تبلیغ تاثیر گذار در گوگل

ارسال شده در
تبلیغ تاثیر گذار در گوگل

‫وقتی که تبلیغاتهای خود را در گوگل ادوردز ‬قرار میدهید‬ درک درست تحقیق کلمات کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است‬‬. کار به این صورت است که‬ گوگل ادوردز باید‬ نهایت جزئیات ممکن را در اختیار داشته باشد.‬ هر چه کلیدواژه ها بیشتر باشد‬ و بیشتر تلاش کنید تا بر کمپینی تمرکز نمایید‬ تلاشتان برای تمرکز بر ناحیه ای‬ تنگتر، منحرف میشود.‬ زمانی که بخواهید از هدف کوچکی‬ برای رسیدن به گروه کوچکی از مردم استفاده نمایید‬‬، قابلیت شما برای مدیریت کمپین و ‬مدیریت بودجه خیلی موثر است‬. یک مثال از این مبحث در هنگام‬ ساخت گروه های تبلیغاتی است‬. همان طور که همیشه گفتیم انتخاب کلمه کلیدی در تعیین مسیر سئو سایت و بهینه سازی سایت بسیار مهم می باشد.

مثالی از تبلیغ در گوگل

به عنوان مثال دو کلمه شمال و ایران را در نظر بگیرید. تفاوت کلمات کلیدی بسیار زیاد می باشد. دلیل اصلی این است که ما‫ دو ردیف از ایده ها و‬ کلیدواژه ها را دیده ایم‬ که در خطوط مختلفی قرار دارند‬ و این نیاز به مقدار بودجه متفاوتی دارد‬ و مدیریت آنها به صورت مجزا آسان تر است‬ و ما میخواهیم گروه تبلیغاتی برای شمال ایران بسازیم‬‬. سرتیتر ما تعدادی کاراکتر دارد‬ که تمرکز کار ما را توضیح میدهد‬ و من میخواهم از ‬ مسافرت به شمال ایران استفاده کنم‬. در خط توضیح میخواهیم مزایا و پیشنهادی قرار دهیم‬. شما سرتیتری میبینید و اولین خط توضیح،‬ روشهایی برای قرار دادن کلیدواژه های اصلی‬ در تبلیغات است که توجه جستجو‬ گر را جلب میکند‬. خط توضیح بعدی راه خوبی برای گسترش پیشنهاد‬ یا تخفیف یا چیزی برای‬ جدا کردن محصول از رقابت است،‬ بنابراین من بر تورهای سه روزه تمرکز میکنم.‬

تفاوتی که بین نمایش آدرس و آدرس مقصد وجود دارد‬ این است که،‬ اگر به وب سایت بریم‬ و به صفحه ای که داریم‬  نگاه کنیم آدرسی از صفحه میبینیم‬ و آن را کپی میکنیم و آن‬ را در آدرس مقصد قرار میدهیم‬. این صفحه ای است که میخواهیم به آن برویم‬ ولی با آدرس نمایش من آدرس‬ کل صفحه را در اینجا نمیگزاریم‬. من از دامین پایه استفاده میکنیم‬ و عبارت آن را تغییر میدهم‬ به این صورت وقتی که جستجوگر‬ تبلیغات را میبیند که آنها به صفحه تبلیغات‬‬ میروند و آدرس مقصد برایشان ظاهر نمیشود.‬ در قرار دادن تبلیغاتها باید تمرکز‬ خود را بر جزئیات بگذارید‬ تلاش نکنید و هر تعداد که میتوانید تبلیغات بسازید‬. تبلیغاتهای موثر ایده ها و محصولات شما را مجزا‬ میسازند که در کلیدواژه ها دیده اید‬ و وقتی بخواهید به بخش کوچکی از سایت بپردازید‬ مدیریت و ارتقای کمپین آسان تر میشود‬.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =