طراحی سایت سئو

سفارش سئو

فست سئو

با طراحی سایت بهینه توسط فست سئو همیشه بهینه بمانید

اولین سوالی که به عنوان یک وب مستر یا مدیر سایت راه اندازی سایت به ذهنتان خطور می کند احتمالا این است که چگونه می توان از ابتدا وب سایتی بهینه طراحی نمود. بد نیست بدانید بهینه سازی وب سایت از همان لحظه ای آغاز می شود که طراحی سایتتان را شروع می کنید. به زبان ساده تر شیوه طراحی سایت بخش مهمی از سئو و بهینه سازی وب سایت آینده ی شما را تشکیل می دهد. از همین رو بخش جدیدی در بهینه سازی وب سایت ها به نام طراحی وب سایت بهینه یا بهینه مطرح می شود که از بدو طراحی وبسایت بهینه باید مدنظر مدیر سایت قرار گرفته شود.
طراحی وبسایت بهینه ترکیبی خلاقانه از علم طراحی سایت و بهینه سازی یا سئو است. فست سئو دانش و تجربه خود را در زمینه بهینه سازی سایت با اصول طراحی وب در هم آمیخته است و خدمتی جدید را به مشتریان تحت عنوان طراحی وب سایت بهینه ارائه می دهد. در ادامه با جزییات طراحی وبسایت بهینه اهداف و مزایای آن بیش تر آشنا خواهید شد.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


مفهوم وبسایت بهینه

طراحی وبسایت بهینه شیوه ای از طراحی سایت است که در عین توجه به اصول و نکات مرتبط با طراحی به تکنیک های سئو نیز توجه شود. این توجه به نکات اساسی سئو در طولانی مدت آثاری نظیر بهبود رنک سایت و بالا آمدن در موتور جست وجو های مختلف را به دنبال دارد.
به عنوان مثال اگر شما فست سئو را به عنوان رتبه یک سئو در ایران جست وجو کنید در صفحه ی اول گوگل می توانید به سادگی به وب سایت فست سئو دسترسی پیدا کنید. این دسترسی ساده علاوه بر این که از رعایت اصول سئو برای خود سایت حاصل شده است می تواند ناشی از طراحی سایت بهینه برای برند فست سئو باشد.

چالش های طراحی وب سایت بهینه

سئو و طراحی سایت و ترکیب این دو امری چالش برانگیز است. فاکتورهای زیادی سئو و طراحی سایت را به هم مرتبط می کنند. تولید محتوا، برنامه نویسی، بازاریابی و تکنیک های مختلف برای عملی شدن اهداف سئو وب سایت از جمله عوامل موثر هستند. در واقع سئو به تنهایی معنایی ندارد و طراحی سایت موثر با سئو معنا می یابد.
برنامه نویس وب سایت باید برای اعمال تکنیک های بهینه سازی و بازاریابی منعطف باشد و متخصصین سئو باید با تیم برنامه نویسی و طراحی ارتباط نزدیک داشته باشند.
از آن جایی که موتورهای جست وجو هوشمند تر از آن چه تصور می کنیم عمل می کنند طراحی وبسایت بهینه یا سئو را به خوبی تشخیص می دهند. بنابراین باید به دنبال تجربه و تخصص در فضای خاص موتورهای جست وجو باشیم. فست سئو برای کاهش هزینه ها و بهبود سریع تر وضعیت سایت شما طراحی وب سایت را به جای طراحی سایت یا صرفا انجام سئو سایت توصیه می کند.

طراحی سایت سئو
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت تلفیق سئو و هنر طراحی سایت

سئو فرآیندی برای دیده شدن سایت در شبکه های اجتماعی است و ماندگاری برند با سئو محقق می شود. طراحی وب نیز فرآیند تولید فضایی برای انتشار اخبار و اطلاعات است که از دیرباز با با زبان HTML آغاز شده و در حال حاضر با پیشرفته ترین اصول و ابزار نظیر آژاکس، جاوا اسکریپت، XML، PHP و MySQL انجام می شود.
ترکیب این دو حرفه منجر به طراحی وب خواهد شد. طراحی وبسایت بهینه کمی پیچیده تر از فرآیند طراحی سایت یا سئو سایت است؛ چرا که باید به صورت همزمان تکنیک های بهینه سازی و ویژگی های بازاریابی اینترنتی را در یک فضا به کار گیرید.

فست سئو ایران

اهمیت استفاده از طراحی وب سایت بهینه

ساختار وب سایت تاثیر زیادی روی بهتر دیده شدن وب سایت دارد؛ علی الخصوص در وب سایت های فروشگاهی طراحی وب سایت بهینهبیش از سایرین مطرح می شود. وب سایت باید کاربرپسند باشد، سریع باشد و در کم تر از ۵ ثانیه بارگذاری شود و در عین حال کاربر را برای ماندن در سایت ترغیب کند.
پیشرفت با سئو سایت حرفه ای تنها در صورتی محقق خواهد شد که ساختار وب سایت نیز بهینه باشد. به همین دلیل است که برای هر سایت المان یا عناصر مشخصی را در نظر میگیرند و برای بهینه شدن وب سایت از آن ها استفاده می کنند.
تیم فست سئو به خوبی با المان هایی که از نظر گوگل مهم تر هستند و برای ازش گذاری وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند آشنایی دارد.