02146011014 پشتیبانی سریع
آموزش سئو

سئو اینستاگرام

578 بازدید
سئو اینستاگرام

اگر از مدیران سایت های مختلف سوال کنید که هدف شما از راه اندازی این سایت چه بوده است، قطعا افزایش جذب کاربر و نهایتا افزایش جذب مشتری پاسخ همه آن ها خواهد بود. دستیابی به این هدف مستلزم راه اندزای و مدیریت سایت براساس اصول سئو است. اما شاید دانستن این مطلب برای شما نیز جالب باشد که برای داشتن کاربر بیشتر در سایت نباید فقط بر روی سایت متمرکز شد بلکه برای تمامی راه هایی ارتباط با سایت را امتحان نمود که مهمترین آن ها، شبکه های اجتماعی است. با توجه به این که مردم علاقه بسیار زیادی به اینستاگرام دارند شما نباید از نقش سئو اینستاگرام در بهینه سازی سایت خود غافل شوید.

به زبان ساده تر سئو اینستاگرام بخشی از سئوی سایت را تشکیل خواهد داد و در نتیجه اگر تا به حال برای برند خود اکانت اینستاگرام نساخته اید در اولین فرصت برای این منظور اقدام نمایید.

تکنیک های سئو اینستاگرام

اگر شما در اینستاگرام فعالیت داشته و یا به تازگی اکانت خود را فعال کرده اید اکنون فرصت آن رسیده است تا با ارائه راهکارهایی به شما ثابت کنیم که سئو اینستاگرام چگونه می تواند تاثیر مثبت بر سئوی سایت داشته باشد:

1-   تکمیل پروفایل خود

پروفایل اکانت اینستاگرام قرار است یک معرفی نامه از برند و خدمات شما باشد لذا پروفایل را کامل کرده و تصویری مناسب همانند لوگوی شرکت خود را در آن قسمت قرار دهید. کاربر زمانی که تصویر برند شما را می ببیند به دنبال به دست آوردن اطلاعات بیشتر از شما از طریق آدرس ذکر شده در پروفایل، وارد سایت خواهد شد. توصیه می کنیم که در نوشتن توضیحات پروفایل از نگارش رسمی و اداری استفاده نکنید چرا که این سبک برای کاربر بسیار کسل کننده است. شما باید نگارشی جذاب داشته باشید تا کاربر را به سمت خود جذب کنید.

سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام

2-   استفاده از عکس های جذاب

شما زمانی می توانید کاربر را تشویق کنید تا شما را فالو کند که از عکس های جذاب استفاده شود. روزانه تصاویر زیادی وارد اینستاگرام می شود لذا کاربرد در انتخاب آن ها برای فالو کردن سخت پسند خواهد شد.

3-   ارائه مطالب خاص

در راستای توجه به سئو اینستاگرام سعی کنید که هر از گاهی مطالبی را داخل اینستاگرام منتشر کنید که تازه قرار است رونمایی شده و اینستاگرام اولین گزینه انتخابی برای نشر آن هاست.

4-   ارائه بن های تخفیف

شاید بتوان یکی از معجزه آسا ترین روش های سئو اینستاگرام را ارائه بن های تخفیفات خود در اینستاگرام دانست. اگر قرار است تخفیفی داشته باشید بن های آن را فقط در اینستاگرام منتشر کنید.

تمامی راه های ذکر شده و روش های مختلف دیگر با بهبود سئو اینستاگرام کمک می کند تا کاربران بیشتری به سمت سایت جذب شده و ترافیک سایت افزایش یابد و این به معنای بهبود سئوی سایت خواهد بود.

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 02146011014