۳ حقیقت جالب سئو که هر کسب وکاری باید بداند

ارسال شده در
3 حقیقت جالب سئو

شاید باور نکنید اما حدود ۱۰ سال قبل سئو ابزاری ساده و متداول میان بازاریابان و برای افزایش تبادل و هدایت ترافیک به سمت وب سایت ها بود و چندان در میان کاربران اینترنتی شناخته شده نبود؛ اما از همان زمان تا کنون با توجه بیشتر گوگل به این مسئله سئو نیز مانند اصول دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی برای دیده شدن وب سایت ها اهمیت یافت. اگرچه عوامل مختلفی در شکل گیری سئو در طول زمان نقش داشتند اما مهم ترین هدف برای انجام سئو بهبود تجربه کاربری است که قرار است برای اهدافش به وب سایت شما سر بزند.
زبان ارتباط میان کاربر و شما تنها کلمات نیستند؛ شما به واسطه عمل خود در سایت عکس العمل خوب یا بد را مشاهده خواهید کرد. برای برقراری این ارتباط لازم است از قالب اصول و قوانین خارج شوید و با کاربر همدل شوید. ۳ حقیقت جالب سئو که در ادامه می‌خواهید این همدلی را خیلی راحت به ارمغان می‌آورد.

آشنایی با ۳ حقیقت جالب سئو

زیاد فکر نکنید
عدم قطعیت در به کارگیری سئو و استراتژی‌هایی که برای پیشبرد اهدافتان لازم است کسب وکارتان را تضعیف می‌کند. اگرچه ما در فست سئو برای انجام خدمات بهینه سازی وب سایت شما هیچ گاه بی گدار به آب نمی زنیم اما خود را به معجزه سئو می‌سپاریم و بی پروا از تمام امکاناتی که برای ارتقا جایگاه وب سایت شما وجود دارد استفاده خواهیم کرد. پس به جای زیاد فکر کردن و پیچیده کردن قضیه خیلی زود انتظارات خود را با متخصصان فست سئو در میان بگذارید.
لینک نسازید؛ ارتباط برقرار کنید!
اگرچه لینک نوعی ارتباط گیری با محتوا داخلی و خارجی محسوب می‌شود اما برای این که به آن همدلی واقعی دست یابید لازم است به جای لینک از خود کاربران کمک بخواهید.  لینک بیلندینگ یا لینک سازی اساس سئو است اما زمانی ارزشمند خواهد بود که کاربر روی آن کلیک کند. تا زمانی که نتوانید کاربر را برای مطالعه لینک های دیگر ترغیب کنید سئو شروع نشده است! نگران نباشید! ما در فست سئو هم لینک می‌سازیم و هم ارتباطی که منجر به همدلی کاربر می‌شود را پایه گذاری می کنیم.
داستان سرایی کنید!
داستان سرایی هم یک حقیقت جالب سئو است که متاسفانه برخی هنوز با انتشار محتوا کوتاه از آن غافل هستند. هر روز که می‌گذرد گوگل بیش از پیش بر محتوا طولانی و کاربردی تاکید می‌کند. قطعا این داستان سرایی بر پایه همان کلمات کلیدی است که شما می‌خواهید با وارد کردن آن ها دیده شوید. اما این بار همین کلمات کلیدی در قالب یک متن بلند تر و جزیی در گنجانده می‌شوند.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =