اشتباهات سئو که باعث می شوند برای همیشه قید کسب وکارتان را بزنید!

ارسال شده در
اشتباهات سئو

به خوبی می دانید ۹۳ درصد از جستجوهای اینترنتی به واسطه گوگل انجام می‌شود؛ حتما این راه هم می‌دانید که ۷۳ درصد از کاربران به صفحه اولیه جستجو باز نمی‌گردند و معمولا محتوا جدیدی را جستجو می‌کنند؛ به این معنا که شانس وب سایت ها برای دیده شدن دو بار تکرار نمی‌شود و شما باید از همین حالا به تعامل با گوگل بپردازید و آن را با اعمال خود اصطلاحا نرم کنید. موتور جستجو باید رام شما شود و شما باشید که برای او تعیین تکلیف کنید. یک برند معتبر و شناخته شده که گوگل با نمایش نتایج خود بدان سایت بیش تر اعتبار می‌بخشد! یک تعامل دو طرفه و پایدار!
اما همیشه همه چیز در سئو خوب پیش نمی رود؛ اشتباهاتی در سئو وجود دارد که نه تنها دغدغه کاربران است بلکه ذهن توسعه دهندگان و شرکت های شناخته شده سئو را نیز به خود مشغول کرده است. البته برندهای شناخته شده ای مثل فست سئو با علم به این اشتباهات و با استفاده از تجربه‌های خود سعی دارد از تمام این خطاها مصون باشد! در این میان برخی از اشتباهات سئو هستند که آثار مخرب بیش تری نسبت به سایر خطاهای ممکن به دنبال دارند. برخی از این خطاها را در ادامه می خوانید.

شناخت اشتباهات سئو در کسب وکار

محتوا و لینک بیلندینگ به صورت مستقیم در روی رنک وب سایت ها تاثیرگذار هستند :
محتوا غیراختصاصی و کپی برداری شده
خود را به جای کاربر بگذارید؛ یک مطلب را جستجو می‌کنید و یک عنوان مرتبط با جستجو شما توسط چندین وب سایت نمایش داده می‌شود. کدام منبع برای اولین بار این مطلب را منتشر کرده است؟ منبع این مطلب کجاست و چه کسی آن را پردازش کرده است؟ البته جای نگرانی نیست؛ اگر کاربر نتواند اصل یا کپی بودن مطلب را تشخیص دهد گوگل خیلی راحت بر اساس اعتبار وب سایت ها و زمان انتشار مطلب منبع آن را مشخصی می‌کند. تولید محتوا اختصاصی بخش مهمی از سئو است. خدمات فست سئو بر مبنای همین محتوا ناب و اختصاصی ارائه می‌شوند و یکه تازی ما در این بخش سبب تمایز فست سئو نسبت به سایر رقبا شده است.
لینک های غیر معتبر
لینک‌های غیر معتبر ، خصوصا لینک های خروجی به صورت پنهان تاثیر خود را روی رنکینگ وب سایت شما می‌گذارند. اگر همیشه تاکید می‌کنیم سئو ارزان وجود ندارد و بهینه سازی وب سایت فرآیندی پرزحمت است به دلیل همین لینک‌ها و اصلاح دستی آن‌ها است که قرار است تک به تک بررسی و جایگزین شوند.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “اشتباهات سئو که باعث می شوند برای همیشه قید کسب وکارتان را بزنید!

  • آقای عطازاده من محتوای وبسایت رو از یک سایت خارجی ترجمه میکنم و قرار میدم در سایت، از طرفی سایت رقیب هم که قدمت بیشتری از سایت من داره همون مطلب رو ترجمه میکنه و قرار میده. اینجا گوگل کدوممون رو کپی کار میدونه؟ ( البته دقیقا ترجمه هامون مثل هم نمیشه و شاید چند ت کلمه جاهاش فرق کنه ) سایت رقیب حدودا در فاصله ی ۱ روز بعد پست رو منتشر میکنه.

    • اینکه شما مطلب رو ترجمه کنید و تو سایت بزارید بدون توضیح اینکه منبع کدوم سایته هم ایراد داره. به عنوان مثال ما اخبار هایی که از سایت searchengineland ترجمه می کنیم منبع رو هم می نویسیم(ولی نه همیشه). ولی اینکه مطلبی که شما میزارید اگه وضعیت ایندکس شما خوب باشه و با سرعت در گوگل مطلب شما ثبت بشه می تونه برای سایت رقیب شما که بعد از شما پست رو منتشر می کنه بد باشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =