عبور از سندباکس گوگل

ارسال شده در
عبور از سندباکس گوگل

وارد شدن به بازار هرگز برای تازه واردین آسان نبوده است و موانع مختلفی برای این کار وجود دارد. مانع ورود تازه واردین به جهان موتورهای جستجو سندباکس نامیده می‌شود—سایت شما تا زمانی باقی می‌ماند که برای وارد شدن به باشگاه برترین ها آماده شود. اگرچه وجود سندباکس به صراحت تایید نشده است، کارمندان گوگل به صورت تلویحی وجود آن را تایید کرده‌اند و متخصصین سئو در عمل مشاهده کرده‌اند که سایت‌های جدید صرف نظر از بهینه سازی خوب نمی‌توانند رتبه خوبی در گوگل کسب کنند، در حالی که در MSN  و یاهو رتبه خوبی کسب می‌کنند.

سندباکس و تاخیر در قدمت

متوقف ساختن سایت‌های جدید از طریق ابزارهای مصنوعی مانند قرار دادن آنها در پایین‌ترین نتایج جستجو ناعادلانه است. عجیب نیست که گوگل سایت‌های جدیدی را که یک شبه هزاران بک لینک بدست می‌آورند یا به عنوان منبع بک لینک هایی برای حمایت از سایتی قدیمی‌تر (که احتمالاً متعلق به همان شخص است) استفاده می‌شوند ، مجازات کند.

سندباکس و تاخیر در قدیمی شدن از نظر معنا یکسان هستند و بسیاری از متخصصین سئو آن ها را جابجا استفاده می‌کنند. تاخیر در قدیمی‌شدن به معنای آن است که سایت ها تا زمانی که قدیمی‌شوند «حفظ می‌شوند». همانطور که می‌دانید، سندباکس را نمی‌توانید کنترل کنید و نمی‌توانید از آن اجتناب کنید اما هنوز گام هایی برای کاستن آسیب برای سایت‌های جدیدی که دامنه‌های جدید دارند وجود دارد.

کاهش آسیب سندباکس

مانند جنبه‌های دیگر سئو، راه ها و روش‌های اخلاقی و غیراخلاقی وجود دارد و راه‌های غیراخلاقی ممکن است جرائم اضافی یا مسدود شدن کامل سایت را از سوی گوگل در بر داشته باشد. یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که نمی‌توانید با سندباکس مبارزه کنید.

موارد زیر را برای کاهش اثر آن به کار ببرید:

·       محتوا و لینک‌های خوب جمع آوری کنید

·       از پیش برنامه ریزی کنید و ابتدا چند صفحه بارگذاری کنید و با این کار دوره سندباکس شروع شده و همزمان با توسعه سایت شما پیش می‌رود

·       دامنه‌های قدیمی‌یا منقضی شده خریداری کنید

·       از هاست معتبر استفاده کنید

·       کلمات کلیدی کمتر محبوب به کار نبرید

·       بیشتر به روش‌های غیرگوگلی برای افزایش ترافیک استفاده کنید

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =