کار با نرم افزار لینک بیلدینگ

ارسال شده در
نرم افزار لینک بیلدینگ

یکی از مهمترین تکنیک های سئو، لینک بیلدینگ یا لینک سازی است که به وبمستر کمک می کند بتواند از صفحات اینترنتی، بک لینک دریافت کنید. در لینک سازی شما هم باید به لینک سازی داخلی سایت اهمیت دهید و هم به لینک های خارجی لینک دهی انجام دهید. لینک سازی در رتبه بندی سایت شما بسیار موثر است. در نتیجه شما باید به دو مسئله توجه داشته باشید: یکی از مهمترین تکنیک های سئو، لینک بیلدینگ یا لینک سازی است که به وبمستر کمک می کند بتواند از صفحات اینترنتی، بک لینک دریافت کنید. در لینک سازی شما هم باید به لینک سازی داخلی سایت اهمیت دهید و هم به لینک های خارجی لینک دهی انجام دهید. لینک سازی در رتبه بندی سایت شما بسیار موثر است. در نتیجه شما باید به دو مسئله توجه داشته باشید:

۱- برای صفحات داخلی خود لینک های مناسب بسازید و مدام در یک بازه زمانی منظم، به لینک ها رسیدگی کنید تا مطمئن شوید این لینک ها خراب نیستند.

۲- لینک های خارجی را فراموش نکنید. با سایت های معتبر با سایت خود تبادل لینک انجام دهید تا بتوانید رنکینگ سایت را بالا ببرید. بنابراین متوجه شدید که لینک بیلدینگ تا چه حد اهمیت دارد و این کار باید با دقت انجام گیرد بدین منظور در لینک سازی می توانید از نرم افزارهایی که برای این منظور طراحی شده است استفاده کنید.

‫اگر در سئو و بهینه سازی سایت در مورد ساخت لینک جدی‬ هستید، باید از نرم افزار لینک بیلدینگ‬ استفاده نمایید البته منظورم نرم افزارهای ساخت لینک تبادلی نیست‬. لینک گزاری تقابلی دیگر ارزش چندانی ندارد‬ بنابراین وقتی که به دنبال نرم‬ افزارهای ساخت لینک هستید به‬ این موضوع دقت کنید آن برنامه ها تنها ارتباط شما‬ با صاحبان سایت دیگر را مدیریت میکند‬ تا از آنها لینکهای تقابلی درخواست نمایید‬. برخی از برنامه های قدیمی لینک‬ گزاری تقابلی عملکردشان تغییر کرده است‬ همچنین در مورد برنامه های ترفندهای‬ لینک گزاری مانند Linked networks‬ و XRumer محتاط باشید‬.

معرفی چند نرم افزار لینک بیلدینگ

امروزه چند برنامه برای ساده سازی فرایند‬ پیدا کردن مکان های دریافت لینک‬ توسط متدهای مختلف طراحی شده است‬. این نرم افزارها وب سایتهایی که میتوانند کاندید باشند را‬ توسط کلیدوازه ها و یا لینکهای رقبا پیدا میکند‬ سپس گزارشی تعبیه میکند و آنها‫ را دسته بندی میکند، به صورت‬ وبلاگها، مدیاهای اجتماعی، سایتهای کار‬ سایتهای کسب وکار و سایتهای مطمئن و غیره‬ اگر به این برنامه ها علاقه‬ مند هستید کمی زمان برای پیدا کردن آن ها صرف کنید.‬‬‬‬ برای نمونه، Ontolo‬ دائما در پس زمینه کار میکند و لینکهای جدید‬ را پیدا کرده و در صورتی‬ که لینک خوبی پیدا کند به شما ایمیل میزند. ‬ Wordtracker یک محیط‬ آموزشی را به وجود می آورد و در آن‬ ایده هایی برای درخواست لینک به شما میدهد.‬‬

Ontolo اطلاعات تماس‬ را گرد آوری میکند، همچون ایمیلها‬ و لینکهای اکانتهای‬‬ Twitter و Facebook‬ به علاوه Ontolo از‬ قابلیت جستجوی پیشرفته نیز برخوردار است که شما را قادر میسازد‬ که بر اساس ویژگی های سایتهای ‫مختلف، مثلا تمرکز بر نوع دامین، برای‬ نمونه دامینهای .edu‬ یا بر اساس مباحث و نوع آنها جستجو کنید‬ و Raven دارای‬ ابزارهایی است که ارتباطات را مدیریت کرده‬ و توجه خود را بر لینکها‫ گذاشته و در صورتی که‬‬‬‬‬‬‬ چیزی در یک لینک تغییر کند‬ برای نمونه صاحب سایت یادداشت‫ کاملی از مشخصات اضافه کند، یا‬ اگر ارزش صفحه تغییر کند به شما اطلاع میدهد‬ البته این نوع نرم افزارها کمی‬ گران هستند و معمولا از ۷۰ تا‫ ۱۰۰ دلار در ماه هزینه دارند‬ ولی اگر در مورد ساخت لینک‫ جدی هستید، به ویژه اگر از‬ آن بر سایتهای مختلفی کار میکنید‬ ارزش خریداری را دارد.‬‬‬‬
‫‬‬

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “کار با نرم افزار لینک بیلدینگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =