از ۳ نکته بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل غافل نشوید

ارسال شده در
3 نکته بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل

شاید هیچ یک از مباحث داغ دنیای تکنولوژی به اندازه سئو در حال تغییر و به روزرسانی نباشد. بالغ بر ۵۰۰ تا ۶۰۰ بار به روزرسانی در سال فقط به اصول و استراتژی های سئو اختصاص دارد. گویی گوگل تمام نیرو و کارمندان خود را برای تغییر این استراتژی های بسیج کرده است!
به روزرسانی الگویتم گوگل برای سئو چندان مورد پسند کاربران نبوده و نیست. تا به رویه قبلی برای به روزرسانی سایت عادت می‌کنیم قانون جدیدی وضع می‌شود که تمام قوانین پیشین را زیر سوال می‌برد! پس چه باید کرد؟ نه می‌توانیم قید سئو را بزنیم و نه تمام وقت خود را جستجو و آشنایی با الگوریتم های جدید صرف کنیم!
برای هر چالشی در سئو راه حلی وجود دارد. فقط در صورت تغییر استراتژی ها از سه نکته ای که در ادامه می‌خوانید غافل نشوید؛ باقی اش را به متخصصان با تجربه فست سئو بسپارید که هدف اصلی آن ها تعقیب تغییر و به روزرسانی‌های الگوریتم توسط گوگل است.

نکات کاربردی بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل

نترسید!
انتشار به روزرسانی الگوریتم گوگل همیشه استرس زا بوده است؛ اما ما خود را درگیر جزئیاتی که چیزی از آن ها نمی دانیم نمی کنیم. مثلا بعد از این که الگوریتم پنگوئن ۴.۰ منتشر شد جزئیات زیادی در وب سایت‌های مختلف درج شد که همگی حاوی یک پیام اصلی بعد از انجام این تغییرات بودند:
عملکرد پنگوئن کاملا همزمان و real-time شده است.
این پیام تا مدت ها در وب سایت های مختلف نقد و بررسی می شد و گاهی نتایج پیچیده و گمراه کننده ای را به دنبال داشت که فقط کاربر را می ترساند! برای آگاهی از الگوریتم جدید گوگل هرگز عجله نکنید و این تغییرات را از اخبار فست سئو دنبال کنید.
صبر کنید
کلید موفقیت هر سایت بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل صبر کردن است. سئو فرآیندی پیچیده و نیازمند زمان است. الگوریتم گوگل نیز همین طور است. زمان می برد تا این الگوریتم جا بیفتد و تاثیر مثبت یا منفی آن مشخص شود. بهترین راه این است که استراتژی های قبلی را به کارگیرید و صبر کنید تا الگوریتم تثبیت شود.
از متخصصان کمک بخواهید
شما نترسیدید؛ صبر کردید و نهایتا فهمیدید که باید استراتژی های خود را مطابق با آخرین تغییرات گوگل متحول کنید. برای این تغییر و تحولات وقت زیادی لازم است؛ از طرفی هم ممکن است در این زمینه ناشی باشید و نتوانید حقیقت به روزرسانی الگوریتم گوگل را درک کنید. بنابراین بهتر است با هر بار به روزرسانی ازتیم ما در فست سئو مشاوره بخواهید.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =