داستان سئو و تجارت های کوچک

ارسال شده در
داستان سئو و تجارت های کوچک

آیا قصد دارید برای تجارت خود سئو را یاد بگیرید و شروع کنید؟ فست سئو در این مطلب راهنمایی برای مبتدیان سئو ارائه و به سوالهای شما پاسخ می دهد.

داشتن یک تجارت کوچک سخت است. بسیاری از تجارت ها در سال اول با شکست مواجه می شوند و برخی تا پنج سال دوام می آورند. اما حتی تجارتهای تاسیس شده نیز می توانند شکست بخورند در صورتی که آماده سازگاری با تغییرات نباشند.

بازاریابی نیز دشوار است، دیجیتال مارکتینگ حتی دشوارتر. سئو هم حتی از تمام اینها سختتر است. نتایج جستجوی اورگانیک به تبلیغ و دیده شدند تجارتتان کمک کرده و بنای اعتماد مشتری را می سازد.

در این مطلب به بررسی سئو از منظر تجارتهای کوچک می پردازیم؛ چه در نظر داشته باشید که خودتان به تنهایی سئو کار کنید و یا یک سئوکار برای شرکتتان استخدام کنید.

سئو سایت نقش مهمی در آینده تجاری شما دارد و هدف این مقاله این است که با تجربیاتمان به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم را برای تجارت خود بگیرید.

و دوباره سئو واقعا چیست؟

ما به شرح مفصل سئو چیست قبلا پرداخته بودیم؛ اما اکنون جزیی تر آن را بررسی می کنیم. آیا سئو به من ضمانت می دهد که یک تصویر فوق العاده مثبت از تجارتم به مشتری بدهم؟ آیا سئو به معنی کپی رایت است؟ یا تجربه کاربری؟ یا جستجوی کلمات کلیدی؟

پاسخ؛ بله سئو سایت بسیار پیچیده است و انواع مختلفی دارد. یک مشاور سئو در صورتی که مجرب باشد برای شما خوب شرح می دهد که سئو سایت چقدر می تواند برای تجارتتان خوب باشد.

برای تجارت های کوچک حیطه های سئو سایت این موارد را در نظر می گیرد:

·       وبسایت: یک وبسایت با ساختار صحیح، سرعت بالا و سازگار با موبایل.

·       محتوا: محتوای سایت شما باید به طور واضح نشان دهد که چرا مشتری باید شما را انتخاب کند.

·       بازاریابی محتوا: محتوای وبلاگی خبری که شما را در دید گسترده تری از مخاطبان قرار دهد.

·       On page: بهینه سازی اصولی و عناوین و شرح متا.

·       سئوی محلی: سئوی بهتر.

·       ساخت اعتبار: لینکها با قوی بودن نتایج جستجو ارتباط دارند.

آیا سئو برای تجارت کوچک شما مناسب است؟

ابتدا بودجه را در نظر بگیرید؛ شاید بودجه کافی برای رقابت با رقبا را نداشته باشید. سئوی یک سایت به زمان طولانی نیاز دارد تا نتیجه مورد نظر را بگیرید به خصوص در صنف های پر رقابت؛ پس ببینید زمان کافی را دارید یا نه.

آیا خودم به تنهایی می توانم سایتم را سئو کنم؟

اگر خودتان سایت را مدیریت می کنید تا حدی می توانید به بهینه سازی سایتتان کمک کنید. حتی می توانید با مشاوره سئو پیشرفت بهتری کنید. برای سایت های فروشگاهی، خبری و در کل سایتهایی که به فعالیت و پست های بسیار زیادی نیاز دارند، فست سئو بسته مشاوره سئو خود را پیشنهاد می دهد؛ انتقال دانش از ما، فعالیت از شما. اگر مبتدی هستید و تازه قدم در این راه گذاشته اید توصیه می کنیم نگاهی به گنجینه مقالات ما بیاندازید.

 

منبع: searchengineland

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

1 دیدگاه ارسال شده در “داستان سئو و تجارت های کوچک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =