قرارداد بهینه سازی سایت

سفارش سئو

فست سئو

مفاد قرارداد سئو سایت

  • اهداف پروژه
  • افزایش بازدید سایت
  • افزایش حضور سایت با کلمات کلیدی رقابتی در SERPs

دلایل استفاده از قرارداد

این قرارداد بعنوان راهنمای گام به گام در مسیر و روند پروژه جهت نمایش فرآیند های سئو به مشتریان استفاده می شود.

تکنیک ها و تاکتیک های مورد استفاده

یک رویکرد مشترک و رایج برای تعریف خدمات سئو وجود دارد و نوعی تعهد کلی را ترسیم می کند که در برگیرنده تکنیک های خاصی برای بهینه سازی و سئو سایت است. (این رویکرد در قالب توافقنامه سئو بین مشتری و کارفرما تعریف می شود)

فازبندی پروژه

  • سئوی ساختار سایت
  • سئوی ON PAGE
  • سئوی OFF PAGE
  • دستیابی به نتیجه ایده آل ( ۳۰ درصد قرارداد)

مدت انجام قرارداد

طبق شرایط و وضعیت سایت مشخص می شود.

تعهدات مجری پروژه

رعایت امانت و حفظ اموال و مدارکی که کارفرما در اختیار طراح قرار می دهد و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد.

دسته بندی هزینه ها

هزینه های زمانی: پرداخت به ازای زمان صرف شده برای انجام سئو که میزان زمان / پرداختی می تواند متغیر باشد.

پرداخت به ازای عملکرد: پرداخت هزینه تعریف شده برای انجام یک اقدام یا مجموعه ای از اقدامات تعریف شده صورت می گیرد. در صورتی که میزان کار و هزینه های مربوط به عملکرد سئو مورد توافق و تخمین زده شود، پرداخت می تواند ثابت باشد.

پرداخت برای نتیجه: کارفرما جهت دستیابی به نتایج تعریف شده ای مانند افزایش ترافیک یا رتبه کلمه کلیدی هزینه می پردازد.

مبلغ قرارداد

همانند ماده ۳ تعیین شده در انتهای قرارداد، با توافق طرفین هزینه پروژه تنظیم می گردد.

در صورتی که با تمام تلاش شرکت فست سئو،  نتایج دلخواه به دست نیامد، تنها متناسب با تعهدات زیر از مشتری هزینه دریافت می شود :

بالابردن ترافیک ماهیانه جستجو با استناد به سرچ کنسول تضمین رشد ترافیک بالاتر از رشد نرمال سایت

بالابردن تعداد دومینهای لینک دهنده

تولید محتوای یونیک

فسخ قرارداد

فسخ یکجانبه قرارداد از سوی هر یک از طرفین قرارداد قابل پذیرش بوده و فسخ قرارداد فقط با توافق طرفین امکانپذیر است.

شرایط خاص

در مواردی که به علل ناشی از شرایط خاص مانند تغییر استراتژی گوگل، مجری طرح نیازمند زمانبدی جدید می باشد.

حقوق معنوی مجری

کارفرما موظف است تا لینک سایت را بعنوان مجری، در فوتر سایت خود درج کند.

قرارداد بهینه سازی سایت
قرارداد بهینه سازی سایت

عدم موفقیت

۱- در صورت بروز اشتباه از طرف کارفرما (مانند فعالیت های بلک هت)، مجری طرح هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۲- اگر کارفرما در پروسه کاری تصمیم به تعویض کلمه کلیدی گرفت باید هزینه کار جدید پرداخت شود.
۳- اضافه کردن کلمه کلیدی در طول انجام کار با توافق طرفین جهت هزینه و مدت زمان انجام کار می باشد.
۴- بعد از شروع کار اگر کارفرما به هر دلیلی مایل به ادامه کار نبود باید تمام هزینه ها تا زمان فسخ به مجری طرح پرداخت شود.

۵- اگر مجری طرح موفق به انجام کار در مدت زمان تعیین شده نبود موظف است که بدون هزینه اضافی مدت زمان قرارداد را تمدید کند تا پروژه به پایان برسد.

۶- در صورت نامناسب بودن سرور سایت کارفرما موظف است تا سرور مد نظر مجری طرح را تهیه کند در غیر این صورت عواقب آن بر عهده مجری طرح است.

۷- کارفرما در طول پروسه نمی تواند درخواستی از مجری طرح داشته باشد که بر روی سئوی سایت تاثیر منفی می گذارد در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه مجری طرح نمی شود.

۸- مشکلات سایت در طول پروسه بهینه سازی اگر در قسمت طراحی سایت باشد هزینه آن مربوط به واحد طراحی سایت بوده و کارفرما موظف است تا آن را انجام دهد.

۹- اگر مجری طرح با تیم مد نظر کارفرما شروع به کار کرد، کارفرما موظف است که همکاری تمام و کمال تیم را با مجری طرح گارانتی نماید در غیر این صورت مجری طرح هیچ مسئولیتی ندارد. هزینه تبلیغ در سایت های دیگر (در صورت لزوم) بر عهده کارفرما است که با مشورت مجری طرح پیاده میشود. (به تعداد محدود و قابل قبول)

قانون حاکم برقرارداد

این قرارداد از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
این قرارداد و تبصره های ذیل آن در تاریخ به امضاء متعاقدین رسیده و طرفین با امضای این قرارداد، خود را متعهد و ملزم به اجرای کلیه مفاد آن و پیوست های مربوطه می دانند.

الحاقات

شرایط خاص قرارداد بهینه سازی وب سایت:

مجری این قرارداد Fastseo.ir می باشد.

تعهد فست سئو

فست سئو تعهد می کند که تمامی خدمات برای رسیدن به نتیجه ذکر شده در توضیحات هر فاز قرارداد را به درستی و حداکثر تا موعد مشخص انجام خواهد داد.

تبصره : ارتباط، ارائه مشاوره، تنظیم زمان برگزاری جلسات مشترک، مشخص کردن کار هر یک از اعضای تیم کارفرما و ارائه گزارشات و تمامی اسناد مربوطه، تنها از طریق هماهنگی با فست سئو مقدور است.

شیوه ارائه مشاوره

این قرارداد شامل مشاوره است و برای تعداد ساعات مشاوره مشخص شده در توضیحات بالا تنظیم شده است. ساعات مشاوره عبارت است از مجموع زمان های ارائه خدمات به کارفرما از طریق هر یک از روش های زیر:

  • آموزش نیروهای معرفی شده از سوی کارفرما در محل مجری طرح.
  • مشاوره تلفنی.
  • پژوهش، مستند سازی، آماده سازی مطالب و انتقال اطلاعات برای اجرا توسط کارفرما.

ارائه گزارش سئو

جهت قرار گرفتن کارفرما در جریان کامل عملکرد مجری پروژه و نتایج حاصل شده در SERPs، مشاور و کارشناس فست سئو کلیه فعالیت های سئو را بصورت ماهانه یا چندماهه بطور منظم در قالب یک گزارش کامل تقدیم کارفرما خواهد کرد.

شکل گزارش های تحویل شده معمولا بستگی به نرم افزار های آنالیتیکز و سیستم های مورد استفاده کارشناس فست سئو دارد و از نظر دقت و واقعی بودن کاملا تایید شده هستند.

ارائه خدمات

تمامی خدمات مورد اشاره در بخش خدمات، در این قرارداد جا داشته و شرط کار، عدم ایجاد تغییر در ساختار های اولیه و تحویل کار به همان صورت که توسط کارشناس SEO مشاهده شده است، خواهد بود.

اعمال تغییرات بدون هماهنگی با کارشناس فست سئو

ایجاد تغییرات یک سویه و بدون اطلاع رسانی کارشناس فست سئو و مدیر پروژه، می تواند منجر به تغییر در نتایج به دست آمده نهایی شده و باعث تغییر در جایگاه سایت، اختلال در بهینه سازی و یا دوباره کاری کارفرما و کارشناسان فست سئو باشد که در هر حال عواقب آن به صورت Claim به اطلاع کارفرما رسیده و بالطبع مسئولیت آن را فست سئو نمی پذیرد.

