سئو سایت دانلود

سفارش سئو

فست سئو

با شنیدن نام سایت دانلود، خیلی ها به یاد جنگ جهانی اول می افتند. مطالب در این اینگونه سایت ها دسته بندی صحیح نداشته و سئو صحیحی در آن ها بکار نرفته است. در میان شلوغی این سایت ها هر مطلبی قصد اعلام موجودیت خود را دارد. در نتیجه موجب سختی دسترسی کاربران به مطالب مورد نیاز خود می شود. سایت دانلود از سری سایت هایی می باشد که محتوای موضوعی پراکنده دارد. یعنی محدود به یک عنوان یا موضوع مشخص نمی شود، به همین دلیل نیز بهینه سازی سایت دانلود از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تاثیر بسزایی در موفقیت اینگونه سایت ها دارد.
تبلیغات زیاد، عناوین "دانلود کنید" بیشمار و تکراری و از همه مهمتر وجود مقالات و محتوای داستان و شعر، عکس های متفرقه و غیره موجب شده این سایت ها هیچگونه جذابیت داخلی نداشته و کاربر با دانلود نرم افزار مورد نظر "البته اگر آن را بیابد" سایت را ترک کند و وقت بیشتری در آن ها صرف نکند. نیاز سایت های دانلود به سئو و بهینه سازی سایت اساسی، بیش از دیگر سایت ها می باشد.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


کاربرد سئو و بهینه سازی سایت دانلود

در این قسمت کاربرد بهینه سازی سایت دانلود را به صورت اجمالی مورد بررسی قرار می دهیم. سایت های دانلود بسیار کم و انگشت شماری هستند که برخی از قوانین سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کرده اند، اما با این حال باز هم ایده آل نیستند. مشکل سایت های دانلود:
• برخی از سایت های دانلود با انتشار هزاران مطلب، همچنان در انتهای نتایج موتور های جستجوگر قرار می گیرند و بازدیدکننده آنچنانی ندارند. به چند علت:
۱) نامناسب بودن استراکچر و قالب کلی سایت
۲) سئو ضعیف و غیر اصولی
۳) طبقه بندی موضوعی ضعیف و نامناسب
۴) رعایت نکردن اصول لینک دهی در بخش مطالب مرتبط
۵) شلوغی ظاهری سایت و لینک های نامناسب
۶) محتوای نامناسب و غیر مرتبط با عنوان و موضوع سایت
۷) دسترسی مشکل به مطالب سایت
۸) از همه مهمتر سرعت پایین سایت
• برخی از سایت های دانلود، به علت رعایت و انجام موارد سئو و بهینه سازی سایت، با وجود تعداد مطالب اندک همچنان از رتبه خوبی برخوردار هستند اما می توانند ایده آل تر عمل کنند.
۱) اصول سئو و بهینه سازی سایت با توجه به استاندارد ها و استراتژی های گوگل
۲) بروز رسانی های مرتب با موضوعات مشخص و تفکیک شده
۳) رعایت تولید محتوای اصولی و صحیح با توجه به قوانین سئو سایت
۴) استفاده از لینک ها و کلمات کلیدی مناسب هر مطلب
• حال، سایت های خارج از رده کدام سایت ها هستند؟
سایت های خارج از رده سایت هایی هستند که در نتایج موتور های جستجوگر ظاهر می شوند اما هنگام کلیک، مطالب غیر مرتبطی نمایش داده می شود.
۱) عدم استفاده از سئو اصولی و اخلاقی یعنی سئو کلاه سفید White Hat Seo
۲) ایجاد مزارعی از کلمات کلیدی و خریداری لینک
۳) استفاده از سئو کلاه سیاه Black Hat Seo که موجب می شود مطالب نامرتبط با موضوع سایت به نمایش در آید.
۴) افزایش نرخ فرار بازدیدکنندگان سایت
و در نهایت خارج شدن از رده و قرار گرفتن در بلک لیست گوگل.
خدمات سئو سایت دانلود توسط فست سئو در تمامی این سایت ها با استفاده از سئو کلاه سفید انجام می شود و پس از مدت زمان مشخص با حصول بهترین نتیجه هم از نظر رتبه سایت و هم ویژگی های داخلی سایت (از نظر سئو و بهینه بودن در تمامی موارد) در لیست نتایج موتور های جستجو ظاهر می شوند.

سئو سایت دانلود
سئو سایت دانلود

دلیل مشاوره سئو سایت دانلود

مهمترین دلیل مشاوره سئو سایت دانلود به دلیل طولانی و زمان بر بودن سئو (منظور سئو اصولی طبق استاندارد ها و قوانین گوگل) در این نوع سایت ها (حدود ۱ سال یا بیشتر) بطول می انجامد و بطور دائمی باید انجام شود که در قسمت صفر تا صد سئو سایت بطور کامل به آن پرداخته ایم.
در این مورد فست سئو به دو موضوع اصلی اشاره دارد:
 ساختار و قالب سایت
 محتوای سایت
ساختار و قالب کلی سایت : این مورد توسط فست سئو به طور تخصصی و اصولی بهینه می شود.
۱) بهینه سازی سایت، قالب، دسته بندی صحیح موضوعی مطالب، لندینگ ها، منو ها و ... بطور صحیح و استاندارد انجام می شود.
محتوای سایت : خدمات سئو فست سئو در این قسمت شامل ۲ بخش می باشد:
۱) بخش اول: سئو کامل On Page , Off Page بطور کامل و طبق استاندارد های گوگل توسط فست سئو تا حصول نتیجه ایده آل و بالا آمدن سایت انجام می شود. از جمله: تولید محتوای اصولی و سئو صحیح مطالب، لینک ها، شبکه های اجتماعی و...
۲) بخش دوم: آموزش تیم کارفرما توسط فست سئو انجام می شود تا پس از اتمام کار سئو و بهینه سازی سایت، بتوانند سئو سایت دانلود خود را انجام دهند. امیدواریم این مقاله در رفع ابهامات و اطلاعات مورد نیازتان مثمر ثمر بوده باشد.

فست سئو ایران

سئو سایت دانلود چیست؟

مشکل سایت دانلود این است که نمی توان این سایت ها را طبق کلمات کلیدی محدودی سئو کرد و سئو سایت دانلود باید بصورت استاندارد انجام شود که در مقاله مشاوره سئو در مورد آن توضیح داده ایم. سئو سایت دانلود همانند بهینه سازی سایت فروشگاهی و بهینه سازی سایت تفریحی، توسط فست سئو بصورت استاندارد و با بهینه سازی ساختار کلی سایت آغاز می شود.
بهینه سازی سایت های دانلود از نظر دسته بندی محصولات، ساختار لینک ها، بهینه سازی حجم نرم افزار ها و ... بصورت ایده آل و کلیک پذیر باید اصلاح شود.
• فایل های فلش چشمک زن، دیگر جوابگو نبوده و بعنوان یک المان مزاحم در اینگونه سایت ها شناخته می شوند، همچنین موجب کاهش سرعت و دانلود در سایت می شود.
• لینک های دانلود درون صفحه ای بیشمار، عکس های متعدد مزاحم، پست هایی در زمینه داستان و شعر در این سایت ها باعث انحراف در موضوع سایت می شوند و از نظر سئو نیز تاثیر منفی روی سایت داشته و در نهایت موجب ترک کاربران یعنی Bounce Rate بالای سایت خواهد شد.