قرارداد بهینه سازی سایت

فاز اول: سئو ساختار سایت و آماده سازی کامل بستر سایت
فاز دوم : سئوی on-page و سئوی off-page
فاز سوم : تثبیت سایت
تبصره ۱: فاز اول پروژه پیش نیاز فاز دوم است و انجام فاز دوم به تنهایی به هیچ وجه میسر نیست.
طبق شرایط و وضعیت سایت مشخص می شود.
رعایت امانت و حفظ اموال و مدارکی که کارفرما در اختیار طراح قرار می دهد و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد.
همانند ماده ۳ با توافق طرفین هزینه پروژه تنظیم می گردد.
فســخ یک جانبه قرارداد از سوی هریک از طرفین قرارداد قابل پذیرش نبوده و فسخ قرارداد فقط با توافق طرفین امکان پذیر است.
در مواردی که به علل ناشی از شرایط خاص مانند تغییر استراتژی گوگل، مجری طرح نیازمند زمان بندی جدید
می باشد.

کارفرما موظف می باشد تا لینک سایت را به عنوان مجری، در فوتر سایت خود درج کند.
۱- در صورت بروز اشتباه از طرف کارفرما (مانند فعالیت های بلک هت)، مجری طرح هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۲- اگر کارفرما در پروسه کاری تصمیم به تعویض موضوع گرفت باید هزینه کار جدید پرداخت شود.
۳- اضافه کردن موضوع در طول انجام کار با توافق طرفین جهت هزینه و مدت زمان انجام کار می باشد.
۴- بعد از شروع کار اگر کارفرما به هر دلیلی مایل به ادامه کار نبود باید تمام هزینه ها تا زمان فسخ به مجری طرح پرداخت شود.
۵- اگر مجری طرح موفق به انجام کار در مدت زمان تعیین شده نبود موظف است که بدون هزینه اضافی مدت زمان قرارداد را تمدید کند تا پروژه به پایان برسد.
۶- در صورت نامناسب بودن سرور سایت کارفرما موظف می باشد تا سرور مد نظر مجری طرح را تهیه کند در غیر این صورت عواقب آن بر عهده مجری طرح می باشد.
۷- کارفرما در طول پروسه نمی تواند درخواستی از مجری طرح داشته باشد که بر روی سئوی سایت تاثیر منفی می گذارد در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه مجری طرح نمی شود.
۸- مشکلات سایت در طول پروسه بهینه سازی اگر در قسمت طراحی سایت باشد هزینه آن مربوط به واحد طراحی سایت می باشد و کارفرما موظف می باشد تا آن را انجام دهد.
۹- اگر مجری طرح با تیم مد نظر کارفرما شروع به کار کرد، کارفرما موظف است که همکاری تمام و کمال تیم را با مجری طرح گارانتی نماید در غیر این صورت مجری طرح هیچ مسئولیتی ندارد.هزینه تبلیغ در سایت های دیگر (در صورت لزوم) بر عهده کارفرما می باشد که با مشورت مجری طرح پیاده میشود.(به تعداد محدود و قابل قبول)
این قرارداد از هرنظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
این قرارداد و تبصره های ذیل آن در تاریخ امضاء متعاقدین رسیده و طرفین با امضای این قرارداد، خود را متعهد و ملزم به اجرای کلیه مفاد آن و پیوست های مربوطه می دانند.

شرایط خاص قرارداد بهینه سازی وب سایت 

مجری این قرارداد Fastseo.ir می باشد.
فست سئو تعهد می کند که تمامی خدمات برای رسیدن به نتیجه ذکر شده در توضیحات هر فاز قرارداد را به درستی و حداکثر تا موعد مشخص انجام خواهد داد.
تبصره : ارتباط، ارائه مشاوره، فیکس کردن زمان برگزاری جلسات مشترک، مشخص کردن کار هر یک از اعضای تیم کارفرما و ارائه گزارشات و تمامی اسناد مربوطه، تنها از طریق هماهنگی با فست سئو مقدور است.
این قرارداد شامل مشاوره می باشد و برای تعداد ساعات مشاوره مشخص شده در توضیحات بالا تنظیم شده است. ساعات مشاوره
عبارت است از مجموع زمان های ارائه خدمات به کارفرما از طریق هر یک از روش های زیر:
۱ – آموزش نیروهای معرفی شده از سوی کارفرما در محل مجری طرح؛
۲ – مشاوره تلفنی؛
۳ – پژوهش، مستند سازی، آماده سازی مطالب و انتقال اطلاعات برای اجرا توسط کارفرما.

