سال ۲۰۱۷ سال بومی سازی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

ارسال شده در
سال 2017 سال بومی سازی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

سال ۲۰۱۶ با تمام قانون و مقرراتش گذشت. سال جدید را باید با رویکرد‌های متفاوتی که به موثر بودنشان اطمینان داریم شروع کنیم. تعداد لایک یا فالوور را فراموش کنید. امسال روی چیز‌های دیگری باید تمرکز کرد. چیز‌هایی که دیگر در تعدد لایک و کامنت خلاصه نمی‌شوند. یک نگاه کارآفرینانه به تمام جنبه‌های تجارت و کسب وکارتان بیندازید و ببینید بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی چه تاثیری روی شهرت شما در سالی که گذشت داشت؟
اگر این تاثیرگذاری با تعداد لایک‌ها هماهنگ نیست و همه چیز مطابق با میل شما پیش نرفته است دست نگه دارید. سال ۲۰۱۷ را باید جور دیگری سر کرد. ۲۰۱۷ سالی برای بومی سازی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خواهد بود.
این رویکرد دقیقا از زمانی شروع شد که خرید لایک و فالوور در شبکه‌های اجتماعی متداول شد. دیگر کاربران با این لایک‌های گول زننده به سمت خرید محصول نمی‌روند. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی باید بومی سازی شود تا جواب بگیرید. اما منظور از این بومی سازی چیست؟
فست سئو که همیشه همه چیز را مطابق با خواسته‌های کاربران بومی و مشتریان واقعی می‌سنجد در ادامه مطلب این نکات را با شما در میان می‌گذارد.

بومی سازی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۷

داشتن ۵۰ فالووری که به خاطر شما پول پرداخت می‌کنند بهتر است یا ۵ هزار فالووری که بود و نبوشان فایده ای ندارد؟!
بومی سازی، فعالیت دو جانبه در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و افزایش یا ارتقا کیفیت بخشی از فرآیندی را تشکیل می‌دهند که سال ۲۰۱۷ بدان اختصاص یافته است: بومی سازی.
بومی سازی ویدیو‌ها
اگر بودجه کافی در اختیار دارید کاربومی سازی را از ویدیو شروع کنید. آپلود ویدیو‌هایی که برگرفته از وب سایت‌های خارجی هستند چندان تاثیرگذار نیستند. چند درصد از ایرانی‌های اطرافتان به زبان انگلیسی محاوره ای آن چنان مسلط هستند که بتوانند محصولی که شما عرضه می‌کنید را با تکیه بر آن ویدیو خریداری کنند؟
حضور همه جانبه در شبکه‌های اجتماعی به همراه تولید ویدیو کاملا بومی ومتناسب با ذائقه هم زبانان اصل مهمی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است.
فراخوانی کاربر به تعامل
حتی اگر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خود را به فست سئو نسپرده باشید می‌توانید تا حدودی محتوا مناسب در جهت تعامل با کاربران تولید کنید. اگر مطلبی که درج شده است کاربر را به واکنش ترغیب نکند چندان ارزشی ندارد. شاید این امر در وب سایت‌ها کمی معمول باشد؛ اما در شبکه اجتماعی کاربر فعال است و آماده به پاسخ! موفق شده اید او را با نوع بازاریابی محتوا خود برای نظرگذاری فراخوانی کنید؟ احتمالا گام‌های اولیه بومی سازی را برای کاربران هم زبان به خوبی برداشته اید.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شش =