بهینه سازی سایت و سئو

درباره ما

درباره ما
اخبار سئو و بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت و سئو

شاید درک مفهوم سئو برای افرادی که در این زمینه تخصص ندارند مشکل باشد اما به هر حال هر فردی که وب سایتی را راه اندازی و مدیریت می کند لازم است که با اصول سئو به خوبی آشنا بوده  و سایت را بر این اساس بهینه سازی نماید. با توجه به اهمیت این موضوع لازم دانستیم که به بررسی سئو به زبان ساده بپردازیم تا به خوبی متوجه کاربرد و نقش سئو در موفقیت های شغلی خود از طریق وب سایت شوید.

هدف از راه اندازی یک سایت چیست؟ شما هزینه ای را برای طراحی سایت و بارگذاری آن صرف می کنید تا نهایتا از این طریق بتوانید شغل و کسب و کار خود را به مردم معرفی نمایید. هر چه شما در این زمینه موفق تر عمل کنید در نتیجه تعداد کاربران سایت و نهایتا تعداد مشتریان شما بیشتر خواهد شد. اما رسیدن به این مرحله نیازمند بهینه سازی سایت براساس اصول سئو است.

در تعریف نقش سئو به زبان ساده این گونه می توان بیان نمود که سئو کمک می کند تا سایت شما از نظر گوگل به عنوان یک وب سایت عالی شناخته شده و در نتیجه رتبه بسیار مناسبی را به دست بیاورد. این عمل منجر می شود که سایت در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و حتی در سه لینک اول قرار گرفته و آنچه ثمره این رویداد خواهد بود، دیده شدن سایت توسط تعداد کاربران بیشتر و نهایتا افزایش مشتری است.

با یک دهه تجربه در خدمت شما هستیم.

سئو بیش از ۲۰۰ سایت مختلف
گزارش آماری بیش از ۷۰۰ وب سایت
مدیر دومین برند برتر خدماتی ایران در سال ۹۵
ثبت در کتاب نام نیک برند نیک
مدیریت تیم تولید محتوا با بیش از ۳۰۰۰ مقاله در وب
استراتژیست سئو کلاه سفید
دارای مدرک کارآفرینی از انجمن بازرگانی ایران
دارنده لوح تقدیر کسب و کار از AGR سوئد