سئو سایت شرکتی

سفارش سئو

فست سئو

سایت شرکتی یک سایت مورد نیاز شرکت ها و صاحبان کسب و کار جهت معرفی حرفه و کسب و کار مربوط به شرکت می باشد. امروزه شرکت ها و کارفرمایان اقدام به درج قسمتی به نام استخدام در وب سایت خود می نمایند، که این یک شیوه بسیار عالی در جذب کارمندان و نیرو های بازار کار می باشد و نیازمند یک بهینه سازی سایت شرکتی اصولی و استاندارد می باشد.

نکته : توصیه فست سئو به شرکت هایی که تا به حال سایت خود را طراحی نکرده اند، طراحی سایت وردپرسی می باشد. وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا را داشته و می تواند به خوبی سئو شود. سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی که در مورد آن توضیح دادیم، بسیار سریع و با بهترین نتیجه ممکن انجام می شود.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


مراحل کلی سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

۱) بهینه سازی قالب و کد های سایت
بهینه سازی سایت و قالب کلی آن جهت افزایش سرعت سایت و بهینه سازی کد های آن انجام می گردد که در مدت زمان مشخص و محدودی انجام خواهد شد.
۲) سئو سایت
روند کلی کار در سئو سایت شرکتی همانند بهینه سازی سایت شخصی صورت می گیرد. که در دو بخش سئو On Page و سئو Off Page انجام می شود که مدت زمان آن با توجه به وضعیت سایت تعیین می گردد.
سئو On Page
۱) تحلیل و مشخص نمودن کلمات کلیدی
۲) بهینه سازی گرافیک و دسته بندی های سایت
۳) سئو کلمات مرتبط با کلمات کلیدی اصلی که در نتایج جستجو نیز موجب بالا آمدن سایت می شوند.
۴) ثبت نقشه سایت در Google Webmaster Tools که موجب افزایش سرعت ایندکس شدن صفحات سایت می گردد.
۵) بهینه سازی ساختار URL ها
۶) استراتژی محتوای مورد نیاز با استفاده از استاندارد های تولید محتوا
۷) استراتژی نحوه پست گذاشتن و انتشار آن در سایت
سئو Off Page
۱) راه اندازی شبکه های اجتماعی سایت
۲) ایجاد وبلاگ های متعدد
۳) ایجاد لینک ها
و بسیاری خدمات و اقداماتی که بصورت تخصصی و اصولی توسط فست سئو و استفاده از یک شیوه White Hat SEO انجام می گیرد. ما خدمات خود را تا مرحله مشاوره سئو سایت گسترش دادیم و آماده راهنمایی شما در خصوص بهینه سازی سایت و سئو هستیم.

سئو سایت شرکتی
سئو سایت شرکتی

مزایای سئو سایت شرکتی

یکی از مزایای بهینه سازی سایت شرکتی این است که کمک شایانی به شرکت ها و موسسات اداری جهت یافتن بازار هدف خواهد کرد. در واقع شرکت هایی که سایت آن ها در نتایج اول موتور های جستجوگر رویت می شوند، شانس بیشتری در جذب مشتریان داشته و همچنین می توانند تعاملات کاری و حرفه ای خود را با سایر شرکت ها نیز افزایش دهند. در صورتی که یک سایت شرکتی بهینه نباشد و اصول سئو را مورد استفاده قرار نداده باشد، امکان دیده شدن در نتایج موتور های جستجوگر را از دست خواهد داد. هر چند محصولاتی با بهترین کیفیت و یکتا را بخواهد به عموم معرفی نماید یا بفروش رساند.
مواردی که از نتیجه بهینه سازی سایت و سئو سایت شرکتی حاصل می شوند:
۱) معرفی شرکت در دنیای مجازی و اینترنت
۲) معرفی محصولات و خدمات شرکت در دنیا و ایران
۳) افزایش ترافیک سایت و فروش محصولات بصورت آنلاین
۴) افزایش درآمد شزکت و شناخته شدن در میان کاربران و شرکت های اینترنتی

فست سئو ایران

صفر تا صد سئو سایت شرکتی

فست سئو با ارائه خدمات صفر تا صد بهینه سازی سایت شرکتی اقدام به بهینه سازی این سایت ها با استفاده از سئو کلاه سفید White Hat SEO نموده و با هر گونه اقدامی جهت خریداری لینک و مواردی که با سئو کلاه سفید منافات دارد، مخالف است.
 با استفاده از قالب استاندار وردپرس و پوسته سبک، سرعت سایت خود را چند برابر نمایید تا امکان جذب کاربران بیشتری داشته باشید.
۳ ویژگی در سایت های شرکتی موجب می شود تا بهینه سازی سایت شرکتی به سریع ترین شکل ممکن انجام شده و مشکلی از نظر طولانی بودن زمان سئو وجود نداشته باشد، بخصوص اگر سایت مورد نظر با استفاده از سیستم وردپرس طراحی شده باشد.
۱) صفحه های محدود
۲) لندیگ پیج های محدود
۳) کلمات کلیدی محدود
مقدمات و مراحل شروع سئو و بهینه سازی سایت شرکتی توسط فست سئو بصورت زیر می باشد که پس از یک بررسی کلی و ارائه مشاوره سایت، در دو مرحله کلی که صفر تا صد سئو سایت و به همراه گزارش دهی روتین از روند و نتایج کار، انجام می گردد.