تعهدات کارفرما

برای شروع فعالیت کارفرما متعهد میگردد که:
۱ – تمامی ارتباط با کارشناسان فست سئو مهیا بوده و امکان ارتباط از طریق ایمیل، تماس تلفنی توسط مدیر پروژه قابل پیگیری است.
۲ – فست سئو تمامی هزینه ها، خدمات، مدارک ارائه شده، پیشنهادات و گزارشات را محرمانه دانسته و از انتشار و یا ارائه آن به اشخاص ثالث میپرهیزد.

۳ – فست سئو کنترلی بر هک شدن سایت ندارد.

۴ – موضوع این قرارداد، شامل قرار دادن رنک سایت کارفرما در صفحه اول گوگل است.

۵ – به دلیل حجم بالای رقابت در کلمات کلیدی خاص، تغییرات مداوم الگوریتم ها و فاکتور های رقابتی مختلف، فست سئو تضمین کسب رتبه خاص را نمیدهد اما سعی بر دریافت بهترین نتیجه در صفحه اول گوگل را دارد.

۶ – در مورد دامنه های جدید، گوگل شرایطی به عنوان Google Sandbox اعمال می کند که در آن به مدت تقریبی ۸ هفته از زمان شروع فعالیت منظم سایت، ارزش دهی به سایت اتفاق نمی افتد، لذا تغییرات در مورد این دسته از سایت ها، حداقل پس از ۸ هفته قابل مشاهده می باشد.

۷ – یکی از خدمات اصلی در سئو وب سایت  بازسازی URL ها است. در برخی موارد مشاهده شده است که به دلیل تغییرات ساختاری در URL موتورهای جستجو ظرف مدت ۳۰ روز سایت را از لیست خود حذف می کنند. در این شرایط بدون اعمال تغییرات خاص و با سپری کردن این مدت زمان، سایت با تغییرات مثبت در گوگل مشاهده خواهد شد.

۸ –در صورت عدم پرداخت به موقع مبلغ قرارداد از طرف کارفرما، مجری طرح می تواند به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ کند.

۹ – استفاده از روش های بلک هت در دستور کار فست سئو قرارنداشته و به هیچ وجه حتی بنا به درخواست کارفرما، اعمال نخواهد شد. درصورت انجام هر یک از موارد بلک هت توسط نماینده کارفرما، فست سئو هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و مجاز به ختم یک طرفه قرارداد است.

۱۰ – کارفرما تضمین می نماید که تمامی مطالب مورد استفاده در سایت، از جمله برند، لوگو، مطالب و … متعلق به کارفرما بوده و هیچگونه مسئولیت حقوقی در مورد استفاده از موارد لحاظ شده متوجه فست سئو نمیشود.

۱۱ – فست سئو می تواند پس از پایان یا در حین قرارداد نسبت به درج مشخصات شرکت یا لوگوی آن به منظور تبلیغات خود استفاده نماید. همچنین قراردادن لینک متن زیر در پایین صفحات سایت کارفرما قابل قبول است.

"سئو شده توسط فست سئو"

۱۲ – کارفرما موظف است تا در صورتی که مجری طرح بیش از ۷۰ درصد پروژه را به اتمام رساند نامه ای با سربرگ اختصاصی شرکت مبنی بر انجام صحیح کار توسط فست سئو ارائه کند.

۱۳ – در طول سئو سایت اگر سلیقه کارفرما به مجری طرح تحمیل شود، کارفرما موظف است تا تاییدیه لازم را ارائه دهد و مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.

نکته :

این قرارداد انعطاف پذیر است و بسته به شرایط خاص امکان افزودن تبصره جدید به متن قرارداد طبق پیشنهاد کارفرما و توافق مجری پروژه امکان پذیر است همچنین پایان توافقنامه زمانی است که مجری تمام خدمات سئو را انجام داده و کارفرما تمام هزینه ها را پرداخت کرده باشد.

متن قرارداد شرکت فست سئو

این قرارداد به موجب ماده (۱۰) قانون کار جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۳) الحاقی به ماده (۷) قانون کار موضوع بند (الف) ماده (۸) قانون رفع برخی از موانع تولید و سرمایه گذاری صنعتی مصوب ۲۵/۸/۱۳۸۷مجمع تشخیص مصلحت نظام، بین کارفرما / نماینده قانونی کارفرما و کارگر (کارمند) منعقد می شود.