مهمترین تکنیک های سئو خارجی (قسمت دوم)

ارسال شده در
مهمترین تکنیک های سئو خارجی (قسمت دوم)

در بهینه سازی سایت، وبمسترها باید فعالیت هایی در حوزه قانونی سئو انجام دهند تا بتوانند رتبه سایت خود را انجام دهند. اما برخی از آن ها تنها مشغول فعالیت های درون سایتی می شوند و به عبارتی به سئو داخلی اهمیت بیشتری می دهند بدون این که بدانند سئو خارجی نیز اهمیت زیادی دارد و باید به بررسی روابط بیرونی سایت نیز بپردازند. برای این منظور، وبمستر باید با تکنیک های سئو خارجی هم آشنا شود که در ادامه قسمت قبل، در این مقاله به بررسی چند ترفند دیگر از تکنیک های سئو خارجی بپردازیم:

۶- در استفاده از مطالب سایت ها، حق مطلب را رعایت نمایید.

اگر شما قصد دارید که از مطالب سایت های دیگر در سایت خود استفاده کنید و حتما اصرار دارید که عینا متن را وارد نمایید، توصیه می کنیم که در یک لینک، منبع اصلی را ذکر کنید این کار نه تنها باعث می شود که گوگل شما را جریمه نکند بلکه با این کار شما محبوبیت سایت خود را میان کاربران زیاد کرده اید.

۷- تصاویر سایت را به اشتراک بگذارید.

اگر شما در سایت خود محصولی دارید و یا از کسب و کار، می توانید تصاویری را انتخاب کنید و در سایت هایی که مخصوص اشتراک گذاری عکس هست قرار دهید. در زیر عکس ها، حتما لینک صفحه مربوطه یا لینک سایت را قرار دهید با این کار زمانی که کاربران عکس های شما را مشاهده می کنند، اگر برای آن ها جذاب باشد، به سراغ سایت می آیند.

۸- شروع به نقد و بررسی فعالیت ها نمایید.

می توانید به سراغ سایت های هم موضوع خود بروید و آن ها نقد کنید و بهترین کار این است که ابتدا به نقد کسب و کار خود بپردازید و از کاربران بخواهید شما را نقد کنند و نظرات خود را برای شما ارسال کنند در این صورت لینک های زیادی به سمت سایت شما خواهد آمد و در نتیجه این روش بهترین روش سئو خارجی است.

۹- با شبکه های فروش آنلاین در ارتباط باشید.

در ادامه ترفندهای سئو خارجی، توصیه می کنیم  اگر در سایت خود محصولی دارید، محصول را در شبکه های فروش آنلاین معرفی کنید و لینک مربطو به صفحه محصول را در آن جا قرار دهید. با این کار افرداری که به آن شبکه های وارد می شوند، می توانند به سمت سایت شما هم بیایند.

۱۰- سایت خود را به صورت محلی معرفی کنید.

برخی از سایت ها هستند که شما می توانید به معرفی کسب و کار خود به صورت محلی در آن ها اقدام نمایید. برای مثال سایت هایی که متناسب با محل شما، آگهی های شما را ثبت می کند.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − بیست =