بیش از نیمی از جستجو های-گوگل در موبایل اتفاق می افتد

اوایل امسال گوگل برای اولین بار اعلام کرد کرد که فعالیت های جستجو های گوگل در موبایل بیشتر از کامپیوتر ها دیده شده است. این نتایج آزمایش شده برای ده کشور بوده است از جمله ایالت متحده آمریکا اما امروزه گوگل اعلام کرده است که این مورد در سر تا سر جهان می باشد.
ماه می گذشته بود که گوگل اعلام کرد که در آمریکا، ژاپن و کشور های دیگر که نام نبرده اند جستجو در موبایل ها بیشتر از کامپیوتر ها می باشد. معاون ارشد رئیس جستجوی گوگل، آمیت سینگال، در این باره توضیحاتی داده است. ممکن است که در بعضی از کشور ها همچنان جستجو در رایانه بیشتر از موبایل باشد اما این مهم است که این به آن معنا نیست که تعداد جستجو در رایانه ها کم شده باشد بلکه به این معناست که جستجو در موبایل ها روند رو به رشدی داشته است.
ماه گذشته ما اعلام کردیم که با توجه به رشد اپلیکیشن های موبایل همچنان جستجو ها به قوت خود باقی مانده اند. سینگال افزود که گوگل در حال حاضر بیش از ۱۰۰ بیلیون لینک موجود در اپلیکیشن ها را ایندکس کرده است. این بدان معناست که زمانی که مردم در نتایج جستجوی گوگل هستند گوگل تشخیص می دهد که کاربران اپلیکیشن خاصی را بر روی موبایل خود نصب کرده اند و بلافاصله آنها را از داخل نتایج به داخل اپلیکیشن منتقل می کند.

منبع : Searchengineland

سئو و بهینه سازی سایت دکتر ایمان نجفی
احتمال دارد گوگل، مارک آپ ساختار را به الگوریتم رنک دهنده اضافه کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 4 =