02146011014 پشتیبانی سریع

سئو سایت وردپرسی

498 بازدید
سئو سایت وردپرسی

یکی از ویژگی های بارز سایت های وردپرسی سهولت استفاده و مدیریت اینگونه سایت ها می باشد. همچنین سیستم سایت های وردپرسی طبق استاندارد های گوگل و موتور های جستجوگر طراحی شده که موجب می شود سئو وبسایت وردپرس بطور کل نسبت به جوملا، دروپال و … بسیار قوی تر و سریع تر انجام شود.

به علت وبلاگ گونه بودن سایت های وردپرسی که در واقع وردپرس بعنوان یک سیستم وبلاگدهی می باشد، برای موتور های جستجوگر خصوصا گوگل، اهمیت و محبوبیت خاصی دارد.

سئو وردپرس چیست ؟

در حال حاضر یکیاز مهم ترین مسائل در بین مسائل سئو ، بهبود سئو وردپرس (WordPress SEO)  می باشد. دستورالعمل خاصی برای بهبود سئو وردپرس وجود ندارد اما یک سری اقدامات می تواند موجب بهبود بهینه سازی سایت شما گردد.

سئو وردپرس چیست

سئو وردپرس چیست

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

شاید عجیب باشد اما به طور قطع می توان گفت یکی از بهترین و محبوب ترین ابزارها برای مدیریت و بهینه سازی سایت ها، ورد پرس می باشد.

به طور کلی سه عامل موثر موجب بهبود SEO در وردپرس می شود که شامل: وردپرس ،عملکرد ذاتی ، هزینه کم و قابلیت بهینه سازی فراوان. محتوا دوستانه برای سئو و….  می باشند.

چگونه توسط سئو وردپرس به بهینه سازی سئو بپردازیم؟ 

1-    بررسی سلامتی سایت وردپرسی

پیش از شروع هرگونه تغییراتی در وبسایت WordPress باید با تمامی مراحل ونقطه ی قرارگیری کارتان آشنا باشید. شما باید بدانید که وب سایتتان دارای چه سخت افزار و نرم افزاری می باشد و در حال اجرا در چه سرور یا هاستی می باشید .

برای کسب چنین اطلاعاتی از سایت ورد پرسیتان باید ابتدا به قسمت سلامتی سایتتان مراجعه نمایید و یا به کمک افزونه وردپرس health check ، به اطلاعات فنی سایتتان دسترسی پیدا کنید.

2-    استفاده از هاست مناسب برای سایت های وردپرسی

یکی از مهم ترین قسمت ها در سایت های ورد پرسی، هاست سایت می باشد. یک هاست مناسب برای سایت باید دارای قابلیت های زیادی همچون: PHP , MYAQL و HTTPS باشد، همچنین همیشه استفاده از پی اچ پی ( PHP ) مناسب برای اجرای صحیح افزونه های وردپرس در اولویت قرار دارد

3-    استفاده از ورژن های جدید پی اچ پی کنترل پنل وردپرس

بسیاری از سایت های ورد پرسی در حال حاضر  از ورژن های قدیمی PHP برای سایت خود استفاده می کنند . این موضوع موجب می شود تا سایت ورد پرسی شما پیشرفت کافی را نکند و حتی در مسائل امنیت سایت بسیار ضعیف تر عمل نماید.

4-    استفاده از داده های ساختار یافته در بهینه سازی سایت سئو 

به طور کلی استفاده از داده های ساختار یافته در سایت های وردپرسی برای موتور های جستجویی مانند گوگل، مانند یک فرهنگ لغت عمل می کند.شما به کمک این داده ها می توانید به موتور های جستجوی خود بفهمانید که در قسمت های سایت شما چه میگذرد.

5-    بهینه سازی ساختار سئو سایت ورد پرس

در سئو سایت های وردپرسی ، یک ساختار جامع و کامل و بهینه می تواند به موتور های جستجو ، کمک زیادی در شناسایی شما کند. شما به کمک این قابلیت می توانید صفحات مهم سایت وردپرس خود را مشخص نمایید.

6-    ساماندهی سئو سایت ورد پرس

ساماندهی سئوی سایت در وردپرس به معنای ایجاد یک مسیر از صفحه اصلی سایت شما به سمت پست ها ، محصولات و محتواهای شما می باشد. همچنین اضافه کردن دسته ها و زیر دسته ها کمک زیادی برای ایجاد نظم صفحه ی سایت شما میکند.

7-    اتصال محتوا با پیوند داخلی سایت

پس از ساماندهی سئو سایت وردپرس، حال نوبت به اتصال محتوا به پیوند های داخلی یا لینک سازی داخلی سایت می شود. لینک های داخلی سایت ها کمک زیادی به پیدا شدن صفحات شما برای کاربران می شود.

8-    مدیریت دسته ها و برچسب ها

همانطور که می دانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت اتوماتیک برای ساماندهی محتواهای شما از دو ابزار مهم دسته ها و برچسب ها استفاده می کند

9-    مدیریت صفحات بایگانی

در صورتی که در سایت های وردپرسی از دسته ها و برچسب ها استفاده نمایید، شما توانسته اید به صورت کاملا اتوماتیک، صفحات بایگانی در سایت خود ایجاد نمایید. صفحات بایگانی سئو سایت ورد پرسی شامل: پست ها ، صفحات یک دسته و یا برچسب های خاص می باشد.

10- توجه به صفحه بندی 

اگر شما در سایت ورد پرسی خود، مقالات و صفحات فروش و یا پست های زیادی دارید پس باید به دنبال صفحه بندی باشید. توجه داشته باشید صفحه بندی باید کاربر پسند باشد و مخاطب را به محتوای شما جذب نماید.

سئوسایت وردپرس

سئوسایت وردپرس

نکات مهم برای کار و مدیریت با سایت های وردپرسی

1-    توجه داشته باشید که باید دائما از سایت وردپرسی خود بکاپ تهیه کنید.

2-    همیشه سعی کنید از ورژن های جدید تر پی اچ پی  استفاده کنید.

3-    در صورتی که از نسخه های قبلی PHP استفاده می کنید ، سعی کنید بر روی یک سرور مجازی شروع به ارتقاء پی اچ پی نمایید .

4-    اس اس ال سایت وردپرسی خود را فعال نمایید.

5-    تنظیمات سایت وردپرسی خود را جدی بگیرید و هرچند وقت یکبار آن را چک نمایید.

6-    به تغییر ساختار لینک های ثابت ساییتان بپردازید.

7-    محتواهایتان را بهبود ببخشید

8-    در رابطه با نیاز کاربران تحقیق کنید.

9-    محتوای مناسب تولید نمایید.

10- بهینه سازی پست های وردپرس را جدی بگیرید.

11-  بر عبارات کلیدی تمرکز کافی داشته باشید.

12- به بهینه سازی پیوند ثابت توجه کنید.

13- عنوان صفحات را در سایت های وردپرسی بهینه کنید.

14- از تیتر های صحیح استفاده کنید.

15- تصاویر  را بهینه سازی کنید.

16- از به کار بردن محتوای تکراری به شدت بپرهزید.

صفر تا صد سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

اصول کلی سئو در صفر تا صد بهینه سازی سایت توسط فست سئو بطور کامل و جامع توضیح داده شد و حال به صفر تا صد سئو وبسایت وردپرس می پردازیم.
بهینه سازی سایت وردپرسی یکی از تخصص های فست سئو با داشتن تیم حرفه ای در این خصوص می باشد. در واقع فست سئو بعنوان یک متخصص در سایت های وردپرسی، در سئو و بهینه سازی سایت به بهترین شکل ممکن با استفاده از سئو کلاه سفید White Hat Seo با تضمین حصول بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن عمل می نماید.
 ویژگی خدمات سئو فست سئو در سایت های وردپرسی
1) سرعت در سئو اصولی و استاندارد
2) رسیدن به بهترین نتیجه رنکینگ و ترافیک سایت
در سئو سایتهای وردپرس 2 مرحله جهت سئو، بهینه سازی سایت، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و سئو قالب سایت انجام می شود.
1) سئو و بهینه سازی قالب و اسکلت کلی سایت
2) سئو On Page و سئو Off Page
مرحله اول از سئو و بهینه سازی استراکچر سایت در زمان محدودی انجام شده و با پایان می رسد و پس از آن نوبت به سئو On Page می باشد که شامل بهینه کردن عناوین و توضیحات، بهینه سازی کلمات کلیدی، تنظیمات متا تگ ها و عناوین که در مقاله متا تگ توضیحات به آن پرداخته ایم و در نهایت شروع سئو Off Page بصورت موازی با روند سئو داخلی سایت انجام خواهد شد.
فست سئو در خدمات خود سئو کلاه سفید را مورد استفاده قرار می دهد و مخالف خرید بک لینک ها و مواردی است که در سئو کلاه سیاه مورد استفاده قرار می گیرد.

