سئو سایت اختصاصی

سفارش سئو

فست سئو

بهینه سازی سایت اختصاصی مخصوص سایت های سفارشی می باشد که یا سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی طراحی شده است. یعنی سایت هایی که کارفرما طبق سلیقه خود در مورد خصوصیات آن از قبیل شکل ظاهری سایت، طرح گرافیکی، رنگ ها و دیگر ویژگی های آن اظهار نظر می نماید و در نهایت تبدیل به یک سایت اختصاصی و منحصر بفرد مطابق با سلیقه کارفرما می شود. اصولا تمام کسب و کار ها علاقه مند به داشتن یک سایت منحصر بفرد و متفاوت با دیگر سایت ها می باشند در نتیجه به طراحی سایت اختصاصی روی می آورند که علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد.

 


فیلم آموزش سئو سایت اختصاصی


صفر تا صد بهینه سازی سایت اختصاصی

صفر تا صد بهینه سازی سایت اختصاصی بمعنی شروع از نقطه صفر جهت سئو اینگونه سایت ها می باشد.

نقطه صفر شروع سئو کجاست؟
نقطه صفر شروع سئو سایت اختصاصی، قالب و اسکلت کلی سایت می باشد که قبل از پرداختن به سئو صفحات و محتوای سایت، باید بصورت استاندارد موتور های جستجوگر بهینه شود. بهینه سازی قالب کلی سایت طبق اصول سئو، جهت افزایش سرعت سایت و همچنین ویرایش و حذف کد های اضافی که فضای زیادی را اشغال نموده اند صورت می گیرد.
در صورت عدم انجام مرحله بهینه سازی قالب سایت، بهیچ عنوان نتیجه ایده آل و قابل قبولی حاصل نخواهد شد. چرا؟ طبق اصول سئو و بهینه سازی سایت، استاندارد ها و استراتژی های گوگل، یک سایت بهتر است از همان ابتدای طراحی اش، بطور صحیح و اصولی سئو و بهینه سازی شود تا در مراحل بعدی پیشروی دچار مشکل نشود.
حال سئو سایتی که در کدنویسی ها و قالب اولیه دچار مشکل باشد، بسیار دشوار بوده و در نهایت امکان رسیدن به نتیجه ایده آل فراهم نخواهد شد. پس از انجام قدم اول، نوبت به سئو داخلی سایت On Page SEO یعنی استراتژی تولید محتوا و بهینه سازی عناوین سایت و سئو خارجی Off Page SEO سایت یعنی استراتژی ساخت شبکه های اجتماعی و لینک ها می باشد.

سئو سایت اختصاصی
سئو سایت اختصاصی

روش سئو سایت اختصاصی

بدلیل متفاوت بودن کدنویسی در این سایت ها، روش سئو سایت اختصاصی نیز در بخش هایی از آن تقریبا متفاوت می باشد. سایت های اختصاصی برای اینکه مشابه دیگر سایت ها نباشند و از نظر امکانات، گرافیک و قالب سایت مستلزم کدنویسی یکتا و منحصر به فرد هستند، در نتیجه سئو سایت اختصاصی در مرحله بهینه سازی قالب و استراکچر کلی سایت کمی با مشکل مواجه خواهد شد.

نکته : تنها روش مورد استفاده توسط فست سئو در سئو سایت اختصاصی، سئو کلاه سفید White Hat SEO می باشد.

جهت شروع مراحل سئو و بهینه سازی، افزایش سرعت سایت و دیگر موارد سایت توسط فست سئو، که مرحله اول آن بهینه سازی قالب سایت می باشد، نیازمند تغییرات و ویرایشی در کد ها می باشد که این تغییرات تنها توسط برنامه نویس و طراح سایت قابل انجام می باشد.
دست بردن و ویرایش کد ها جهت بهینه سازی سایت و سئو، که توسط برنامه نویس دیگری انجام شده است، آن هم در یک سایت اختصاصی که بصورت منحصر بفرد طراحی شده است، بیش از طراحی صفر تا صد یک سایت زمان بر و طاقت فرسا خواهد بود.

فست سئو ایران

شرایط سئو سایت اختصاصی

قبل از توضیح در مورد شرایط بهینه سازی سایت اختصاصی این نکته را متذکر می شویم که طراحی و بهینه سازی سایت های اختصاصی اصولا توسط شرکت طراح این سایت ها قابل پشتیبانی بوده و شخص دیگری قادر به پشتیبانی آن نخواهد بود. به علت اختصاصی بودن CMS اینگونه سایت ها، شرایط خاصی جهت سئو و بهینه سازی سایت های اختصاصی وجود دارد. شروع سئو سایت اختصاصی طبق ۳ مرحله اصلی فست سئو، که در قسمت صفر تا صد سئو سایت بطور کامل در مورد آن صحبت کردیم، منوط به اجرای مرحله اول و اصلی می باشد که آن بهینه سازی ساختار و استراکچر کلی سایت است.
شرط شروع سئو و بهینه سازی سایت اختصاصی، دارا بودن استراکچر و قالب پیشنهادی فست سئو می باشد و که کارفرما موظف است از تیم طراح سایت اختصاصی خود بخواهد که این استراکچر را پیاده سازی نماید. پس از انجام مرحله بهینه سازی ساختار سایت، در واقع مرحله اول و اصلی از بهینه سازی سایت صورت گرفته است و نوبت به ۲ مرحله بعدی یعنی سئو On Page و سئو Off Page می باشد.