مفهوم تولید محتوا یا بازاریابی محتوا

ارسال شده در
مفهوم تولید محتوا یا بازاریابی محتوا

تولید محتوا تعریف ثابتی ندارد؛ به عبارتی بهتر است معنی تولید محتوا را از زبان کسی که مشغول به محتواگذاری است شنید تا این که درگیر کلیشه ها شد؛ چرا که این نوع محتوا است که فکر و ذهن بازاریاب محتوا را تسخیر و سپس کارگردانی می‌کند. در یک تعریف ساده تولید محتوا را می‌توان یک استراتژی سودآور در امر بازاریابی اینترنتی برشمرد. رویکردی که منجر به تولید محتوا ارزشمند، سازگار با علایق و سلایق مخاطب و در عین حال جذاب خواهد شد. تولید محتوا فرآیندی مدت دار در سئو است و تاثیر آن در طولانی مدت مشخص می‌شود؛ اما برخلاف سایر روش ها پایدار و اثر بخش خواهد بود.

تولید محتوا یا ترجمه؟!

برخی تصور می‌کنند تولید محتوا همان ترجمه ساده ای است که اگر کسی آشنایی مقدماتی با زبان مقصد را داشته باشد به راحتی از پس آن بر‌می آید. اگر شما هم با این افراد هم نظر هستید بهتر است ابتدا به یک سوال پاسخ دهید:
اگر هرکسی قادر به تولید محتوا می‌باشد چرا تمام وب سایت ها در صفحه اول گوگل قرار نمی‌گیرند؟ چرا حین جستجو برخی از وب سایت ها رد کرده و مخاطب اصلی سایت خاصی می‌شویم؟ پاسخ این سوال ریشه در صفر تا صد بهینه سازی سایت توسط فست سئو دارد. به عبارت دیگر با این که تفاوت تولید محتوا و سئو آشکار است اما تولید محتوا در قلب سئو جای می‌گیرد.

اگر شما به تنهایی قادر به بهینه سازی وب سایت خود به صورت حقیقی و نه با شعارهای گول زننده مثل سئو ارزان هستید بنابراین شکی باقی نمی‌ماند که در حوزه تولید محتوا نیز حرف اول و آخر را می زنید! نقش و اهمیت تولید محتوا را دست کم نگیرید! اگر فردی مبتدی هستید و تصور می‌کنید بدون نیاز از تیم تولید محتوا فست سئو و مشاوره سئو سایت می‌توانید کار از پیش ببرید سخت در اشتباهید!

تولید محتوا به سبک فست سئو

همچون گذشته و به شیرینی طعم سایر خدمات فست سئو که تا کنون با تضمین کیفیت از آن برخوردار شده اید تولید محتوا را تجربه کنید!
با افتخار ادعا می‌کنیم سبک وسیاق کار ما متفاوت و منحصر به فرد است و تولید محتوا توسط تیم تخصصی فست سئو به صورت کاملا منحصربه فرد و اختصاصی انجام می‌شود. ما در فست سئو از ۴ استراتژی استاندارد و به روز جهت تولید محتوا اختصاصی الهام می گیریم:
۱ –  تولید محتوا بهینه که آگاهی از برند یا برندینگ را به دنبال داشته باشد
۲ –  تولید محتوا که منجر به افزایش ترافیک و سپس پرداخت یا بهره وری شود
۳ –  خلاقیت در تولید محتوا و حفظ تازگی موضوع با انتخاب عناوین کاربرپسندتر
۴ –  تولید محتوا مطابق با استراتژی های گوگل

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “مفهوم تولید محتوا یا بازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =