برای دانلود ۴ ابزار سئو یک ثانیه هم معطل نکنید

ارسال شده در
دانلود 4 ابزار سئو

بزرگ‌ترین اشتباهی که هر مدیر سایتی می‌تواند به قیمت افت رتبه سایت خود مرتکب شود تکیه محض بر بایدها و قوانین کلیشه‌ای است. استاد سئو باشید یا این که به تازگی الفبا سئو را یاد می‌گیرید تفاوتی ندارد؛ باید قبول کرد که سئو خصوصا وقتی که سیستم مدیریت محتوا شما وردپرس باشد به ابزار‌هایی وابسته است که دانلود آن‌ها از نان شب هم گاهی واجب‌تر می‌شود!

مخزن وردپرس انبوهی از ابزار‌های پرزرق و برق و مدعی سئو است که دیدنشان کاربر را به دانلود و نصب اغوا می‌کند؛ اما آیا تمام این ابزار‌ها اعتبار و شایستگی کافی را دارند تا ما مهم‌ترین سرمایه خود یعنی وقت را به پای آن‌ها بگذاریم؟

هر چند که تعداد پلاگین‌های به دردنخور و بیهوده سئو زیاد است اما ۴ ابزار سئو وردپرس وجود دارد واقعا ارزش  دانلود دارند و برای نصب آن‌ها یک ثانیه هم نباید معطل کرد!

ابزار‌های سئو که باید حتما نصب کنید

ابزار  Google Keyword Planner

هیچ کس روی زمین به اندازه غول گوگل نمی‌تواند بفهمد مردم دقیقا دنبال چه چیزی هستند و چه چیزهایی را جستجو می‌کنند. ابزار Google Keyword Planner تنها ابزاری است که با استفاده از آن می‌توان از طریق خود گوگل کلمات کلیدی هدف و مناسب را تشخیص داد.

حجم جستجو ، سطح دشواری و تعداد نتایج مهم‌ترین معیارهایی هستند که گوگل در نمایش کلمات کلیدی مناسب در نظر می‌گیرد.

 

ابزار  Google Keyword Planner
ابزار  Google Keyword Planner

ابزار Broken Link Checker

لینک‌های خرابی که فقط باعث تلف شدن وقت کاربر می‌شوند بدترین تجربه ممکن برای کاربر در یک سایت هستند. Broken Link Checker ابزار رایگانی است که همین حالا باید روی وردپرس نصب شود. پس یک ثانیه هم معطل نکنید.

این پلاگین کاملا رایگان است. تنها نکته‌ای که در استفاده از آن باید در نظر داشته باشید احتمال سنگین شدن سرور با توجه به ذخیره شدن لینک‌ها است.

ابزار Open Site Explorer

ابزار‌ای معتبرتر از Open Site Explorer می‌تواند وجود  باشد وقتی که توسط Moz طراحی شده باشد؟ این پلاگین ابزاری رایگان اما با محدودیت‌های خاص برای هر سایت است که وضعیت هر دامنه و اطلاعات آن را ارزیابی می‌کند.

به جز آنالیز دقیقی که کاملا قابل اعتماد است Open Site Explorer اطلاعات ارزشمندی درباره محبوب‌ترین صفحات، دامین‌هایی که به سایت شما پیوند داده‌اند و وب سایت‌هایی که خود شما به آن‌ها لینک داده‌اید در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

ابزار Open Site Explorer
ابزار Open Site Explorer

 

ابزار SEOquake

SEOquake بیش‌تر مثل یک ابزار یا جعبه ابزار کاربردی برای انواع مروگرهای فایرفاکس، کروم و اوپرا است. رنک یا رتبه هر صفحه، تاریخ آخرین به روزرسانی، رتبه الکسا و…از جمله اطلاعاتی هستند که به صورت کاملا رقابتی برای هر کلمه کلیدی خاص ارائه می‌شوند.

برای دانلود هر ۴ ابزار سئو معرفی شده حتی یک ثانیه هم معطل نکنید!

 

 

 

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =