معرفی مهمترین ابزارهای دیدگاه گذاری در سایت

ارسال شده در
معرفی مهمترین ابزارهای دیدگاه گذاری در سایت

ترغیب و تشویق کاربران برای ارسال دیدگاه در مورد مقالات و محتوای سایت، یکی از مهمترین روش های افزایش ترافیک سایت و در نهایت رنکینگ سایت است. برای این منظور وبمسترها از روش هایی برای افزایش دیدگاه در سایت استفاده می کنند که تمام این روش ها به ابزارهایی نیاز دارد. ابزارهای زیادی برای دیدگاه گذاری در سایت وجود دارد که برخی از آن ها مهم تر بوده و بیشتر توسط وبمسترها به کار می رود. ما در این مقاله به بررسی برخی از این ابزارهای می پردازیم:

۱-     افزونه CommentLuv :
یکی از مهمترین ابزارهای دیدگاه گذاری در سایت، افزونه CommentLuv است که به نوعی می توان گفت که امنیت سایت شما را نسبت به لینک های غیر مفید حفظ می کند. گاها شما دیده اید که برخی از کاربران در زمان اراسال دیدگاه لینک سایت خود را نیز قرار می دهند تا سایر کاربران سایت شما، به سایت او نیز مراجعه کنند ولی شما از این کار راضی نیستید از طرفی از نظر اخلاقی نباید کامنت این کاربر را حذف کنید لذا توصیه می کنیم که از این افزونه استفاده کنید. ابزار CommentLuv به شما این امکان را می دهد که لینک کاربر را   Nofollow  کنید اما تنظیمات این افزونه تعیین می کند که چه زمانی لینک سایت وی، Dofollow  شود. برای مثال شما تنظیم می کنید که زمانی که کاربر ۷ کامنت برای شما گذاشت، دیدگاه او به آخرین مقاله در سایت خودش لینک شود. با این کار تاثیر لینک های منفی را از سایت خود دور می کنید.
۲-    ارسال دیدگاه با ابزار Disqus :
قابلیت بسیار ارزشمند این ابزار در این است که زمانی که کاربر برای شما دیدگاهی را ارسال می کند این دیدگاه و حتی پاسخی که بعدا در جواب شما خواهد داد، به ایمیلی که قبلا آن را تعریف کرده اید ارسال گردد. دومین کاربرد این ابزار این است که اجازه می دهد به صورت مستقیم به شبکه اجتماعی سایت دسترسی داشته باشید.
۳- ابزار Facebook Comments :
این ابزار شبیه فیسبوک عمل می کند و دو قابلیت دارد؛ اول این که تصاویر کاربران را در کنار دیدگاه های آن ها قرار می دهد و دومین کاربرد آن، تایید هویت کاربران است در نتیجه با این کار کمک می کند تعداد اسپم های سایت شما کم شود.
۴-  ابزار Post Matic :
این افزونه نیز با ویژگی های خاص خود شرایط خوبی را برای قسمت دیدگاه فراهم می کند. اولا این که به کاربر اجازه می دهد که در قسمت ارسال دیدگاه با ایمیل خود عضو شود و در نتیجه بتواند دیدگاه خود را از طریق ایمیل ثبت کند. دوما زمانی که کاربری دیدگاه خود را ارسال می کند این دیدگاه برای تمام کابران عضو در خبرنامه دیدگاه ارسال می شود.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =