سه دلیل برای برون سپاری سئو به متخصصان

ارسال شده در
سه دلیل برای برون سپاری سئو به متخصصان

تقریبا همه کسب و کار‌های اینترنتی به این نتیجه رسیده اند که سودآوری بدون سئو ممکن نیست. بسیاری از این وب سایت‌ها سئو خود را به متخصصان شرکت‌هایی نظیر فست سئو می‌سپارند و از خدمات آن‌ها بهره مند می‌شوند. اما هنوز هم این سوال در ذهن بسیاری وجود دارد که چرا باید با برون سپاری سئو یا سپردن آن به متخصصان سئو بخشی از منابع مالی را به هدر داد؟ آشنایی بیش تر با دلایلی که در ادامه می‌خوانید شبهات شما برای استفاده از متخصصان سئو را از بین خواهد برد.

استفاده از برون سپاری سئو

عملکرد حرفه ای و فنی
بسیاری از وب سایت‌ها خصوصا استارتاپ‌هایی که در ابتدا راه قرار دارند و با محدودیت منابع رو به رو هستند تصمیم می‌گیرند خودشان سئو را انجام دهند؛ بدون این که از شرکت‌های سئو مشاوره بخواهند.
سئو خاموش و روشن‌های زیادی دارد. به همان اندازه که بخش‌های روشن سئو را می‌بینید و خودتان می‌توانید آن رامدیریت کنید خاموشی‌های زیادی پیش رویتان قرار دارد که باعث می‌شود گاهی بیراهه را برگزینید و اشتباه بروید.
یک شرکت سئو معتبر اولا نسبت به زمانی که برای بهینه سازی وب سایت شما صرف می‌کند هزینه معقولی را دریافت می‌کند؛ ثانیا اظهار نظر فنی و عملکرد متخصصانه آن در مدت کوتاهی تاثیر مثبتش را اعمال خواهد کرد.
ارائه راه حل‌های بلند مدت
سئو وقت گیر است. با یک یا دو روز کنترل مداوم وضعیت وب سایت به نتیجه نمی‌رسید. در کنار سئو هم به سایر خدمات نظیر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و …. نیاز دارید که شما را بیش تر درگیر می‌کند.
بلندپروازانه فکر کنید و با برترین شرکت‌های سئو مشورت کنید. تنها کافی است جستجو مختصری درباره سئو داشته باشید تا با بهترین این کمپانی‌ها آشنا شوید.
هزینه‌های منطقی تر
در اغلب موارد آشنایی با شرکت سئو و متخصصانی که امر برون سپاری را بر عهده می‌گیرند از طریق اینترنت صورت می‌گیرد. هر چند که قیمت سئو در قیاس با سایر خدمات اینترنتی منطقی تر است اما همیشه قرار نیست به دنبال سئو ارزان باشید.
اگر همیشه گران قیمت بودن به معنا بهتر بودن آن نباشد این حکم در مورد سئو به خوبی صدق می‌کند.
بدون توجه به بودجه ای که در دست دارید در هر صورت هزینه‌هایی که با برون سپاری سئو صرف می‌کنید مجموعا نسبت به هزینه‌هایی که با انجام دادن سئو توسط خودتان پرداخت می‌کنید کم تر است.
درست است؛ استفاده از متخصصین سئو مثل خرید محصولی دربسته است که تا به حال آن را ندیده اید. اما با این که برون سپاری سئو گاهی چالش‌های زیادی دارد همواره گزینه بهتری است.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “سه دلیل برای برون سپاری سئو به متخصصان

 • سلام آقای عطازاده
  واقعیت من خیلی برای سئو وبسایتم تلاش میکنم، همه ی مطالب وبسایتتون رو هم مطالعه کردم، ولی متاسفانه نتیجه ی رضایت بخشی تا به حال ندیدم. از طرفی هم دانشجو هستم و بیکار و متاسفانه توان مالی این رو که وبسایت رو بدم به شما سئو کنید رو ندارم.
  میشه لطف کنید یه راهنمایی کنید من رو؟
  آدرس سایت : faralenz.com

  ممنون

  • خانم رحیمی موارد خیلی زیادی در سئو تاثیر داره که عملا توی هیچ وبسایتی درباره اون مطالب چیزی منتشر نمیشه و به دلیل اینکه موارد می تونه از ساختار سایت شروع و به سئوی offpage ختم بشه روال منظمی وجود نداره ولی برای اینکه شما بتونید یه کمی بیشتر فعالیت مناسب داشته باشید توصیه می کنم صفحه گزارش سئو و پروپوزال سئو ما رو مطالعه کنید و سعی کنید تیترهای معرفی شده رو به خوبی اصلاح کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفت =