یک سئوکار خوب چه ویژگی هایی دارد

ارسال شده در
یک سئوکار خوب چه ویژگی هایی دارد

بهینه سازی سایت به منظور افزایش ترافیک و تعداد کاربران، باید در چهارچوب قانونی سئو صورت گیرد. وبمسترها باید قبل از شروع به فعالیت در سایت از این اصول آگاهی داشته باشند که یک سئوکار به خوبی می تواند به آن ها کمک کند توجه داشته باشید که در بهینه سازی سایت یکسری فعالیت ها هستند که غیرقانونی بوده ولی رتبه سایت را سریع تر بالا می برد و به همین دلیل افراد تمایل زیادی به استفاده از این روش ها دارند ولی لازم است بدانید که گوگل سریعا متوجه این کار شده و سایت را جریمه می کند. لذا کمک گرفتن از یک سئوکار حرفه ای می تواند مسیر درست را به ما نشان دهد. بهترین سئوکارها ویژگی هایی دارند که شما از طریق آن ها می توانید این افراد را شناسایی کنید:

۱-     فعالیت در چهارچوب قوانین سئو

یک سئوکار حرفه ای تنها به شما توصیه می کند که فعالیت هایی در سایت انجام دهید که در چهارچوب قوانین گوگل باشند و هیچ گاه به سراغ روش های سئو کلاه سیاه نمی رود. چون می دانید که تبعات زیادی برای سایت به دنبال خواهد داشت.

۲-    دقت در انتخاب کلمات کلیدی

می دانیم که تولید محتوا پیرامون کلمات کلیدی گوگل چه تاثیرات مثبتی بر سایت می گذارد لذا سئو کار همیشه نباید محدود به یکسری کلمات کلیدی باشد بلکه باید باید با یک برنامه زمانی منظم همیشه به روز ترین کلمات کلیدی را یافته و از وبمستر بخواهد پیرامون آن ها محتوا تولید نماید.

۳- توجه به راحتی کاربر

تمام فعالیت ها در سایت به منظور جذب بیشتر کاربران صورت می گیرد لذا گاهی اوقات درست است که برخی از فعالیت های سئو تاثیرات مثبت زیادی بر سایت شما می گذارد ولی باعث می شود که سایت از آن حالت سادگی برای کاربر خارج شده و در نتیجه کاربر نتواند به سهولت از محتوا و امکانات سایت استفاده کند لذا هیچ گاه راحتی کاربر را نباید قربانی قعالیت های سئو نمود.

۴-  به روز بودن سئوکار

یک سئوکار حرفه ای باید از آخرین تکنیک های گوگل در زمینه سئو و همچنین از آخرین اصول قانونی سئو برای بهینه سازی سایت اطلاع داشته باشد و از وبمستر بخواهد که پیرامون آن ها عمل کند. با این کار باعث می شود که سایت مورد نظر بتواند در جمع رقبا، به خوبی پیشرفت کند.

۵-  بررسی سایت ها رقبا

بخشی از فعالیت های سئوکار این است که به سراغ سایت های رقیب رفته و وضعیت رتبه آن ها را نسبت به سایت شما بررسی کند تا بتواند نقاط ضعف و قوت سایت را یافته و رنکینگ سایت را بالا ببرد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =