندن شما به هدفتان، همچنین کسب محبوبیت و اعتبار به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت در میان رقیبان و کارفرمایان.

اهداف دیگر مشاوره سئو

• ارائه روش های طراحی و بهینه سازی سایت های مفید با اصول سئو
• تشریح تکنیک های سئو مورد استفاده توسط فست سئو به کارفرمایان
• بررسی کلمات کلیدی مناسب جهت استفاده در سئو سایت
• تخمین زمان مورد نیاز برای سئو و بهینه سازی سایت
• تخمین هزینه ها با توجه به سختی کار و زمان. در قسمت قرارداد بهینه سازی سایت بطور کامل بیان شده است.
از دیگر اهداف فست سئو در ارائه مشاوره سئو ، اینست که بدانید فست سئو از چه روشی برای سئو سایت استفاده می نماید؟
در مورد سئو کلاه سیاه Black Hat Seo و سئو کلاه سفید White Hat Seo چه می دانید؟

اهداف دیگر مشاوره سئو

اهداف دیگر مشاوره سئو

سئو کلاه سیاه : یک سئو سایت غیر اصولی که با نام Black Hat Seo شناخته شده است، یکی از روش های پرکاربرد و غیر اخلاقی می باشد که کار سئو را برای بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سئو آسان کرده است.
سئو کلاه سیاه یک روش سئو خلاف قوانین گوگل بوده، در واقع یک نوع ریسک است. گوگل برای آن جریمه های سنگینی در نظر گرفته و در نهایت منجر به حذف از نتایج موتور های جستجو شود.
سئو کلاه سیاه شامل : تراکم کلمات کلیدی بالا، ایجاد صفحات پنهان یا کاذب که وجود خارجی ندارند و کاربر را به صفحات نامربوط وارد می کند. استفاده ازین روش مانند عبور از اتوبان با چشمان بسته می باشد که در صورت تصادف به مرگ حتمی منجر خواهد شد. در مقاله سئو کلاه سیاه بطور کامل در مورد آن صحبت شده است.
سئو کلاه سفید : سئو مورد علاقه فست سئو. سئو آهسته و پیوسته همراه با نتیجه پایدار.
در سئو کلاه سفید تمام قوانین موتور های جستجوگر به صورت اصولی رعایت می شود.
سئو کلاه سفید شامل : اصلاح عناوین، تگ ها، متا دسکریپشن ها، متا کیورد ها و … که در بخش سئو کلاه سفید بیان شده و در قسمت صفر تا صد سئو سایت آن را کاملا تشریح کرده ایم.

لینک کوتاه : https://fastseo.ir/lskz

 02146011014