سایت جی تی متریکس

ارسال شده در
سایت جی تی متریکس

بدون شک سایت جی تی متریکس بهترین سایت تست سرعت برای سایت ها می باشد که علاوه بر امتیاز دهی به سایت شما می تواند تمامی مورد های سایت شما را برایتان لیست کند تا شما راحتتر بتوانید سایتتان را اصلاح کنید. در بخشی از این لیست، جی تی متریکس به شما فایل اصلاح شده را نیز ارائه می دهد که به راحتی با قرار دادن آن در جای خود می توانید سرعت سایت خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

اهمیت سایت جی تی متریکس

مطمئنا در رنکینگ موارد بسیار مهم از نظر سئو، سرعت سایت در پنج رتبه اول قرار دارد. به صورتی که به هیچ عنوان نمی توانید از کنار آن راحت بگذرید. به یاد داشته باشید که هدف اصلی ما از بهینه سازی سایت، جلب رضایت کاربر می باشد و در مرحله بعد موتور جستجو ارزش دارد. خودتان قضاوت کنید که در سایتی به دنبال مطلبی هستید ولی سرعت کم سایت به شما اجازه استفاده راحت از سایت را نمی دهید. چه می کنید؟ بدون شک برای همیشه آن سایت را ترک می کنید و دیگر به آن سایت بر نخواهید گشت.

استفاده از سایت جی تی متریکس

در صفحه اصلی مانند تصویر زیر آدرس سایت خود را وارد کرده و بر روی دکمه Go کلیک کنید.

آزمایش سرعت سایت
آزمایش سرعت سایت

سپس جی تی متریکس شروع به آنالیز سایت شما می کند و پس از مدت زمان کوتاهی اطلاعات سایت شما را به همراه امتیاز دهی نشان می دهد. در این قسمت در پائین باکس بر روی هر لیست می توانید کلیک کنید تا مسیر دقیق مشکل را مشاهده کرده و برای اصلاح آن اقدام کنید.

نتیجه آزمایش سرعت سایت
نتیجه آزمایش سرعت سایت

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “سایت جی تی متریکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =