علی عطازاده

علی عطازاده

من کیم؟

درباره ما ؟

من تصمیم گرفتم طور دیگه ای توی این صفحه برای شما بنویسم. من اگه بخوام جایی در مورد خودم بگم (مثل مصاحبه) به همین شکل و کاملا خودمونی صحبت می کنم پس بهتره که این جا هم همینطوری باشم.


من علی عطازاده هستم و در رشته تکنولوژی نرم افزار تحصیل کرده ام و تقریبا تمام دوران جوانی مشغول به کار هایی بودم که با تکنولوژی و کامپیوتر سرو کار داشتم اما برای من سئو و بهینه سازی سایت یک ماجرای کاملا مجزا داشت و من به شدت علاقه مند به این کار شدم و از سال ۹۰ به طور حرفه ای کار خودم رو در این زمینه شروع کردم و پروژه های جالبی را انجام دادم که به دلیل خاص بودن موضوع این پروژه ها، تجربیات زیادی را در این زمینه کسب کردم.

چی تو سرمه؟

بنده در شرکت های بسیاری مشغول به کار بوده ام و همچنان دنبال ماجراجویی بیشتری در زمینه بهینه سازی سایت هستم. من به صورت کاملا خودخوانی(Self Study) سئو رو یاد گرفتم و تقریبا تو این مدت مشغول مطالعه بودم. یکی از دلایل اصلی اینکه تصمیم گرفتم سایت خودم رو طراحی کنم این بود که همیشه در مطالعه مطالب سئو در سایت های خارجی و داخلی شاهد تناقض های بسیاری بودم و بعضی اوقات به سختی تونستم مطلبی رو که می خوام به دست بیارم به همین دلیل تصمیم گرفتم مطالبی رو در سایتم منتشر کنم که تو هر سایت ایرانی نمیشه پیدا کرد. امیدوارم به نوبه خودم بتونم کار کوچیکی در سئو و بهینه سازی وب سایت برای شما دوستان انجام بدم، هر چند که میدونیم این کار کمی سخت به نظر میرسه اما تمام سعی خودم رو به کار می گیرم تا بتونم مطالب کاملی برای شما ارائه کنم.

با ما بهینه باشید…..

دیگه چی؟؟

علی عطازاده
فست سئو
کارشناس سئو سایت
کارشناس و متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و بازاریابی آنلاین
fastseoir@gmail.com
۰۹۲۲۴۰۲۱۲۳۲