وقفه ۳۰ روزه برای متخلفان تکراری (Repeat Offenders) توسط مرور امن گوگل

ارسال شده در
وقفه 30 روزه برای متخلفان تکراری

گوگل افرادی را که به نقض قوانین مرور امن گوگل ادامه می دهند را مجازات می کند.
گوگل در وبلاگ امنیتی خود اعلام کرد که نوع جدیدی از هشدار نقض برای وبمستران به نام جرایم تکراری در نسخه مرور امن خود قرار داده است.
گوگل گفت: “این هشدار جهت اخطار به وب سایت هایی است که با داشتن رفتار های ضد و نقیض با هدف عبور از این قوانین و رسیدن به بازدید موفق هستند.
وبمستران از طریق کنسول جستجوی گوگل آگاه می شوند اما اجازه درخواست تجدید نظر تا ۳۰ روز را نخواهند داشت. این دوره انتظار برای جلوگیری از تکرار تخلف و قانون شکنی های مشابه است و برای ۳۰ روز کامل ادامه خواهد داشت.
گوگل نوشت: مرور امن گوگل با هدف کمک به محافظت از کاربران گوگل با نشان دادن اخطار و آگاهی از سایت های فیشینگ و یا حاوی بدافزار های خطرناک است. “مرور امن همچنین وبمستران را هنگامی که سایت های آن ها آلوده به ویروس های مخرب می شود آگاه می سازد و به آن ها در تشخیص و حل مشکل در جهت ایمن ساختن بازدید کنندگان کمک می کند”.
سایت هایی که بطور ممتد دارای تغییر رفتار های ضد و نقیض در دوره کوتاه زمانی برای عبور از این هشدار ها هستند، بعنوان متخلفان تکراری رده بندی می شوند و وبمستران این سایت ها از طریق ایمیل ثبت شده خود در کنسول جستجوی گوگل مطلع می شوند. گوگل به کاربرانی که قصد دسترسی به این سایت ها را دارند این هشدار را نمایش داده و این سایت ها تا ۳۰ روز یا بیشتر و تا زمان حذف تخلف خود مجاز به نمایش نیستند.

منبع خبر : searchengineland

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =