02146011014 پشتیبانی سریع
اخبار سئو

فست سئو در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی

276 بازدید
فست سئو در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی

اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران با حضور مدیران و رهبران کارآفرین برتر ایران در چهارده بهمن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فست سئو، نمایندگان این شرکت در تاریخ 14 بهمن 1395 در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی شرکت کردند.
اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران با حضور مدیران و رهبران کارآفرین و برندهای برتر مجموعه‌های فعال در صنعتها و مشاغل ایران برگزار شد.
اولین اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی با هدف تقدیر از مجموعه‌های موفق‌ در رهبری بنگاه های اقتصادی برگزار و در پایان آن به برگزیدگان جوایز اهدا شد.

کتاب طلائی نام نیک برند نیک

کتاب طلائی نام نیک برند نیک

علی عطازاده مدیرعامل در تشریح هدف از حضور در این همایش اظهار داشت : با دعوت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت صنعت و معدن وتجارت کشور، دفتر رایزنی همکاری های علمی و آموزشی عضو بنیاد مطالعات آسیایی وابسته به یونسکو، انجمن علمی بازرگانی ایران و وانجمن توسعه و بهبود کیفیت صنایع ایران و آکادمی بین المللی AGR در این اجلاس شرکت نمودیم. علاوه بر ارتقای سطح دانش آگاهی شرکت کنندگان، یکی از مهترین دستاوردهای این اجلاس، معرفی برندهای برتر در بنگاههای اقتصادی ایران و شیوه های دانش رهبری بود.
وی ادامه داد : فست سئو همواره همه تلاش خود را به کار بسته تا بهترین بهره وری را در صنف خود داشته باشد.
مدیرعامل شرکت فست سئو در مورد دستاوردهای این اجلاس برای مجموعه خود اظهار داشت: مفتخر هستیم که لایق دریافت تندیس طلایی اصالت نامه از سوی آکادمی بین المللی AGR سوئد و همچنین تندیس طلایی سپاس نامه و گواهینامه معبتر از سوی انجمن علمی بازرگانی ایران شدیم. از جناب آقای اسفندیار امید بخش رئیس انجمن علمی بازرگانی ایران نهایت سپاس را دارم.

مهرنوش فلاحی، مدیر داخلی فست سئو در آخر اضافه کرد : به منظور جلوگیری از روزمرگی‌های رایج در کسب و کار سعی کنید در هر لحظه به دنبال اهداف بزرگتر و ارتقای علمی بشوید. بنده نیز از تمامی برگزار کنندگان این اجلاس سپاسگزارم که راهی را برای بهبود اهداف عالی اقتصادی کشور گشودند.
تمامی اعضای فست سئو از کسب این افتخار بین المللی بسیار خوشحال هستند و این اتفاق انگیزه‌ای خواهد بود تا با برنامه ریزی دقیق و استفاده از علم روز گام‌های بعدی را نیز با موفقیت برداریم.

سپاس نامه طلایی

سپاس نامه طلایی

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • حق پرست
  7 سال پیش

  با سلام و احترام
  مدیریت محترم فست سئو، موفقیت کسب شده را به شما تبریک عرض می کنم با آرزوی پیشرفت های روز افزون شما در عرصه های بین المللی
  پیروز باشید.

  • فست سئو
   7 سال پیش

   خیلی ممنون خانم حق پرست. همکاران فوق العاده ای مثل شما تو این زمینه به من کمک کردن. باعث افتخار من هستش که همکارانی مثل شما دارم.

 • آریسمان تولز
  3 سال پیش

  فروشگاه آریسمان تولز به نوبه خود موفقیت کسب شده را تبریک و آرزوی کسب قله های موفقیت را برای شما آرزو دارد.

 • نام شما *
  ایمیل شما *

   02146011014