روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم)

ارسال شده در
روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم)

پیرو روش های بهینه سازی سایت، سئوکارها روش اهمیت دادن به دیدگاه کاربران را یکی از با ارزش ترین روش های افزایش رنکینگ سایت می دانند و به وبمسترها توصیه می کنند که بخشی ار فعالیت های خود را به افزایش تعداد نظرات کاربران اختصاص دهند. برای این منظور روش هایی وجود دارد که در ادامه قسمت قبل، در این مقاله سایر روش های افزایش دیدگاه در سایت را بررسی خواهیم نمود:

۴- اجازه دهید لینک های واقعی در سایتتان منتشر شوند.

یکی از اقداماتی که برخی از کاربران در هنگام ارسال نظرات انجام می دهند این است که اگر خودشان سایتی داشته باشند، لینک سایت را در قسمت دیدگاه ها قرار می دهند و این لینک به نوعی می تواند اعتبار سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد. شما نباید این لینک ها را حذف کنید زیرا باعث می شود که کاربران را دلسرد و از سایت خود دور نگه دارید لذا توصیه می کنیم اگر نسبت به این قضیه حساس هستید، لینک ها را نوفالو کنید که بعدا مجبور به حذف لینک های کاربران نباشید.

۵- از کاربران درخواست کنید که نظرات خود را اعلام کنند.

مهمترین اقدام در افزایش دیدگاه سایت این است که با کاربر تعامل برقرار کرده و از او بخواهید که نظرات خود را درمورد مقالات ارسال کنند. برای این کار در انتهای هر مقاله باید کاملا مودبانه و دوستانه پیغامی قرار دهید و از کاربران درخواست کنید که دیدگاه های خود را اعلام کنند تا در جهت رفع نقاط ضعف و بهبود فعالیت ها سایت، از آن ها کمک گرفته شود.

۶- به نظرات کاربران اهمیت دهید.

زمانی که از کاربان می خواهید تا نظرات و دیدگاه های خود را اعلام کنند، شما باید آمادگی هر نظر و انتقادی را داشته باشید. لذا اگر کاربر نظرات مثبت برای شما ارائه داد و از شما تشکر نمود شما نیز باید در پاسخ او، قدردانی به عمل بیاورید تا نشان دهید اگر کاربر برای شما وقت می گذارد، شما نیز قدردان این اقدام وی هستید و اگر از شما انتقاد کرده بود نباید عصبانی شوید بلکه سعی کنید با کمی شوخ طبعی به او پاسخ دهید و اعلام کنید که در اسرع وقت ایرادات را بر طرف خواهیم نمود.

۷- به سوالات کاربران در اسرع وقت پاسخ دهید.

توجه داشته باشید که شما باید نظرات کاربران را پیگیری نمایید تا اگر سوالی از شما پرسیده اند، در اسرع وقت جواب دهید زیرا اگر بین سوال کاربر و زمان پاسخگویی فاصله زیادی بیافتد کاربر حس می کند که نظر و سوالات وی برای شما اهمیتی ندارد و سایت شما را ترک می کند. این کار باعث می شود که به مرور زمان دیدگاه های کاربران کاهش یابد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =