سئو سایت فروشگاهی

سفارش سئو

فست سئو

منظور از بهینه سازی سایت فروشگاهی ، سئو و بهینه سازی سایت هایی می باشد که محصولات خود را بصورت آنلاین به فروش می رسانند. سایت های فروشگاهی مختلف با موضوعات و محصولات متفاوت و یا مشابهی وجود دارند که در حال رقابت شدید با یکدیگر هستند. اما این رقابت باید بصورت اصولی و با دانش صحیح با استفاده از بهینه سازی سایت انجام شود نه تزئین ظاهری وبسایت. زیبایی ظاهری در سایت های فروشگاهی اهمیت دارد اما بشرطی که موجب سردرگمی کاربران و مراجعه کنندگان سایت نشده و موجب کاهش سرعت سایت نشود.

نکته : کاربران اینترنتی را باهوش بشمارید. هدف نهایی یک سایت فروشگاهی، فروش است. پس در صورتی که خود اقدام به استفاده از سئو کلاه سیاه (شرح درمقاله سئو کلاه سیاه Black Hat Seo) می نمایید، در واقع اقدام به خود فریبی کرده اید. چون با کشاندن کاربران به سایتتان موجب می شوید آن ها سایت را بسته و موجب تنزل رتبه خود در گوگل خواهید شد.
هشدار : در صورتی که سئو سایت فروشگاهی شما بر عهده شرکتی است که از سئو کلاه سیاه استفاده کرده یا در حال استفاده است، در واقع در حال حفر چاه عمیقی است که پس از مدتی راهی جز شروع دوباره نخواهید داشت.


فیلم سئو سایت فروشگاهی

 


مزایای سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

جهت درک بهتر مزایای بهینه سازی سایت فروشگاهی ، فست سئو یک پیشنهاد برایتان دارد. به عنوان یک کاربر اینترنتی، کالایی را در نظر بگیرید که قصد خرید آن را دارید. سپس آن کالا را در سایت های فروشگاهی جستجو کنید. روی ۱۰ سایت اول نتایج جستجو کلیک کرده و یکی یکی آن ها را مورد بررسی قرار دهید.
۱) در کدام یک از سایت های موجود، به محض ورود کالای خود را یافتید؟
۲) در کدام سایت کالای شما وجود داشت اما به علت ظاهر عجیب و شلوغ، موفق به پیدا کردن آن نشدید یا نتوانستید خرید اینترنتی انجام دهید؟
۳) کدام سایت در نتایج موتور های جستجوگر ظاهر شد، اما کل موضوع آن با کالای شما کاملا متفاوت بود؟ (سئو کلاه سیاه Black Hat Seo)
۴) کدام سایت قبل از لود شدن، بعلت سرعت پایین آن را ترک کردید؟
حال معایب و مزایای هر کدام از این ۴ نوع سایت را برای خود یادداشت نمایید و آن را با سایت فروشگاهی خود مقایسه کنید. سایت شما مشابه کدام یک از این چهار مورد است؟
برخی مزایای سئو سایت فروشگاهی عبارتند از:
• افزایش سرعت سایت
• ایجاد نسخه Mobile Friendly و امکان خرید آسان از طریق تلفن همراه توسط کاربران
• بهینه بودن تصاویر و کاهش حجم گالری تصاویر محصولات
• استفاده از نقشه گوگل در سایت فروشگاهی در سئو و افزایش رتبه سایت تاثیر بسزایی دارد. همچنین موجب سهولت دسترسی کاربران به بخش های مختلف سایت می شود.

سئو سایت فروشگاهی
سئو سایت فروشگاهی

دلیل سئو سایت فروشگاهی

بروز کردن و معرفی محصولات جدید در سایت های فروشگاهی، همچنین نیاز به افزودن توضیحات و ویژگی محصولات بطور دائمی با استفاده از محتوای بهینه و رعایت موارد سئو سایت در آن ها نیاز این سایت ها به سئو سایت دائمی و روتین را چند برابر می کند.
در سایت های فروشگاهی که مشابه با بهینه سازی سایت خبری، بهینه سازی سایت دانلود و بهینه سازی سایت تفریحی که نیاز به تولید محتوای مناسب و همچنین موضوعات متنوع گوناگون دارند، فست سئو خدمات سئو سایت خود را تا آموزش تیم کارفرما جهت سئو اینگونه سایت ها پیش برده است.
 عملکرد کلی فست سئو در سئو سایت فروشگاهی
۱) بهینه سازی سایت بصور کلی و اصولی.
۲) سئو سایت Off Page و سئو سایت On Page
 این مرحله شامل یک سئو سایت حرفه ای و تخصصی توسط فست سئو می باشد (استفاده از سئو کلاه سفید) که باتوجه به سختی کار زمان آن حدود ۱ سال تا حصول نتیجه ایده آل بطول می انجامد.
 پس از اتمام کار خدمات سئو سایت توسط فست سئو، تمامی قوانین و عملکرد های مربوط به سئو سایت فروشگاهی به تیم کارفرما آموزش داده می شود تا پس از آن سئو سایت مداوم خود را همراه با بروزرسانی های سایت انجام دهند. پس از مرحله آموزش، فست سئو همچنان مشاور سئو سایت و بهینه سازی سایت فروشگاهی شما خواهد بود و خدمات خود را همچنان ارائه خواهد داد.

فست سئو ایران

روش سئو سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی از جمله سایت هایی است که نیاز به سئو دائمی دارد و دلیل مشاوره سئو سایت فروشگاهی بهمین علت می باشد. پراکندگی موضوعی در سایت های فروشگاهی موجب می شود تا استراتژی سئو آن ها روی یک موضوع و کلمات کلیدی متمرکز نباشد.

روش بهینه سازی سایت فروشگاهی توسط فست سئو با در نظر گرفتن نوع محصولات سایت انجام می شود. مراحل کلی سئو سایت را در قسمت صفر تا صد سئو سایت با جزئیات کامل تشریح کرده ایم.
مرحله اولیه و اصلی که از ملزومات شروع کار سئو می باشد، بهینه سازی ساختار سایت است. حال معنی اینکه ساختار سایت را بهینه کنیم یعنی چه؟
بهینه سازی ساختار سایت بمعنی ایجاد یک قالب و استراکچر می باشد که تمام موارد بهینه سازی سایت در آن رعایت شده و یکی از اثرات آن افزایش سرعت سایت و ارتقا رتبه گوگل می باشد. سئو سایت فروشگاهی همراه با دسته بندی بهینه، محتوای اصولی و ... بطوری که موجب شود اینگونه سایت ها با سرعت زیاد و حجم کم، قادر به معرفی بیشترین محصولات خود باشند.