تمامی خدمات مورد اشاره در بخش خدمات، در این قرارداد جا داشته و شرط کار، عدم ایجاد تغییر در ساختارهای اولیه و تحویل کار به همان صورت که توسط کارشناس سئو مشاهده شده است، می باشد.

ایجاد تغییرات یک سویه و بدون اطلاع رسانی کارشناس فست سئو و مدیر پروژه، می تواند منجر به تغییر در نتایج به دست آمده نهایی شده و باعث تغییر در جایگاه سایت، اختلال در بهینه سازی و یا دوباره کاری کارفرما و کارشناسان فست سئو باشد که در هر حال عواقب آن به صورت Claim به اطلاع کارفرما رسیده و بالطبع مسئولیت آن را فست سئو نمی پذیرد.
برای شروع فعالیت کارفرما متعهد می گردد که :
۱ – تمامی ارتباط با کارشناسان فست سئو مهیا می باشد و امکان ارتباط از طریق ایمیل، تماس تلفنی و غیره توسط مدیر پروژه قابل پیگیری می باشد.

۲ – فست سئو تمامی هزینه ها، خدمات، مدارک ارائه شده، پیشنهادات و گزارشات را محرمانه دانسته و از انتشار آن و یا ارائه به اشخاص ثالث می پرهیزد.
۳ – فست سئو کنترلی بر هک شدن سایت ندارد.
۴ – موضوع این قرارداد، شامل قراردادن رنک سایت کارفرما در صفحه اول گوگل می باشد.
۵ – به دلیل حجم بالای رقابت در کلمات کلیدی خاص، تغییرات مداوم الگوریتم ها و فاکتور های رقابتی مختلف، فست سئو تضمین کسب رتبه خاص را نمی دهد اما سعی بر دریافت بهترین نتیجه در صفحه اول گوگل را دارد.
۶ – در مورد دامنه های جدید، گوگل شرایطی به عنوان Google Sandbox اعمال می نماید که در آن به مدت تقریبی ۸ هفته از زمان شروع فعالیت منظم سایت، ارزش دهی به سایت اتفاق نمی افتد، لذا تغییرات در مورد این دسته از سایت ها، حداقل پس از ۸ هفته قابل مشاهده می باشد.
۷ – یکی از خدمات اصلی در سئو بازسازی URL ها می باشد. در برخی موارد مشاهده شده است که به دلیل تغییرات ساختاری در URL موتورهای جستجو ظرف مدت ۳۰ روز سایت را از لیست خود حذف می کنند. در این شرایط بدون اعمال تغییرات خاص و با سپری کردن این مدت زمان، سایت با تغییرات مثبت در گوگل مشاهده خواهد شد.
۸ – در صورت عدم پرداخت به موقع مبلغ قرارداد از طرف کارفرما، مجری طرح می تواند به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ کند.
۹ – استفاده از روش های بلک هت در دستور کار فست سئو قرارنداشته و به هیچ وجه حتی بنا به درخواست کارفرما، اعمال نخواهد شد. درصورت انجام هر یک از موارد بلک هت توسط نماینده کارفرما، فست سئو هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و مجاز به ختم یک طرفه قرارداد می باشد.
۱۰ – کارفرما تضمین می نماید که تمامی مطالب مورد استفاده در سایت، از جمله برند، لوگو، مطالب و … متعلق به کارفرما بوده و هیچ گونه مسئولیت حقوقی در مورد استفاده از موارد لحاظ شده متوجه فست سئو نمی شود.
۱۱ – فست سئو می تواند پس از پایان یا در حین قرارداد نسبت به درج مشخصات شرکت یا لوگوی آن به منظور تبلیغات خود استفاده نماید. همچنین قراردادن لینک متن زیر در پایین صفحات سایت کارفرما قابل قبول است.
“سئو شده توسط فست سئو”
۱۲ – کارفرما موظف می باشد تا در صورتی که مجری طرح بیش از ۷۰ درصد پروژه را به اتمام رساند نامه ای با سربرگ اختصاصی شرکت مبنی بر انجام صحیح کار توسط فست سئو ارائه کند.
۱۳ – در طول سئو سایت اگر سلیقه کارفرما به مجری طرح تحمیل شود، کارفرما موظف می باشد تا تاییدیه لازم را ارائه دهد و مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.