علی

علی عطازاده

با سلام علی عطازاده هستم

از سال 93 تا 99 این متن به عنوان متن صفحه درباره ما در وب سایت ما ثابت بوده است :

من علی عطازاده هستم و در رشته تکنولوژی نرم افزار تحصیل کرده ام و تقریبا تمام دوران جوانی مشغول به کار هایی بودم که با تکنولوژی و کامپیوتر سرو کار داشتم اما برای من سئو و بهینه سازی سایت یک ماجرای کاملا مجزا داشت و من به شدت علاقه مند به این کار شدم و از سال ۹۰ به طور حرفه ای کار خودم رو در این زمینه شروع کردم و پروژه های جالبی را انجام دادم که به دلیل خاص بودن موضوع این پروژه ها، تجربیات زیادی را در این زمینه کسب کردم.

چی تو سرمه؟

بنده در شرکت های بسیاری مشغول به کار بوده ام و همچنان دنبال ماجراجویی بیشتری در زمینه بهینه سازی سایت هستم. من به صورت کاملا خودخوانی(Self Study) سئو رو یاد گرفتم و تقریبا تو این مدت مشغول مطالعه بودم.

یکی از دلایل اصلی اینکه تصمیم گرفتم سایت خودم رو طراحی کنم این بود که همیشه در مطالعه مطالب سئو در سایت های خارجی و داخلی شاهد تناقض های بسیاری بودم و بعضی اوقات به سختی تونستم مطلبی رو که می خوام به دست بیارم به همین دلیل تصمیم گرفتم مطالبی رو در سایتم منتشر کنم که تو هر سایت ایرانی نمیشه پیدا کرد. امیدوارم به نوبه خودم بتونم کار کوچیکی در سئو و بهینه سازی وب سایت برای شما دوستان انجام بدم، هر چند که میدونیم این کار کمی سخت به نظر میرسه اما تمام سعی خودم رو به کار می گیرم تا بتونم مطالب کاملی برای شما ارائه کنم.

در این چند سال نیازی به تغییر در این متن نداشتیم اما حالا تصمیم گرفتم کمی بیشتر از خودم بگم.

بنده مدیر سایت فست سئو هستم و نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه سئو وب سایت دارم. اما در این چند سال در کنار این کار استارتاپ های زیادی راه اندازی کردم از جمله : سایت آگهی تبلیغات سبز ، فروشگاه لوازم بهداشتی ژست کالا ، سایت تعمیرات لوازم خانگی تبریز خدمات ، سایت تعمیرات لوازم خانگی اورژانس سرویس در تهران و کرج.

باور کنید بعد از چند سال کار سئو اینو فهمیدم که برای داشتن کسب و کار خودتون اگه فقط سئو رو بلد باشید به چیز دیگه ای نیاز ندارید. در قالب جدید فست سئو سعی دارم بیشتر درباره آموزش و مشاوره سئو با شما صحبت کنم و تجربیاتم رو در اختیارتون قرار بدم.

ali atazadeh
ali atazadeh

کارشناس و متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و بازاریابی آنلاین

سئو بیش از 200 سایت مختلف
گزارش آماری بیش از 700 وب سایت
مدیر دومین برند برتر خدماتی ایران در سال 95
ثبت در کتاب نام نیک برند نیک
مدیریت تیم تولید محتوا با بیش از 3000 مقاله در وب
استراتژیست سئو کلاه سفید
دارای مدرک کارآفرینی از انجمن بازرگانی ایران
دارنده لوح تقدیر کسب و کار از AGR سوئد