از غافله سئوی محلی عقب نمانید!

ارسال شده در
از غافله سئوی محلی عقب نمانید!

یکی از مسائلی که در دنیای کسب و کار امروز مطرح شده است، بازاریابی اینترنتی است. بسیاری از افراد در مشاغلی که فعالیت دارند، سعی بر آن دارند که با راه اندازی یک سایت ایده ال، بتوانند بخشی عمده ای از بازاریابی خود را انجام دهند زیرا دنیای امروز، از طریق همین اینترنت توانسته است که مرزها را شکسته و سبب ارتباط بین انسان ها در نقاط مختلف جهان باشد لذا داشتن یک سایت مناسب بهترین راه برای بازاریابی و معرفی شما به دنیای اطراف است.

اما مسئله ای که در این زمینه مطرح می شود این است که سایت شما باید بتواند در میان موتورهای جست و جوی اینترنتی، رتبه اول را کسب کند تا از این طریق، میزان بازدید از سایت شما بالا رفته و در نتیجه فروش شما زیاد شود. حال رسیدن به این موفقیت، منوط به سئو سایت است.
سئوی سایت سبب بهینه شدن سایت شما و در نتیجه اعطای رتبه عالی به سایت از طریق موتورهای جست و جو می شود. به عبارت دیگر سئوی سایت با ایجاد تغییرات استراتژیک در سایت شما و بهینه سازی سایت، سبب افزایش بازدید شده و در نتیجه رتبه سایت در موتورهای جست و جو بهتر می شود. یکی از انواع سئو، سئوی محلی است.
سئوی محلی در واقع باعث می شود که کسب و کار شما در بین مشتریان محلی شما افزایش یابد و به عبارت دیگر موتورهای جست و جوی اینترنتی از طریق سرویس هایی که برای سئوی محلی ایجاد می کنند سبب می شوند که افراد به راحتی بتوانند کسب و کارهای محلی خود را پیدا کنند. سئوی محلی سبب می شود که:
۱- فعالیت شما توسط کاربران محلی بیشتر رویت شود.
۲- شما بیشتر در فضای محلی خود شناخته شوید.
۳- و در نتیجه شانس موفقیت کسب و کار شما به صورت محلی افزایش یابد.
جالب است بدانید که سئوی محلی سبب افزایش بازدید و افزایش مشتری می شود زیرا مهمترین دلیل آن این است که اکثر مشتریان، به کسب و کارهای محلی اعتماد می کنند و لذا به دنیال مشاغلی از این قسم می روند. در زمانی که شما به دنبال یک محل (برای مثال کتابخانه) در یک منطقه جغرافیایی هستید، در زمانی که نام کتابخانه را در گوگل وارد می کنید، گوگل از طریق سئوی محلی بسته به IP شما که در کدام کشور قرار دارید، نزدیک ترین کتابخانه های موجود در محل شما را مشخص می کند.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

2 دیدگاه ارسال شده در “از غافله سئوی محلی عقب نمانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =