سئو یا اس ای او

سفارش سئو

این روزها که استفاده از اینترنت و پایگاه های اینترنتی گسترش یافته است، در هر زمینه ی تخصصی سایت های متعددی پدید آمده است که بیشتر ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل و یاهو صورت می پذیرد. بنابراین سایتی موفق است که بتواند کاربر مناسب را از طریق موتورهای جستجو جذب خود نماید. آمارها حاکی از این است که گوگل بالاترین آمار بازدید را میان موتورهای جستجو دارد. بنابراین تمرکز ما باید روی حضور پررنگ در سایت گوگل باشد.

اما SEO چیست؟ SEO مخفف Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجو می باشد. SEO یکی از ماندگارترین و به صرفه ترین روش های بازاریابی اینترنتی می باشد که بسیاری از کسب و کار ها را در سالیان اخیر دچار تحول کرده است. برای ارائه محصولات و خدمات، شما کافی است که دیده شوید. این دقیقا کاری است که به کمک اس ای او می توان انجام داد. بهینه سازی سایت دارای المان های مختلف می باشد که با مرور زمان با سرعت بالا در حال تغییر می باشد و مهم ترین مبحث در این زمینه برای مدیران سایت این می باشد که همواره به روز باشند تا بتوانند یک استراتژی SEO  را به خوبی پیاده سازی کنند.

سئو یا اس ای او
سئو یا SEO

اس ای او یا سئو

در زبان انگلیسی زمانی که مخفف کلماتی را به عنوان یک اصطلاح به کار می برند، تمام حروف را به همان شکل اصلی هجی می کنند. به همین دلیل SEO در واقع اس ای او خوانده می شود نه سئو. اما در کشور ما در این مواقع کلمات را به شکلی می خوانیم که به شکل گفتاری است نه نوشتاری، به همین دلیل شما زمانی که به دنبال کلمات کلیدی در سایت هایی مانند Google Adwords می گردید می بینید که در ایران در رابطه با بهینه سازی وب سایت، کلمه سئو به مراتب بیشتر از اس ای او جستجو می شود به همین دلیل می باشد که ما هم در این سایت از کلمه سئو استفاده میکنیم.