سئو سایت در گذر زمان

ارسال شده در
سئو سایت در گذر زمان

روش های اجرای سئو سایت نسبت به گذشته تغییر محسوسی داشته است در گذشته هدف بهینه سازی و سئو سایت ها ایجاد ترافیک و بالا بردن بازدید کنندگان بود ولی امروزه این بخش تغییر داشته است و بیشتر بر برند سازی و ارتباط بیشتر به شکل روابط دوستانه با کاربر می باشد به این حالت که سایت به شکلی طراحی می شود که کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار کرده و در سئو سایت به روش های جدید، بازه کاری فعالیت شرکت به شکل داستان گونه بیان می گردد. رنکینگ نشان دهنده ای جهت موفقیت یک سایت می باشد ولی نمی تواند هدف غایی یک سایت باشد. در گذشته بیشتر تمرکز سئو کاران در گذشته جهت سئو بر روی بیشتر کردن بازدید کنندگان توسط موتورهای جستجو گر بود اما امروزه بیشتر دغدغه سئوکاران جذب بازدید کننده از سایت های ارتباطی و هم چنین شبکه های اجتماعی می باشد. در گذشته سئوکاران تنها با داشتن چند فن و تکنیک می توانست به کار بهینه سازی سایت بپردازد ولی اکنون سئوکاران باید اطلاعات لازم جهت برندسازی نیز بر بخش های تکنیکی فرا بگیرند و در کار خود اجرا کنند.
در گذشته محتوای سایت به شکلی طراحی می شد که بیشترین میزان کلیک و بازدید را جهت وب سایت به همراه بیاورد ولی اکنون بیشترین هدف سئوکاران ایجاد درآمد با سئو سایت می باشد با تولید مطالب درآمد کسب کردن هدف سئوکاران جدید می باشد. در گذشته سایت ها جهت موتورهای جستجو و عنوان ها برای کلمات کلیدی بهینه می گردید ولی امروزه سایت ها جهت کاربران و مطالب با توجه به مقدار ایجاد حس وایجاد روابط بیشتر با کاربر بهینه می گردد.

برند سازی بیشترین بحث سئو سایت در گذر زمان

در گذشته برند سازی به شکل شخصی ماهیت نداشت و تمام برند سازی براساس نام شرکت دیده می شد ولی امروزه برندسازی براساس هویت شخصی افراد نیز قابل اجرا است و به اندازه برندهای شرکت نیز دارای اعتبار است. در گذشته جهت سئو و تبادل و خرید لینک و هم چنین اضافه نمودن وب سایت به سایت اصلی شما باید رنک سایت افزوده می شد ولی امروزه این کار با بلاگ ها به شکل موثری نیز قابل انجام شدن می باشد. در گذشته در صورتی که مقاله از نظر تکنیکی سئو سایت دارای مقاله و محتوای خوبی می بود مناسب تشخیص داده می شد ولی امروزه باید مطالب و مقاله های مفید و مناسب کاربران سایت گردد. سئو و بهینه سازی در سال ۲۰۱۴ به شکل امروزی خود تبدیل شد و تغییر ماهیت داد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =