استفاده از سایت keyworddiscovery

ارسال شده در
استفاده از سایت keyworddiscovery

keyworddiscovery سایتی‬ است که در آن‬ صدها یا هزارن کلیدواژه را پیدا می توان پیدا کرد.‬ ما نیاز داریم تا تمام ترکیب ها را بررسی کنیم و‬ تمام داده های ممکن از ترکیب های‬ واژه ها و عبارتهای مورد استفاده مردم را بدست بیاوریم‬. وقتی که من از keyworddiscovery‬ استفاده میکنم ابتدا عبارت مورد جستجو را وارد میکنم چون می خواهم بررسی گسترده ای از‬ عبارتهایی که مردم استفاده می کنند داشته باشم‬.

من همیشه می خواهم نمای بزرگتری از نتیجه ها داشته باشم‬. حال وقتی که عبارتهای مشخص تری را جستجو می کنید‬‬ keyworddiscovery به شما‬ ابزارهایی همچون‬ تلفظ، تطابق عبارت، جمع، مفرد و‬ رقبا را در اختیارتان قرار می دهد.‬ شما می توانید تمامی این امکانات را بررسی کنید.‬ اگر قصد دارید تعداد‬ واژه های موجود را پیدا کنید،‬ باید به پایگاه داده ‬‬ Global Premium بروید و به بخش Historical Global‬ وارد شوید.

‬این قسمت به شما تمام داده های‬ موجود در مورد سالهای اخیر را ارائه می کند.‬ شما می توانید تمام کلیدواژه های ممکن را به دست بیاورید.‬ وقتی که بر Search‬ کلیک کنید کلیدواژه های بسیاری به شما نمایش داده می شود.‬ بنابراین شما می توانید با استفاده از این سایت‬ به کلمات بسیاری که مردم جستجو می کنند پی ببرید‬ و واژه هایی که آنها به کار می برند را بشناسید‬‬‬‬ و در مسیر سئو خود از آنها استفاده کنید.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “استفاده از سایت keyworddiscovery

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دوازده =