روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم)

ارسال شده در
روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم)

زمانی که تعداد نظرات کاربران در سایت شما زیاد شود، این یک دلیل بسیار قاطعی است برای این که سایت شما از نظر محتوایی بسیار با ارزش بوده که توانسته تعداد زیادی کاربر را به سمت خود جذب نموده و کاربران این گونه مطالب شما را پیگیری نمایند. در نتیجه گوگل برای این اتفاق، تاثیر مثبت برای رتبه سایت شما قائل می شود. لذا وبمسترها سعی می کنند که با روش هایی بتوانند تعداد دیدگاه های کاربران را در سایت زیاد کنند. روش های زیادی برای این منظور وجود دارد که در ادامه قسمت اول و قسمت دوم، سایر متدها را ارائه خواهیم نمود:

۸- سعی کنید که فعالیت کاربران را در سایت زیاد کنید.

زمانی که کاربر از شما سوالی می پرسد، شما به راحتی می توانید با یک یا دو پاسخ، جواب را برای او ارائه کنید. ولی توصیه م کنیم که این کار را انجام ندهید بلکه سعی کنید در پاسخ خود، سوالی را از کاربر بپرسید تا به این صورت کاربر مجبور شود مجدد در سایت شما دیدگاه بگذارد. البته نباید به حدی این کار را انجام دهید که کاربر کلافه شود.

۹- برای دیدگاه های کاربران، جایزه قرار دهید.

یکی از ترفندهایی که وبمسترها انجام می دهند این است که برخی موارد از کاربر می خواهند که نظرات خود را اعلام کنند و نهایتا به بهترین نظر و دیدگاه، جایزه ای نفیس تعلق می گیرد. با این کار انگیزه کاربر برای ارسال پیشنهاد و نظرات بیشتر می شود.

۱۰- از دوستان خود بخواهید به شما کمک کنند.

بسیاری از کاربران زمانی که مقالات شما را می خوانند حتی اگر نظرات زیادی هم داشته باشند ولی چون کسی تا به حال برای آن مقاله نظری ارسال نکرده است، لذا رغبتی برای این کار ندارد. برای رفع این مشکل از دوستان خود بخواهید که با شما همکاری نموده و چند نظر را برای مقاله شما ارسال کنند تا کم کم کاربران به این کار جذب شوند.

۱۱- از کاربران بخواهید در خبرنامه شما عضو شوند.

زمانی که این عمل انجام شود، به صورت اتوماتیک مقالات جدید برای کاربران ارسال می شود و در نتیجه حتی اگر کاربری تا به حال نظری ارائه نکرده، ممکن است با این روش کم کم به سمت ارسال دیدگاه کشیده شود. لذا در آخر مقالات گزینه ای قرار دهید که مربوط به عضویت در خبرنامه است. با این کار به نحوی فعالیت کاربر را در سایت زیاد نموده اید.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =