سئو حساب فیس بوک

چگونه از کلمات کلیدی در سئو حساب فیس بوک استفاده کنیم؟
در ایجاد صفحه رسمی کسب و کار، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در قسمت توضیحات جهت پیدا کردن مخاطبان مرتبط ضروری است. بهینه سازی صفحه فیس بوک = بازدید بیشتر.
هدف ایجاد محتوای مرتبط برای جذب و تعامل با کاربران جهت هدایت آن ها به وب سایت و اشتراک گذاری مطالب شماست. بهینه سازی حساب فیس بوک موجب بهبود دید شما، پیدا کردن مشتریان و فالوئر های بالقوه می شود. فالوئر بیشتر موجب اشتراک گذاری بیشتر، ایجاد بازدید وب سایت و تعامل می شود. بهینه سازی حساب کاربری فیس بوک موجب رسیدن به مخاطبان مرتبط و در نهایت منجر به افزایش ترافیک سایت و نرخ تعامل بیشتر می شود.

سئو حساب فیس بوک و صفحه کسب و کار

سئو حساب فیس بوک و صفحه کسب و کار با چند تکنیک ضروری
۱ – بهینه سازی URL صفحه
سئو حساب فیس بوک نیازمند یک URL سفارشی مطابق با نام کسب و کار برای بهینه سازی صفحه فیس بوک است. تطبیق URL فیس بوک با نام کسب و کار شما موجب به رسمیت شناختن شما و بخاطر سپردن آن برای مخاطبان و سهولت در پیدا کردن صفحه شما در فیس بوک و موتور جستجو می شود. در غیر اینصورت یک URL خودکار توسط شبکه اجتماعی فیس بوک می شود که طولانی و دشوار است.
در قسمت “About” سایت فیس بوک قسمت “Page Info” می توانید جزئیات صفحه خود را ویرایش کنید. در “Create Page @username” (ایجاد نام کاربری صفحه) کلیک کنید و در پنجره Pop-up باز شده username یا نام کاربری صفحه خود را وارد کنید. نام کسب و کار شما بعنوان نام کاربری بعدا URL صفحه فیس بوک شما خواهد بود.
۲ – اولیت بندی بخش “About”
بخش در باره ما، جایی است که مردم می توانند در باره کسب و کار و اینکه شما که هستید و چه می کنید بیشتر بدانند. این قسمت نیازمند بهینه سازی با کلمات کلیدی مرتبط است تا مخاطبان هدف براحتی شما را پیدا کنند.

سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما

• پژوهش کلمه کلیدی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط برای کسب و کار.
• استفاده از املای صحیح و حرفه ای
• انتخاب ۱ یا ۲ کلمه کلیدی مناسب و پر ترافیک
• نوشتن توضیحات و اطلاعات مفید کسب و کار
• اغراق نکنید. توضیحات باید طبیعی باشند.
برای سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما، علاوه بر قسمت “About”، از کلمات کلیدی بطور استراتژیک در دیگر بخش های صفحه از جمله در عنوان صفحه و در امتداد نام تجاری خود اضافه کنید. از استفاده بیش از حد کلمات کلیدی حذر کنید، در نام صفحه، URL، توضیحات و … استفاده کنید.
۳ – تکمیل اطلاعات کسب وکار
فیس بوک مکان، ساعات کاری، آدرس سایت و اطلاعات تماس کسب و کار را در صفحه اصلی پروفایل نمایش می دهد که موجب سهولت پیدا کردن شما توسط مشتریان بالقوه می شود. در سئو حساب فیس بوک، افزودن آدرس موجب ایندکس کسب و کار شما برای جستجوی محلی شده و پیدا کردن شما توسط جستجوگران محلی ساده تر شود.

سئو محتوا در فیس بوک
سئو با فیس بوک
6 دیدگاه در سئو حساب فیس بوک
  1. ممنون لطفا در مورد سئو فیسبوک باز هم مطلب بزارید

  2. الان کمتر دیگه از فیسبوک استفاده میشه اما خب تاثیرات خوبی در سئو داره

  3. فست سئو عزیز لطفا راهنمایی میفرمایید، جاییکه گفتین کلمات کلیدی مناسب استفاده بشه، آیا این کلمات در متن پست ها باید باشه یا اسم و اطلاعات info فیسبوک؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 2 =