ابزارسنجش جهت برآورد انجام سئو

ارسال شده در
ابزارسنجش جهت برآورد انجام سئو

ابزار سنجش جهت برآورد انجام سئو چیست؟ اگر شما دارای سایتی هستید و یا کارشناس و متخصص انجام سئو هستید شاید علاقه مند باشید تا بدانید چه مقدار اصول انجام سئو سایت را رعایت کرده اید، در این حالت شما نیازمند ابزارهایی جهت سنجش مقدار سئو سایت و انجام بهینه سازی آن هستید. یکی از این موارد، سایت های آنلاین جهت کمک به این زمینه می باشد تا با استفاده از آن ها بتوانید مقدار سئو سایت را به شکل عددی بسنجید. ابزارهای سنجش جهت برآورد ابزار سنجش می تواند هم در آمایش سایت اولیه و هم در مراحل کار و اتمام آن به شما کمک زیادی در انجام سئو نماید. برخی از ابزارهای آنلاین به شکل رایگان و برخی دیگر با پرداخت پول این کار را برای شما انجام می دهند. که در ادامه به نمونه هایی از ابزارها جهت سنجش سئو سایت می پردازیم.

نمونه هایی از ابزار سنجش سئو سایت

سایت های آنلاین متعددی وجود دارد که هر یک عددی را به عنوان متریک سئو در نظر گرفته اند. با استفاده از این سایت ها می توان مقایسه درست و خوبی از وضعیت سئو سایت داشت و بر اساس میزان های متریک تعیین شده عددی را برای مقیاس به نمایش گذاشت. الکسا از جمله سایت هایی می باشد که میزان ترافیک سایت شما را مورد بررسی قرار داده نشان می دهد، در این سایت علاوه بر ترافیک موارد دیگری چون کلمات کلیدی که در گوگل بیشترین استفاده را دارد، مقدار بک لینک و مقدار نمایش آن ها در گوگل می سنجد و می تواند به عنوان یکی ازنمونه های ابزار سنجش خوب سئو سایت منظور شده و آنالیز سئو سایت های مختلف را با استفاده از آن برآورد کرد.
سایت مجستیکmajestic نیز یکی دیگر از نمونه های ابزار سنجش میزان انجام سئو سایت می باشد. با استفاده از آن می توانید آنالیز خوبی از سایت داشته باشیم و تعداد بک لینک ها، تعداد follow , no follow، مقدار لینک های حذف شده سایت ها، تعداد دامنه های بک لینک ها را مورد سنجش قرار داد. این موارد می تواند به عنوان معیار خوبی جهت سنجش سایت باشد.
سایت ahrefs: این سایت نیز یکی دیگر سایت های آنلاین و محبوب با امکانات و خدمات پیشرفته در زمینه سنجش سئو سایت می باشد که با استفاده از آن می توان در انجام عملیات سئو و بهینه سازی سایت به میزان زیادی اطلاعات کسب کرد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “ابزارسنجش جهت برآورد انجام سئو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =