سئو ارزان

سفارش سئو

فست سئو

لایه های پنهان سئو ارزان از زبان فست سئو

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو برای هر کسب وکاری ضروری به نظر می‌رسد. برای سئو از ابزار‌های مختلف کمک می‌گیریم. به دنیای پر تب و تاب بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تکیه می‌کنیم یا به اصول مختلف بازاریابی اینترنتی برای دیده شدن وب سایت خود متوسل می‌شویم. برخی هم برای رسیدن به نتیجه قطعی اما کم هزینه تر سئو ارزان را ترجیح می‌دهند.
کافی است عبارت سئو ارزان را در گوگل جستجو کنید تا در کسری از ثانیه بالغ بر ده میلیون نتیجه را مشاهده کنید. اما آیا واقعا تمام این خدمات سایت شما را بهینه می‌کنند؟ اصلا می‌توان ادعا کرد که سئو وب سایت ارزان انجام می‌شود و اگر افرادی مدعی سئو ارزان هستند بهینه سازی سایت را به قیمت ریسک از دست دادن چه چیزهایی انجام می‌دهند؟
حقیقت این است که چیزی به عنوان سئو ارزان در بازار داغ اینترنت و میلیون ها وب سایتی که در کسب جایگاه بهتر باهم رقابت می‌کنند وجود ندارد. اگر هم قرار است سئو ارزان قیمت انجام شود کمبودهای این مسیر قطعا هزینه‌های دیگری را به دنبال خواهد‌ داشت.
این بار در فست سئو در جهت آگاهی بخش شما وبمستران و کسانی که به تثبیت جایگاه خود در فضای وب اهمیت می‌دهند قصد داریم سئو ارزان را با آن چه که در این سال‌ها تحت عنوان فوت و فن سئو تجربه نموده ایم به چالش بکشیم. لایه‌های پنهان سئو ارزان را از زبان فست سئو بشنوید!


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


حقیقت سئو ارزان

سئو ارزان را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد :
۱) اگر منظور شما از ارزان کم هزینه بودن سئو است که در تمام وب می‌توانید خدمات ارزان سئو را مشاهده کنید. سئویی که با هزینه‌های کم انجام می‌شود و شاید برای شما قابل قبول باشد.
۲) از طرف دیگر می‌توان سئو ارزان را حقه ای از جانب افراد غیرمتخصص دانست که تنها به واسطه آشنایی مختصر با تگ های HTML ، محتواگذاری نه چندان استاندارد و لینک سازی به نام شما در گوگل فعالیت می‌کنند. گوگل هم نتیجه تخطی آن ها از الگوریتم بهینه سازی سایت و ساختار را با سقوط ترافیک نشان می‌دهد. این شکل از سئو نه تنها ارزان نیست بلکه هزینه‌های زیادی برای جبران خسارات به دنبال خواهد داشت.

سئو ارزان
سئو ارزان

ریسک هایی که با سئو ارزان به شما تحمیل می شوند

اگر به جای امتحان کردن سئو واقعی و تضمینی با ارائه نمونه کار توسط فست سئو پیگیر روش‌های ارزان تری تحت عنوان سئو ارزان می‌شوید موارد زیر ریسک‌های احتمالی هستند که به شما تحمیل می‌شوند و در آینده باید هزینه آن‌ها را نیز بپردازید:
سئو ارزان عمدتا توسط چندین شرکت میزبانی وب ، به صورت اتومات و مبتنی بر متد قدیمی و منسوخ ارائه می‌شود. در حال حاضر برخی از این روش‌های خودکار توسط گوگل اسپم تلقی می‌شوند و تنها تاثیر منفی دارند. در دنیای امروز سئو واقعی تنها کلیک کردن نیست!
اغلب تیم‌هایی که سئو ارزان را پیشنهاد می‌دهند از افرادی تشکیل شده اند که آشنایی نسبی با HTML دارند. اما فراموش نکنید هر کسی که قادر باشد یک صفحه اینترنتی با HTML بسازد دانش سئو ندارد! سئو را به حرفه ای‌های فست سئو بسپارید!
ابزار اغلب شرکت‌های ارائه دهنده سئو ارزان ابزارهای خودکار اسپم یا هرزنامه است که با آن ها به ترویج وب سایت شما در فضای وب می‌پردازند. با این ابزار سایت شما در خطر ریسک بن یا ممنوع شدن از طرف گوگل قرار می‌گیرد.

سئو قدرتمند و حرفه ای به سبک فست سئو

ما شما را به سفری هیجان انگیز و البته بی پایان دعوت می‌کنیم. سفری که قرار است تجربه و دانش تیم فست سئو لوازم ضروری این سفر باشد و شما را به سلامت به مقصد موفقیت برساند. در این مسیر صفر تا صد بهینه سازی وب سایت خود را به ما بسپارید و قبل از آن با مشاوره سئو سایت به فست سئو اعتماد کنید!

فست سئو ایران

چرا سئو واقعی هزینه بردار است؟

اگر طالب تصاحب بهترین جایگاه در گوگل هستید و می‌خواهید قدم به قدم مسیر پیشرفتتان را با امور سئو طی کنید باید هزینه کنید. سئو واقعی یعنی آن چه که ما در فست سئو بدان اهتمام می‌ورزیم هزینه‌هایی را برای کارفرما یا صاحب وب سایت به دنبال دارد.
اما پاسخ چرایی ارزان نبودن سئو را با مطالعه ۳ مورد زیر خواهید یافت:
• رسیدگی و مدیریت لینک به عنوان اصلی ترین رکن بهینه سازی آسان نیست: بهینه سازی لینک‌ها توسط متخصص و به صورت کاملا دستی انجام می‌شود. فردی که بداند به دنبال چه چیزی است و چه می‌خواهد!
• امور تمیز کاری لینک‌ها هزینه‌های زیادی را می‌طلبد: این فرآیند زمانبر و در برخی از کشور ها تا ۲۰ میلیون دلار به تنهایی هزینه در پی دارد.
• ریسک پذیری هزینه دارد: اگر فست سئو بهینه سازی تخصصی وب سایت شما را تضمین می‌کند مسئولیت کاهش ترافیک و مشکلات ناگهانی آن را هم بر عهده می‌گیرد! منظور از تضمین گارانتی زمان سئو نیست؛ بلکه کیفیتی است که قرار است با تیم فست سئو تجربه کنید!