برندینگ

سفارش سئو

فست سئو

پیشتاز در رقابت پذیری و فروش با خدمات برندینگ فست سئو

اولین گام برای راه اندازی کسب وکار، تجارت یا هر فعالیتی که نهایتا به سوددهی منتهی شود تعیین نام تجاری یا برند است. بعد از انتخاب برند نوبت به شناساندن آن برند به خریداران و مصرف کنندگان می‌رسد. حتی به نظر می‌رسد این مرحله حساس تر از عرضه برند باشد و تب و تابی که در بازار شاهد آن هستیم ناشی از رقابتی است که مدیران مختلف برای شناساندن برند و مطرح شدن در میان مشتریان پیش گرفته اند.
تمام اموری که به عنوان یک فعال در زمینه تغییر ذهنیت و افزایش شناخت مردم نسبت به برند خود انجام می دهید زیرمجموعه مهمی از بازاریابی یعنی برندینگ یا برندسازی قرار می‌گیرد. فرآیندی پیچیده در بازاریابی یک محصول که نهایتا منجر به تثبیت جایگاه واقعی برند در میان رقبا خواهد شد.
اگرچه هنوز بسیاری از افراد برندینگ را خلاصه ای از طراحی بنر، لوگو و اموری مشابه می‌دانند و با این حال ادعای مشاور برندینگ بودن دارند اما متخصصان حقیقی و با تجربه ای در حوزه برندسازی وجود دارند که برای کسب برتری و گستردگی شما در میان سایر برندها بدون وقفه در تلاش هستند.
فست سئو به واسطه برقراری ارتباط پیچیده و هوشمندانه میان محصول یا خدمات شما و مشتریان برجسته ترین خدمات برندینگ را در این حوزه عرضه می‌کند.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


مفهوم برندینگ یا برندسازی

برندینگ قول وقراری میان شما و مشتریانتان است. روشی برای این که به آن‌ها انتظارات و توقعاتی که می‌توانند از برند و کسب و کار شما داشته باشند را منتقل کنید. نتیجه فرآیند پرپیچ و خم برندینگ که با مدیریت فست سئو آسان می‌شود شناختی است که از شما نسبت به رقبا حاصل خواهد شد.
لوگو، نام تجاری یا عناصر گرافیکی که به کار می‌برید بخشی از برندینگ را تشکیل می‌دهند؛ اما برندینگ واقعی در عمق تجربه کاربری و ذهن مشتری رسوخ می‌کند. به زبان ساده تر برندینگ همان چیزی است که مشتری از فعالیت شما و خدماتی که ارائه می‌دهید درک کرده است.

برندینگ
برندینگ

تفاوت برندینگ و بازاریابی

برخی برندینگ و بازاریابی را فرآیند‌های یکسانی می‌دانند؛ اما برندینگ با بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و انواع و اقسام دیگر آن متفاوت است. به زبان ساده بازاریابی روندی مبتنی بر تکنیک‌های فشار برای عرضه محصول است. زبانی متفاوت برای این که به مشتری القا کنیم محصول ما بهتر است و برای خرید به سمت ما قدم بردار!
اما برندینگ شیوه ای آهسته تر و کم سر و صدا تر است! برندینگ بر تکنیک فشار تکیه نمی‌کند؛ بلکه مشتری را با اصول جذب به سمت خود متمایل خواهد کرد. برندینگ امری ضروری برای هر سازمان ، کمپانی یا کسب وکار است و می توان آن را نفوذی زیرکانه در قلب مخاطب دانست. به همین دلیل است که برندینگ می‌تواند پیش از بازاریابی مطرح شود و لزوم استفاده از خدمات برندینگ تیم های سرشناسی چون فست سئو برای انجام برندسازی بیش‌تر حس می‌شود.

برندینگ به سبک فست سئو

هنر فست سئو هماهنگ سازی برند شما با احساسات و تمایلات افراد است. اگر فعالیت شما در حوزه تولید محصولات ورزشی است برندسازی به سبک فست سئو کاربر را به سمت جست وجو خواسته‌های خود در میان محصولاتتان سوق می‌دهد.
با انتخاب برندینگ به سبک فست سئو برندسازی شما در ۶ گام به صورت پایدار انجام می‌شود:
• توصیف برند شما: این مرحله با پاسخ همزمان به سوال هایی نظیر ماموریت اصلی شرکت شما، ملاک برتری محصولات یا خدمات شما و چشم انداز آینده فعالیتتان انجام می‌شود.
• طراحی لوگو اختصاصی و خاص شما : لوگو باید خاص و منحصر به فرد باشد.
• تعیین شعار برند شما : شعار شما باید حوزه فعالیتتان را توصیف کند.
• تعریف استاندارد‌ها و استفاده از تمام ابزار‌های لازم: این استاندارد‌ها با آنالیز فست سئو از وضعیت بازار کار شما حاصل می‌شود
• ادغام تمام جنبه‌های فعالیت شما : برای دیده شدن تمام بخش‌های فعالیت شما باید تحت عنوان یک برند معرفی شود.
• تداوم و تکرار در امر برندینگ : پیوستگی در برندسازی ضامن موفقیت نهایی در کسب وکار شما خواهد بود.

فست سئو ایران

چالش‌های فرآیند برندینگ

برای ساخت برند خود به شناخت چالش ها و مشکلاتی که احتمالا در این مسیر ناهموار وجود دارد نیازمندید. اگر اغلب افراد در برندینگ ناموفق عمل می‌کنند و به تبع آن در دیجیتال مارکتینگ و سایر امور بازاریابی شکست می‌خورند به دلیل عدم شناخت از چالش های پیش رو و بی توجهی نسبت به آن‌ها می باشد. با فست سئو مطمئن گام بردارید و مسیر خود را به واسطه رو به رویی صحیح با چالش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم هموار کنید:
مارک درمانی
مارک درمانی یکی از رویکر‌د‌های قطعی فست سئو در انجام امور برندینگ است. شما با درک درستی از دارایی و ارزش‌های برند خود باید در این مسیر قدم بردارید و کمبود مارک خود را همچون یک بیماری درمان کنید!
توجه دائمی به رقبا
رقبای شما همان برندهایی هستند که بعد ها قرار است در مقابل شما قد علم کنند! گاهی برندینگ غرور بیهوده ایجاد می‌کند که سبب غفلت از رقبا می‌شود. استفاده از مشاوران برندسازی معتبر که دید همه جانبه و کاملی نسبت به محیط رقابتی دارند این چالش را به لذت تبدیل خواهد کرد!
اهمیت تجربه کاربری
هر فعالیتی که داشته باشید، خواه عرضه محصول فیزیکی یا مجازی باشد یا این که خدماتی خاصی را عرضه می‌کنید نیازمند توجه به خواسته‌های مشتری هستید. خواسته‌های مشتری به روند برندسازی جهت می‌دهد. اگر قرار است برندینگ در کنار تولید محتوای مناسب به ذهنیت مشتری جهت بدهد باید ویژگی‌های روحی او را هم در نظر بگیرید!