صفر تا صد سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

صفر تا صد سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

مزایای سئو سایت وردپرسی

مزایای بهینه سازی سایت وردپرسی در این اصل نهفته است که سئو وب سایت وردپرسی بسیار آسان، سریع و با حصول بهترین نتیجه به پایان خواهد رسید.
توصیه ما : در صورتی که به دنبال سئو و بهینه سازی سایت در مدت زمان کوتاه با بهترین نتیجه ممکن که افزایش بازدیدکنندگان سایت را در مدت زمان کوتاهی بدنبال خواهد داشت، از سایت های وردپرسی استفاده نمایید. این نه تنها توصیه فست سئو می باشد، بلکه با توجه به اهمیت سایت های وردپرسی برای گوگل و دیگر موتور های جستجوگر، این موضوع کاملا اثبات شده و بدیهی می باشد.
• از وردپرس می توان در طراحی تمام سایت ها بدون محدودیت موضوعی استفاده نمود. از جمله : سایت های شخصی، فروشگاهی، سایت های خبری، سایت های آگهی مشاغل و …
نکته : در صورتی که قصد راه اندازی یک سایت مالی با استفاده از وردپرس را دارید، حتما از متخصصین و خدمات سئو حرفه ای وردپرس کمک بخواهید. دلیل و راهکار؟
• موضوع اپن سورس Open Source بودن وردپرس موجب می شود تا هکر ها بتوانند در این سایت ها نفوذ یابند، در نتیجه بحث امنیت سایت در وردپرس مطرح است که بسیار حائز اهمیت می باشد.
• فست سئو بعنوان متخصص در ارائه خدمات سئو و سئو سایت های وردپرسی و استفاده از سئو اصولی و اخلاقی، خدمات خود را در این راستا گسترش داده و آماده هرگونه مشاوره در این زمینه می باشد.
• مزایای سئو وب سایت وردپرسی هم برای شرکت ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت و هم برای مدیران سایت ها از نظر رسیدن به نتیجه ایده آل و قابل قبول در کوتاهترین زمان ممکن تعریف شده است.

روش سئو وبسایت وردپرسی

روش بهینه سازی سایت وردپرسی توسط فست سئو، ارائه تخصصی ترین خدمات در این راستا می باشد که برخی از استراتژی های مرتبط در بهینه سازی سایت وردپرسی به شرح زیر می باشد:
1) بهینه سازی سایت و سئو با اصلاح ساختار و قالب کلی سایت وردپرسی به بهترین شکل ممکن توسط فست سئو انجام می شود.
2) بررسی، تحلیل و انتخاب کلمات کلیدی هدف
3) نصب و استفاده از افزونه های مختلف از جمله Yoast SEO که یکی از بهترین افزونه های مورد استفاده در سایت های وردپرسی می باشد.
4) ساخت حرفه ای robots.txt
5) تولید محتوای نوین در ایران طبق استاندارد های سئو
6) استفاده از افزونه های سئو حرفه ای
7) ساخت حرفه ای نقشه سایت (سایت مپ) Site Map و معرفی آن به گوگل
8) نصب ابزار های وبمستر گوگل و وبمستر بینگ
9) امکان ایجاد قالب اختصاصی طبق اصول سئو
و مهمترین و تنها روش سئو سایت وردپرسی توسط فست سئو، استفاده از سئو کلاه سفید White Hat SEO می باشد.
به علت انعطاف پذیری بالا در سایت های وردپرسی، بهترین نتیجه در سئو و رنکینگ از آن سایت های وردپرسی می باشد.

لینک کوتاه : https://fastseo.ir/fd4z

 02146011014