شرکت سئو

سفارش سئو

فست سئو

فست سئو؛ شرکت سئو تمام عیار برای کسب و کار شما

به عنوان برند پیشتاز در خدمات سئو ایران بار‌ها و بار‌ها از ما پرسیده شده است که شرکت سئو چیست و چگونه از طریق سئو کسب درآمد می‌کنید؟ چه خدماتی ارائه می‌دهید و اصلا هدف شما از عرضه خدمات سئو چه چیزی است؟
اگرچه امروزه بحث سئو و بهینه سازی وب به یکی از متداول‌ترین خدمات تحت وب تبدیل شده است و کم تر کسی وجود دارد که با ماهیت سئو و خدمات شرکت سئو آشنا نباشد اما همچنان برای برخی این ابهام وجود دارد که ما در تیم فست سئو چه می‌کنیم و به زبان دیگر چه اهدافی را دنبال می‌کنیم؟
از آن جایی که هر فعالیت و تجارتی که قرار است منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت شود نیاز به سئو دارد تصمیم گرفتیم در جهت آگاهی بیش تر مشتریان اهداف، اساس و ساختار شرکت سئو را شرح دهیم.

شرکت سئو
شرکت سئو

ماهیت و اهداف شرکت سئو

شاید وصف سئو و تیمی که وظیفه تغذیه شریان های حیاتی وب سایت شما را در طول سئو بر عهده دارند مشکل باشد. شرکت سئو تیمی متشکل از نیروهای باتجربه، کارآزموده، تحصیل کرده، آشنا با امور وب و کاملا آموزش دیده برای اعمال مختلف سئو می‌باشد که دیده شدن در گوگل را هدف اصلی خود قرار داده اند. اهداف شرکت سئو متفاوت است؛ اما ما در تیم فست سئو همواره یک رویکرد مشترک را در انجام وظایف خود در نظر داشته ایم: بهینه سازی وب سایت شما گویی که در حال سئو وب سایت شخصی خودمان هستیم! رویکردی که باعث شده است از هیچ تلاشی برای بهینه شدن وب سایت ها مضایغه نکنیم و تا کنون نیز رضایت مشتریان از خدمات فست سئو گویا همین رویکرد بوده است.
شرکت سئو برای شروع فرآیند بهینه سازی وب سایت امور زیر را انجام می‌دهد:
• طراحی مجدد وب سایت : طراحی مجدد سایت در اغلب موارد به دلیل به روز نبودن وب سایت یا استاندارد نبودن کد ها صورت می‌گیرد.
• بازبینی اساسی کدها : حتی اگر شرکت سئو طراحی مجدد سایت را چندان ضروری نداند لازم است به بازبینی اساسی کدها بپردازد تا هدف اصلی سئو راحت تر محقق شود.
• حذف یا بازسازی لینک ها : اگر تیم فست سئو تشخیص دهد که وب سایت شما حاوی لینک های مضر و بی‌کیفیت است تعمیرات کد را آغاز می‌کند. تعمیر کد مقدمه آغاز فعالیت شرکت سئو خواهد بود.
• ساخت لینک ها : سئو مثل بازی فوتبال در زمین چمن است و لینک به منزله چمن آن! بدون لینک هیچ سایتی ارزش نمی‌یابد.
• نظارت بر برند : اگرچه با سئو نظارت بر برند ممکن می‌شود اما می‌توانید خدمات برندینگ فست سئو را به صورت اختصاصی و جداگانه تجربه کنید.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


سه واحد اصلی شرکت سئو

اگرچه فست سئو خدمات دیگری را به عنوان زیرمجموعه سئو و در قالب بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و... انجام می‌دهد اما عمده فعالیت ما شامل بازاریابی محتوا، بهینه سازی لینک ها و آنالیز وب سایت به صورت مداوم با ابزار سئو است. این حوزه در سه واحد مستقل زیر در شرکت سئو سازماندهی می‌شود:
• تولید محتوا
• سئو On-page
• سئو On-page

فست سئو : شرکت سئو ایده آل شما

برای این که جایگاه آنلاین شما در گوگل تثبیت شود نیاز به انتخاب بهترین شرکت سئو دارید. برای گزینش کمپانی معتبر سئو اولا می‌توانید به نتایج خود گوگل اعتماد کنید؛ چرا که گوگل بهتر از هرکسی می‌تواند محبوبیت شرکت سئو و خدمات آن را بر اساس جستجو های انجام شده به شما نشان دهد. ثانیا می‌توانید به نمونه کار ها اعتماد کنید. وب سایت های بزرگی تا کنون از مشتریان فست سئو بودند و با برنامه ریزی‌های دقیق تیم ما به وضعیت مطلوبی در بین رقبا رسیدند.
انتخاب بهترین سرویس دهنده سئو آسان نیست؛ اما بعد از انتخاب صحیح خود می‌توانید با خیال آسوده اطمینان داشته باشید که شرکت سئو عناصر وب سایتتان را هدف می‌گیرد و با همکاری خود شما از مدرن ترین روش‌های موجود برای بالا آمدن وب سایتتان بهره می‌گیرد.
راه دوری نروید! شرکت سئو معتبر شما پیش روی شما قرار گرفته است. همین امروز برای بهره مندی از خدمات سئو و مشاوره سئو سایت خود با ما ارتباط برقرار کنید.

فست سئو ایران

ضوابط و قوانین شرکت سئو

شرکت سئو معتبری همچون فست سئو اگر بخواهد فعالیت قابل قبول و با ثباتی از نظر گوگل داشته باشد لازم است باید ها و نباید‌هایی در کار خود تحت نظر داشته باشد. این نکات همان سئو کلاه سیاه است که در حوزه کاری فست سئو به هیچ وجه قرار نمی گیرد.
• خرید عمده لینک از چندین وب سایت به صورت تصادفی
• استفاده از برنامه‌های کامپیوتری برای بهینه سازی کدها
• استفاده از محتوای تکراری و غیراختصاصی
به همین دلیل است که خدمات واقعی سئو هیچ گاه رایگان یا ارزان نمی شود و در حقیقت سئو ارزان وجود خارجی ندارد! اگر تمام نتایجی که به دنبال جستجو سئو در گوگل مشاهده می‌کنید چندان قابل اعتماد نیستند به دلیل عدم رعایت همین خط قرمز ها یا ضوابطی است که شرکت سئو باید نسبت بدان پایبند بماند. ضمنا شرکت سئو خدمات خود را به صورت شفاف در ابتدا همکاری تشریح و مشخص می نماید و هیچ گونه مسئولیتی بابت تغییرات رنک در مدت زمان کوتاه وتحول در میزان ترافیک سایت نمی‌پذیرد.