سئو خبرخوان

ارسال شده در
سئو خبرخوان

هر سایت با هدف خاصی طراحی و راه اندازی می شود. برخی از سایت ها تحت عنوان سایت خبرخوان شناخته شده اند. در این وب سایت ها این امکان برای کابر فراهم می شود که به همه خبرها در سایت های دیگر دسترسی داشته باشند. در طراحی سایت های خبرخوان صفحه ای قرار دارد که لینک خبرها از سایت های مختلف در داخل آن قرار گرفته و کاربر زمانی که بر روی هر لینک کلیک می کند، به سایت مرتبط وارد خواهد شد. با توجه به این که سایت های خبرخوان کاربران زیادی را به خود جذب می کند لذا بهینه سازی این سایت های براساس سئو خبرخوان باعث می شود که رنکینگ سایت افزایش یابد.

تکنیک های سئو خبرخوان

حتما این سوال برای شما پیش خواهد آمد که برای بهینه سازی سایت های خبرخوان چه روش هایی وجود دارد و چگونه می توان رنکینگ سایت را بالا برد:

۱-   به روزرسانی خبرها

مهمترین روش این است که هر روز به دنبال خبرهای جدید بوده و خبرهای سایت را به روز رسانی کنید.

۲-   ورود به شبکه های اجتماعی

نقش شبکه های اجتماعی در بهینه سازی سایت های خبرخوان را فراموش نکنید. شما باید برای اطلاع رسانی خبرها وارد شبکه های اجتماعی شده و از این طریق کاربران را به سمت سایت خود سوق دهید.

۳-   بهینه سازی تصاویر

در جستجوی خبرها افراد به دنبال تصاویر شخصیت های خبری هستند در نتیجه حتما در سایت خبری خود از تصاویر برای هر خبر استفاده شود.

۴-   تولید محتوای ویدیویی

شاید به جرات می توان گفت که یکی از تکنیک های مهم در سئو خبرخوان استفاده از محتوای ویدیو است. افراد به خبرهای ویدیویی علاقه بیشتری نسبت به خبرهای نوشتاری دارند. سعی کنید که برای خبرهای خود از ویدیوهای جذاب استفاده کنید.

۵-   آپدیت به موقع نقشه سایت

هر زمان که خبر جدیدی را وارد سایت خود می کنید حتما نقشه سایت را آپدیت کنید. همان گونه که می دانید نقشه سایت کمک می کند تا گوگل زودتر سایت شما را ایندکس نماید در نتیجه به محض این که خبر جدید را در سایت خبرخوان خود قرار دادید حتما نقشه را به روز رسانی کنید.

۶-   دسته بندی خبرها

بهتر است که سایت خود را براساس موضوعات مختلف دسته بندی کرده و خبرها را متناسب با هر دسته در آن گروه قرار دهید. در این صورت کاربر سریع تر می تواند به خبرهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

۷-   به روز رسانی خبرها

ممکن است خبر مورد نظر چند بار تغییر کند شما باید بلافاصله پس از تغییر بخشی از خبر حتما این تغییرات را داخل سایت اعمال کنید.

 

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =