سئو رایگان

سفارش سئو

فست سئو

با چاشنی بهینه سازی رایگان از خدمات فست سئو لذت ببرید!

سئو ارزان یا بهینه سازی رایگان شاید در نگاه اول عبارات اغراق آمیزی باشند؛ چنان چه که بارها و بارها برتخصصی بودن سئو و فعالیت‌های مرتبط با آن تکیه کرده ایم و تاکید کرده ایم اصولا سئو هزینه‌بردار است و نمی توان به شکل واقعی یک وب سایت را بدون پرداخت هزینه های لازم بهینه کرد. اما برخی از شرکت‌های نوپا خدمات بهینه سازی رایگان یا ارزان را برای جذب مشتری و شناخته شدن انجام می‌دهند که هیچ تضمینی پشت آن وجود ندارد و در حقیقت بازهم کاربر است که باید مضرات احتمالی ناشی از سئو بی کیفیت را در آینده متحمل شود.
اگرچه قطعا بهینه سازی رایگان و ارزان در لیست خدمات تیم فست سئو ، مشاور همیشه همراه شما در امور بهینه سازی سایت، جایی ندارد اما اصولا مشتری می‌تواند با انجام تکنیک های ساده و متداول به صورت رایگان سئو سایت خود را که توسط متخصصان فست سئو انجام می‌شود تقویت نماید. به عبارت دیگر با چاشنی بهینه سازی رایگان از خدمات فست سئو لذت ببرد! از این رو صرفا برای آشنایی مدیران وب سایت و کسب و کا‌رهایی که در دوراهی بهینه سازی رایگان و غیر رایگان ممکن است چشم آن ها را روی حقایق بهینه سازی وب سایت بسته باشد به معرفی بهینه سازی رایگان می پردازیم.

سئو رایگان
بهینه سازی رایگان

بهینه سازی رایگان یا غیر رایگان؟

اگرچه با انجام بهینه سازی رایگان هر فرد مبتدی می‌تواند تا حدودی جایگاه خود را در میان رقبا بهبود بخشد اما حقیقت این است که بهینه سازی رایگان هم نمی‌تواند رقیب خدمات حرفه ای سئو که مسلما به صورت تخمینی هزینه بردار است بشود!
در بهینه سازی رایگان خود شما هستید که سایتتان را آنالیز می‌کنید، کلمات کلیدی را انتخاب می‌کنید، تولید محتوا را انجام می‌دهید و با علم نسبی خود نسبت به لینک گذاری در حد ممکن مبحث لینک بیلدینگ یا لینک سازی را عمل می‌کنید. اما اگر از با تجربه های سئو بپرسید آیا سئو وب سایت رایگان قابل اعتماد است یا نه پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با آن چه که در بهینه سازی رایگان انجام می‌شود آشنا شوید.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


بهینه سازی رایگان چیست؟

بهینه سازی رایگان را می‌توان با ابزارها و اصولی که در بهینه سازی وب سایت توسط موتورهای جستجو مطرح می‌شود انجام داد. در واقع همه افراد می‌توانند تا حدی وضعیت سایتشان در گوگل را بهبود دهند.
صفر تا صد بهینه سازی سایت در ۶ گام خلاصه می‌شود:
۱ - تولید محتوا بهینه
۲ - آنالیز بک لینک
۳ - لینک سازی و بهینه کردن آن‌ها
۴ - سئو فنی
۵ - آنالیز و مدیریت کلمات کلیدی
۶ - پیگیری رنک سایت
آن چه که اغلب افراد در بهینه سازی رایگان قادر به انجام آن هستند آنالیز کلی از وضعیت سایت در گوگل، استفاده از ابزارهای رایگان برای انتخاب کلمه کلیدی و تولید محتوا برای آن است. بدون شک تک تک این مراحل دانش فنی متخصصان سئو را می‌طلبد که در قالب سئو غیر رایگان به آن ها پرداخته خواهد شد.

فست سئو ایران

سئو اما غیر رایگان به سبک فست سئو

اگرچه بهینه سازی رایگان و مراحل آن می تواند راه نجاتی برای برند شما باشد و خودتان بدون هزینه آن را به کار برید اما سئو غیر رایگان توسط برندهای معتبر سئو است که سایت شما را به معنای واقعی بهینه میکند. همه چیز در فست سئو به صورت تضمین شده به شما عرضه می‌شود و وب سایت شما به صورت همه جانبه مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد. بنابراین توصیه می‌کنیم بهینه سازی رایگان فقط چاشنی سئو واقعی سایت شما باشد.
بنابراین کار را به دست کاربلد بسپارید و خدمات مختلف برندینگ، بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی و...خود را به دست متخصصان فست سئو بسپارید.
بهینه سازی رایگان تضمینی نیست!
در بهینه سازی رایگان نمی‌توانید به موفقیتی که قرار است در آینده کسب کنید یا پایداری جایگاهتان در فضای وب چندان مطمئن باشید.همه چیز در بهینه سازی رایگان نسبی است و گاهی هم انجام آن به دلیل عدم آگاهی افراد نتیجه عکس می‌دهد.

اگر مقالات سایت را با دقت مطالعه کرده باشید، تا به اینجا متوجه نقش سئو در افزایش کیفیت سایت شده اید و حتی اگر از یک سئوکار جهت مدیریت سایت کمک بگیرید حتما به شما اهمیت توجه به اصول سئو و بهینه سازی سایت براساس آن را گوشزد خواهد کرد.

بهینه سازی رایگان شما را به چالش می کشاند

سئو سایت رایگان نه تنها برای یک سایت می‌تواند ویرانگر باشد بلکه ذهن کاربر را نیز به چالش می‌کشاند. به عنوان فردی که بهینه سازی رایگان را انتخاب کرده است میان خوب و بد سئو قرار می‌گیرید و با این که باز هم می‌توانید سئو سایت رایگان را چاشنی خدمات فست سئو کنید اما به آن چه فست سئو ، برای برند و اعتبار شما در فضای وب به ارمغان می‌آورد ایمان پیدا خواهید کرد.
برخی از چالش‌های استفاده از سرویس های سئورایگان عبارتند از:
هیچ چیز کامل نیست
اگر شرکتی ادعا می‌کند سایت شما را رایگان بهینه می‌کند به هیچ وجه گول آن را نخورید! سئو فرآیندی مستمر است که در دراز مدت جواب می دهد. اگر قرار باشد به صورت رایگان سایت خود را سئو کنید شک نکنید این سئو کامل نیست و تمام مشکلات محتوای سایت، کدها، ظاهر و باطن سایت بررسی نمی شود.
بهینه سازی رایگان برای سرشناس‌ها توصیه نمی‌شود
کسانی که برندسرشناسی دارند اما به تازگی فعالیت‌های اینترنتی خود را شروع کرده اند از همان اول باید به دنبال خدمات حرفه ای فست سئو باشند. مشاوران فست سئو گام به گام شما را راهنمایی می‌کنند تا بدون معطلی راه درست را با سئو غیر رایگان اما ارزشمند و با ثبات انتخاب کنید.