پیشرفت با سئو سایت حرفه ای

ارسال شده در
پیشرفت با سئو سایت حرفه ای

موتورهای جستجو همواره در حال ارتقا و پیشرفت هستند تا بتوانند بهترین نتیجه را به کاربران خود ارائه کنند در نتیجه روش هایی که در گذشته جهت سئو سایت ارزشمند تلقی میشد امروزه دیگر تاثیری ندارد برخی معیارهای دیگر در سئو دارای اهمیت شده اند و برخی دیگر مقدار تاثیر طبق گذشته داشته است و یا شاید کمتر. در واقع سئو سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که طی آن یک سایت جهت کلمه کلیدی در زمینه فعالیت در موتورهای جستجو نمایان می کند.
امروزه با توجه گسترش روز افزون اینترنت و تاثیر آن بر کسب و کار و زیاد شدن تعداد کاربران اینترنتی بستر سئو وب سایت به عنوان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی جهت شرکت ها و افراد محسوب می شود زیرا هم مقرون به صرفه تر است و هم افراد زیادی را می تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.

پیشرفت با سئو سایت حرفه ای و سازگاری با موبایل

سیستم هوش مصنوعی یا rankbrain جز سیستم های جدیدی می باشد که جهت بهبود پیدا کردن نتایج در جستجوهای گوگل به آن اضافه شده است. این بخش مانند انسان فکر می نماید و بستر مناسبی را جهت یافتن موارد مورد نیاز با توجه به کلمه کلیدی سرچ شده به کاربران ارائه می دهد. از جمله مواردی که در سئو امروزی باید به آن توجه داشت پیدا کردن سازگاری سایت ها با موبایل است. باتوجه به هوشمند شدن تلفن های همراه کاربران زیادی از موبایل جهت جستجو در موتورهای جستجو استفاده می کنند که روزانه بر تعداد آن ها افزوده می شود موتورهای جستجو گوگل بنا بر هدف خود که بر ارائه نمودن بهترین نتیجه برای کاربران است به سایت هایی که نمایش بهتری در موبایل و تبلت دارند رتبه و جایگاه بهتری می دهند. بنابراین نسخه های موبایلی سایت ها، یکی از مهم ترین فاکتورها جهت رتبه دهی موتورهای جستجوی گوگل و جز بخش های اصلی بهینه سازی سایت می باشد. که برای سازگاری این روش ایجاد نسخه های موبایلی سایت ها و تبلت ها طراحی سایت های واکنش گر (ریسپانسیو) است این روش سبب می شود سایت در سایزهای مختلف صفحه سازگار شود. باید دانست کاربران موبایلی در صورتی وارد سایتی شوند که نمایش مناسبی در موبایل و تبلت آن ها ندارند از آن خارج شده در صورتی که سایت برای این وسیله سئو شود می تواند در جلب کاربران بیشتری قدم بگذارد بنابراین امروزه نسخه های موبایلی سایت ها جز بخش های ضروری و لازم جهت سئو سایت می باشد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =