بازاریابی اینترنتی

سفارش سئو

فست سئو

بازاریابی اینترنتی فست سئو؛ اعجازی برای رونق کسب و کار

استفاده از کسب و کار آنلاین، فروش و تبلیغات به صورت اینترنتی فراگیر شده است و می‌توان گفت که اینترنت و زیرمجموعه‌ی آن بر قلمرو زندگی بشر تسلط یافته اند. همگام با نفوذ اینترنت به زندگی مردم و استفاده‌ لحظه ای آن ها برای برطرف کردن هر نوع نیاز با استفاده از اینترنت لزوم استفاده از خدمات اینترنتی و آنلاین برای رونق کسب و کار و تبلیغات بیش از پیش احساس می‌شود.
از این رو بازاریابی به عنوان یکی از رکن های اصلی کسب و کار و فعالیت اجتماعی وارد عرصه ی اینترنت شده است و یک شاخه ی وسیع به نام بازاریابی اینترنتی یا Internet marketing را به وجود آورده است.
ده ها میلیارد دلار به صورت سالانه صرف هزینه های بازاریابی اینترنتی می‌شود و این سرمایه گذاری عظیم سبب شده است که بازار این شیوه از تبلیغات گسترده تر و به تدریج به یک صنعت تبدیل شود.
اهمیت بازاریابی اینترنتی در فرآیند جذب و تحریک انگیزش مشتریان به سمت خرید‌های اینترنتی سبب شد تا فست سئو، پس از مدت‌ها فعالیت در زمینه بهینه سازی موتورهای جست وجو به برندسازی در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی بپردازد و از بهترین کانال ها و شیوه های تبلیغاتی و اصولی راهبردی و کاملا به روز برای تحقق امر بازاریابی اینترنتی برند شما استفاده نماید.

بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

مفهوم بازاریابی اینترنتی

تبلیغات اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یا Internet marketing رویکردی در جذب مخاطب و آگاهی بخشی به آن ها با استفاده از انواع و اقسام روش های اینترنتی نظیر سئو، ایمیل و ...می‌باشد. ویژگی های بازاریابی اینترنتی سبب شده است این بازار تنوع و گستردگی زیاد داشته‌باشد؛ طوری که هر روز شاهد ابداع یک روش جدید برای تبلیغات اینترنتی هستیم!
با روی کار آمدن اینترنت در دهه ی ۱۹۹۰ کم کم مردم به سمت فعالیت های اینترنتی روی آوردند. از همین سال بود که اولین بار یک شرکت دارویی با استفاده از یک وب سایت ساده از بازاریابی اینترنتی به سبق و سیاق همان روز ها برای معرفی و عرضه ی محصولاتش استفاده‌کرد.
بازاریابی آنلاین به شهرت چشم گیری دست یافت و در کانادا و در سال ۱۹۹۴ ۳۰۰ میلیون دلار صرف هزینه های این شیوه از تبلیغات شد.


↵مشاوره سئو 

۰۲۱۴۶۰۱۱۰۱۷


انواع و اقسام بازاریابی اینترنتی

اگرچه روش های زیادی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد اما برخی از این روش ها استاندارد تر هستند و بازدهی اثبات شده ای دارند. به همین منظور فست سئو تمرکز اصلی خود را روی ۵ روش اصلی بازاریابی اینترنتی که هم اکنون در تمام دنیا مورد استفاده قرار‌‌می‌گیرد گذاشته است :
سئو : بهینه سازی سایت و بازاریابی با موتورهای جست و جو دو امر جداناشدنی هستند. بیش از ۶۰ درصد کلیک های طبیعی در گوگل به سه وب سایت اول در صفحه ی اول نتایج گوگل اختصاص پیدا می‌کند. این برتری ناشی از سئو خوب وب سایت است . فست سئو با انجام بهینه سازی امور وب سایت شما بخش مهمی از بازاریابی آنلاین را انجام می‌دهد.
بازاریابی شبکه های اجتماعی : فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی بازاریابی اینترنتی است که پیوند آن با سئو ناگسستنی است.
ایمیل مارکتینگ : ایمیل مارکتینگ سوخت اصلی سئو و بازاریابی شبکه های اجتماعی است.
ویدیو مارکتینگ : موتورهای جست وجو اهمیت بیشتری به ویدیو ها نسبت به گذشته می‌دهند.
بازاریابی محتوا : شاید از میان انبوه وب سایت ها تنها تعداد اندکی با اهمیت بازاریابی محتوا آشنا باشند.

فست سئو ایران

بازاریابی اینترنتی به سبک فست سئو

اگر فست سئو را برای امور بازاریابی اینترنتی انتخاب می کند نیازی به تعیین استراتژی ندارید. فست سئو برترین اصول بازاریابی اینترنتی را با آنالیز وب سایت و محصولات شما اتخاذ خواهد‌کرد.  ما در این مسیر قطعا از اصول زیر بهره مند خواهیم شد:

• آنالیز رقبا در شاخه ی موردنظر
• آنالیز وب سایت و بهینه سازی طراحی آن (طراحی وب سایت بهینه)
• بهبود سئو وب سایت
• تبلیغات با شیوه های مختلف( بنر، ایمیلی و...)
• استفاده از ایمیل مارکتینگ
• تولید و انتشار برنامه ریزی شده ی محتوا
• موبایل مارکتینگ
• آنالیز نهایی پروژه
به شما این اطمینان را می‌دهیم که با انتخاب فست سئو برای بازاریابی اینترنتی برترین راهکارهای استراتژیک دیجیتال را پیش رویتان قرار خواهیم‌داد.

چالش های بازاریابی اینترنتی

نحوه مدیریت شبکه های اجتماعی، کسب ارزش و ارتقا رتبه سایت با سئو و توجه به کاربران موبایل از چالش هایی هستند که اغلب کاربران با آن ها رو به رو می‌شوند. اگر بازاریاب اینترنتی شما فست سئو است؛ به احتمال ۹۹ درصد این چالش ها را به سادگی پشت سر می‌گذارید.
بازاریابی اینترنتی به دلایل زیر حائز اهمیت است:
• قیمت مناسب
• تعامل با مشتریان
• انعطاف در روش های اجرایی بازاریابی
• امکان ردیابی و آنالیز فروش و تاثیرگذاری بازاریابی
برای این که استراتژی های خود را در بازاریابی اینترنتی تعیین کنید کافی است به سوال های زیر به خوبی پاسخ دهید:
• چه تعداد و چه نوع کمپین هایی در شبکه های مختلف راه اندازی کرده اید؟
• ابزارهای اندازه گیری تاثیرگذاری روش ها و تاثیرپذیری فروش محصولات چیست؟
• وضعیت سئو و رنک وب سایت شما چگونه است؟