تولید محتوای تجارت الکترونیک

ارسال شده در
تولید محتوای تجارت الکترونیک

تولید محتوای تجارت الکترونیک اهداف مختلفی دارد‬، اول اینکه باید برای موتورهای جستجو‬ جذاب باشد تا مردم صفحات را پیدا کنند‬ ولی وقتی که مردم به صفحات برسند، محتوا باید موثر باشد‬ و نه تنها مردم را تشویق‬ میکند که محصولات شما را خریداری کنند بلکه‬ آنها را هیجان زده میکند، به‫ صورتی که میخواهند محتوای‬ شما را با افراد دیگر توسط لینکها و رسانه اجتماعی‬ به اشتراک بگذارند که به سئو کمک خواهد کرد‬. یک موضوع محصول را توضیح میدهد ولی‬ مردم پیچیده تر از این هستند‬ به Marketing 101‬ بروید، در این سایت محصول و خدمات وجود ندارد و در واقع به مردم راه حل مشکلاتشان را میفروشند.‬ بنابراین فراتر از یک محصول را توضیح دهید.

مثالی از تولید محتوای تجارت الکترونیک

‬ توضیح دهید که چگونه محصول استفاده‬ شده است و از فرصتها در‬ عکسها، ویدئوها، انیمیشنها، دیاگرامهای گام‬ به گام برای نشان دادن‬ چگونگی عملکردش و حل مشکل به مشتریان استفاده کنید.‬ این چیزی است که احتمالا رقبای‬ شما عملکرد خوبی در استفاده از آن ندارند‬ و آن زاویه ای از یک‬ محتوای بسیار منحصر به فرد به شما میدهد‬ که هم به موتورهای جستجو و‬ هم بازدید کننده ها نمایش می یابد‬. همچنین شما باید به یاد داشته‬ باشید که بازدید کننده ها‬ از این موضوع آگاهند که اگر‬ چیزی از شما بخرند شما بهره میبرید،‬ مانند این است که شما به‬ فروشگاه الکترونیک رفته باشید و فروشنده که‬ پورسانت میگیرد یک دوربین گران قیمت‬ را به شما معرفی کند‬. شما میدانید اگر آن را بخرید‬ فروشنده پول بیشتری را دریافت میکند‬ ولی در فضای وب، شما میتوانید‬ بررسی های مردم را بخوانید‬.

کسانی که همین مسیر شما را طی کرده اند‬ و در نهایت تصمیم به خرید گرفته اند‬ حالا آنها نظر خودشان را در‬ مورد تصمیمشان را میگویند و‬ البته هیچ پورسانتی نیز دریافت نمیکنند.‬ به عنوان مشتری ما به نظرات‬ اعتماد میکنیم و نشان دادن نظرات خریداران‬ یک راه عالی برای کمک کردن‬ به مردم برای تصمیم گیری‬ در مورد محصول توسط تجربه مردم است.‬ همچنین توصیه های خودتان را نیز در مورد محصول بگذارید.‬ اگر در نرم افزار تجارت الکترونیک شما‬‬‬ ‫همچنین ساختاری دارید حتما آن را ارتقا دهید‬ و اگر آن را ندارید به‬ توصیه های محصول موتورهای جستجو نگاه کنید‬. وقتی که مردم محصولات مشخصی را‬ پیدا میکنند شما میتوانید محصولات مشابه دیگری را‬ که مردم تمایل به خریدش دارند‫ را توصیه کنید که بررسی عالی‬ از آن شده و یا اینکه با معیارهای دیگر‬ انطباق دارد و این میتواند گزینه ای‬ ایده آل برای فروش باشد‬‬‬.

 اگر فردی دوربینی را در سبد خرید قرار دهد شما‬ میتوانید پیشنهاد کنید که لنز، کیف‬ یا باتری خریداری کند.‬ بر ساخت صفحات منحصر به فرد‬ و جامع زمان بگذارید و‬ به این صورت میتوانید به کاربران‫ کمک کنید تا مشکلات خود را توسط‬ تجربه ی مردم دیگر حل کنند‬ و با کمک کردن آنها توسط‬ بخش گفتمان نه تنها فروش بیشتری خواهید داشت‬ بلکه بیشتر نیز در موتورهای جستجو نمایش خواهید یافت‬‬‬.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =