۵ ابزار سئو رایگان که همه کسب و کار ها باید بکار برند

ارسال شده در
5 ابزار سئو رایگان

بعنوان بازاریابان و صاحبان کسب و کار دیجیتال، به طیف گسترده ای از ابزار سئو گوگل برای کمک به تحلیل، اجرا و ارزیابی کارایی فعالیت های بازاریابی نیازمندیم.
در بازاریابی دیجیتال پایدار ماندن نیازمند تغییر است. گوگل با ارائه ابزار سئو رایگان برای کسب و کار ها در جهت کمک به دیده شدن آنها در جستجو های خود گام برداشته است. ۵ ابزار سئو رایگان که همه کسب و کار ها باید بکار برند، ابزاری که با شناخت رفتار و سیر مشتریان در خرید آنلاین در ارائه یک تجربه کاربری عالی مفید هستند.

معرفی ۵ ابزار سئو رایگان که کسب و کار ها باید بکار برند

معرفی ۵ ابزار سئو رایگان که همه کسب و کار ها باید بکار برند ارائه شده توسط گوگل جهت درک بهتر علاقه کاربران و فراهم کردن تجربه بهتر آن ها در وب سایت ها شامل:
۱ – Google’s Mobile Friendly Testing Tool
ابزار تست موبایل دوستانه گوگل نشان می دهد که آیا سایت شما برای تلفن همراه سئو شده است یا خیر و در نحوه ارائه یک تجربه کاربری بهتر توصیه های لازم را نمایش می دهد. گوگل تلاشی مستمر برای کمک به کاربران در پیدا کردن صفحات موبایل دوستانه با ارائه ابزار سئو آنلاین برای مدیران سایت جهت کمک به ارائه یک تجربه کاربری عالی دارد.
۲ – Google’s Customer Journey to Purchase Tool
ابزار سیر مشتری در خرید آنلاین جهت درک کانال ها و دستگاه هایی که نقش مهمی در تبدیل مشتریان بالقوه دارند ارائه شده که با فراهم کردن گرافیک تعاملی برای کاربران، نحوه تاثیر کانال های مختلف در سیر تصمیم گیری کاربران برای خرید را نشان می دهد.
۳ – Google’s Page Speed Insights Tool
بررسی سرعت صفحه که یکی از ۲۰۰ فاکتور رتبه بندی گوگل بشمار می آید. سایت های آهسته نرخ پرش بالایی دارند. برای کمک به صاحبان کسب و کار و وبمستران این ابزار سئو رایگان موارد مربوط به ارزیابی و بهبود سرعت و عملکرد سایت را نشان می دهد.
۴ – Google’s Structured Data Testing Tool
یکی از ۵ ابزار سئو رایگان که همه کسب و کار ها باید بکار برند ابزار تست داده گوگل که در افزودن نشانه گذاری معنایی در موتور های جستجو به تشخیص و درک اطلاعات صفحات سایت کمک می کند. همچنین با نمایش نتایج مرتبط و مناسب برای کاربران با کمک rich snippet ها موجب افزایش جلب توجه ، نرخ کلیک و ترافیک صفحات سایت می شود.
۵ – Google Webmaster Tools
ابزار وب مستر گوگل بعنوان قویترین ابزار سئو رایگان که نیازمند تایید مالکیت صاحبان سایت و وبسمتران برای امکان دسترسی به حساب وب مستر گوگل است.
• داده های ساخت یافته: مرور کلی در انواع داده های ساخت یافته استخراج شده وهرگونه خطای تشخیص داده شده توسط گوگل.
• ارتقاء HTML: گزارش عناوین، متاتگ ها، پیدا کردن محتوا ایندکس نشده و …
• لینک های سایت: جهت درخواست حذف لینک هایی که نمی خواهید.
• کوئری یا جستجو ها: نشان دهنده کلمات کلیدی موثر در کلیک به سایت شما.
• بک لینک ها: نشان دهنده بک لینک های داده شده به سایت شما از سایت های شخص ثالث و بیشترین لینک ها.
• لینک های داخلی: برای دیدن بیشترین لینک ها به صفحات سایت که گوگل برای ارزیابی اهمیت نسبی صفحه استفاده می کند.
• عملیات دستی: در صورت نقض قوانین گوگل، سایت شما از نتایج جستجو حذف می شود.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

7 دیدگاه ارسال شده در “۵ ابزار سئو رایگان که همه کسب و کار ها باید بکار برند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =