سئو سایت تفریحی

سفارش سئو

فست سئو

سایت های تفریحی جزء آن دسته از سایت هایی هستند که می توانند در صورت عملکرد خوب در بهینه سازی سایت تفریحی بیشترین بازدیدکنندگان در تمام گروه های سنی را داشته باشند. تصوری که در مورد یک سایت تفریحی رایج است، یک صفحه طول و دراز حاوی تصاویر فلش چشمک زن و موضوعات متعدد که از آموزش، شعر، داستان و مطالب مذهبی و علمی گرفته تا سخت افزار، نرم افزار و اندروید. نه تنها سئو این سایت ها با مشکل مواجه خواهد شد، بلکه از نظر تولید محتوای اصولی نیز دارای ضعف های بیشماری می باشد.
سوال : موضوع سایت تفریحی شما چیست؟
اجازه دهید با ذکر یک مثال به این مبحث بپردازیم:
در دنیای واقعی مشتریان را در نظر بگیرید. در صورتی که کسی نیاز به گلاب داشته باشد به کجا مراجعه خواهد کرد؟ احیانا به خوار و بار فروشی. اما اگر کسی بخواهد گلاب خوب تهیه کند، مسلما به عطاری مراجعه می کند، یعنی جایی که در زمینه محصولش یک متخصص سراغ دارد. حال شما نیز حیطه کاری خود را مشخص نمایید تا بتوانید مشتریان بالقوه خود را به مشتری بالفعل و ثابت تبدیل نمایید.

سئو سایت تفریحی
سئو سایت تفریحی

منظور از انواع بهینه سازی سایت تفریحی ، استفاده از روش های متعدد سئو نیست. سئو دو روش بیشتر ندارد که به سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه شناخته شده اند. در روش سئو سایت تفریحی باتوجه به موضوعیت کلی سایت، کلمات کلیدی، ساختار، قالب، اصلاح عناوین، دسته بندی و چیدمان، لینک های مناسب اینگونه سایت ها و بسیاری جزئیات دیگر به روش خاصی توسط فست سئو انجام می گیرد.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


کاربرد سئو و بهینه سازی سایت تفریحی

در صورتی که بخواهید کاربرد سئو سایت تفریحی را بدانید، نگاهی به پیکربندی سایت خود بیاندازید.
• آیا قالب سایت شما بهینه است؟
• آیا به عنوان یک بازدیدکننده، سرعت لود سایت خود را آزمایش کرده اید؟
• در صورتی که نظر بازدیدکنندگان سایتتان برایتان مهم است، آیا قسمت پرسش و پاسخ سایتتان فعال و بروز می باشد؟
• اگر بازدیدکننده سایت شما به دنبال مطلبی باشند، راحت آن را پیدا خواهد کرد و نقشه سایتی در کار می باشد تا بداند در کدام بخش از سایت شما قرار دارد؟
هشدار : لطفا جهت ارتقا رتبه سایت خود دست به دامان هر گونه اقدامات و خدمات سئو نشوید. منظور استفاده از سئو کلاه سیاه می باشد.
ویژگی خاص اینگونه سایت ها از نظر فست سئو، که موجب می شود نیاز به یک سئو سایت تفریحی صحیح و اصولی داشته باشند:
گرو ه های سنی متفاوت کاربران در اینگونه سایت ها می باشد.
بهینه سازی سایت تفریحی نیاز به یک استراتژی در استراکچر و محتوا دارد که در قسمت صفر تا صد بهینه سازی سایت به آن پرداخته ایم. در نتیجه اینگونه سایت ها نیاز به طراحی حرفه ای و سئو اصولی دارد.
خدمات سئو حرفه ای و اصولی فست سئو (استفاده از سئو کلاه سفید) و انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت اینگونه سایت ها که حاوی موضوعات مختلف می باشند، یکی از تخصص های فست سئو است. مقاله مشاوره سئو سایت را نیز مطالعه بفرمائید.
یکی اصول مد نظر فست سئو در سئو سایت تفریحی در نظر گرفتن گروه های سنی مختلف می باشد.
• ایجاد یک استراکچر، قالب، گرافیک و محتوای مناسب، طبق اصول سئو بطوری که بتواند جوابگوی تمام این گروه های سنی باشد.
نکته : سایت های وردپرسی مناسب ترین انتخاب برای سایت هایی با حجم بالا می باشد و سئو و بهینه سازی سایت در سایت های وردپرسی، بهترین نتیجه را خواهد داشت و فست سئو متخصص در سئو اینگونه سایت ها می باشد.

در صورتی که شرکتی ادعای سئو سایت تفریحی و مشابه اینگونه سایت ها را کمتر از مدت تعیین شده یعنی بین شش ماه تا ۱ سال داشته باشد، این ادعا تنها با استفاده از سئو کلاه سیاه Black Hat Seo صورت خواهد گرفت. در مقاله سئو کلاه سیاه جزئیات آن را شرح داده ایم.

فست سئو ایران

اولین دلیل مشاوره سئو و بهینه سازی سایت تفریحی

دلیل مشاوره سئو سایت تفریحی توسط فست سئو به طور کلی ۲ مورد است:
پراکندگی موضوعی
گروه های سنی مختلف سایت
۱) مرحله اول شروع کار در بهینه سازی سایت تفریحی ، بهینه سازی ساختار کلی سایت و تعیین زمان مورد نیاز جهت سئو سایت می باشد. (حدود ۱ سال و یا بیشتر)

دومین دلیل مشاوره سئو و بهینه سازی سایت تفریحی

۲) مرحله دوم سئو سایت تفریحی می باشد که مستلزم انجام مرحله ۱ می باشد.
• فست سئو حدود کلمات اصلی یک سایت تفریحی را مشخص نموده و بطور تخصصی و اصولی با استفاده از White Hat Seo، سئو کامل آن را انجام داده و پس از حصول نتیجه ایده آل با توجه با بالا آمدن سایت در موتور های جستجوگر و رتبه سایت، کار سئو سایت تفریحی در مرحله اول به پایان می رسد.
• پس از خدمات سئو تخصصی توسط فست سئو، نوبت به آموزش تیم کارفرما در نحوه تولید و انتشار محتوا، نحوه بهینه سازی عکس ها و سئو On Page و سئو Off Page می باشد تا پس از آن خود بتوانند روی سئو سایت خود کار کرده و رتبه خود را حفظ و حتی بهبود بخشند. برای اطلاع از جزئیات کامل این بخش به پروپوزال سئو و همچنین مشاوره سئو سایت را نیز مطالعه فرمائید.