اهرم ایجاد پیوند و رسانه های اجتماعی برای تجارت الکترونیک

ارسال شده در
رسانه های اجتماعی برای تجارت الکترونیک

‫ساخت لینک و جلب توجه مردم‬ به محتوای تجارت الکترونیک میتواند دشوار باشد‬ ولی با کمی خلاقیت، شما میتوانید‬ فرصتهای با ارزشی را پیدا کنید که‬ به موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان شما کمک میکند.‬ اولین و مهمترین آنها باید از‬ محتوای خیلی خوبی استفاده کنید‬. شما برای اینکه نشان دهید که چگونه یک محصول مشکل‬ مشتری را حل کرده و محصول‬ خوبی هست هر کاری میتوانید انجام دهید تا‬ اشتراک پذیر تر شود، کارهای بیشتری‬ از انتخاب نام و توضیح برای آن‬ در ویدئوها و دیاگرامها و چیزهایی مانند این‬ راه هایی وجود دارند که صفحه‬ محصولات شما را بیشتر از همیشه آراسته میسازند.‬

اهمیت رسانه های اجتماعی برای تجارت الکترونیک

با کمی تلاش و کمی خلاقیت‬ و یک برنامه نویس خوب‬ شما میتوانید ویژگی های خوبی به صفحه اضافه کنید تا‬ مشتری راحتتر محصولتان را درک کند،‬ مثلا وب سایتهای فروش لباس که شما میتوانید‬ لباسهای دیگری را در کنار هم‬ بگذارید و امتحانشان کنید، یا فروشگاه های دکوراسیون منزل‬ که به شما اجازه میدهند آشپزخانه‬ یا اتاق نشیمن خود را بچینید.‬ هر چیزی که شما بفروشید این‬ قابلیتهای مفید چیزهایی هستند که مردم در موردشان در وبلاگ مینویسند‬ و در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند‬. همچنین استفاده از عکسهای باکیفیت محصولات‬ میتواند در بلند مدت تاثیرات بسیاری داشته باشد.‬ شبکه های اجتماعی و وبلاگها پر از کاربرانی است که‬ دوست دارند عکسهای با کیفیت، زیبا‬ و جالب مربوط با محصولاتتان را به اشتراک بگذارند.‬ سعی کنید از عکسهای حرفه ای‬ با کیفیت و منحصر به فرد استفاده کنید‬ و به این صورت لینکهای بیشتری‬ برای محصولات پیدا خواهید کرد‬ و در پایان، مشتریان را فراموش نکنید و‬ به یاد داشته باشید که آنها‬ از معامله خوب خوششان میاید‬.

چیزهای مجانی، تخفیف، اشانتیون و قیمتهای ویژه چیزهایی هستند‬ که خیلی سریع در سرتاسر اینترنت پخش میشوند.‬ شما میتوانید بخشی را در سایت‬ انتخاب کنید که نشان دهنده ی قیمت حاضر‬ و کوپون ها باشند، و یا‬ اینکه میتوانید مسابقه ای ترتیب دهید یا‬ اینکه یک قیمت عجیب را نشان‬ دهید که باعث شود مردم در موردتان صحبت کنند.‬ شما حتی ممکن است کمی از فروشتان کاسته شود‬ ولی در عوض لینکهای بسیاری پیدا‬ میکنید، وبلاگ نویسها به شما توجه میکنند‬ و در شبکه های اجتماعی مشتریان‬ جدیدی پیدا میکنید و این برای‫ موتورهای جستجو خیلی خوب است‬ و در نهایت اجازه دهید که کاربران محتوایی برایتان بسازند.‬ از مشتریان بخواهید تا تجربه خود را بعد از خرید‬ در سایت یا شبکه اجتماعی شما بگویند به این صورت‬ کاربران در کنار تجربه خود لینکهای‬ زیاد و به اشتراک گزاری هایی به وجود می آورند‬ که باعث میشود مشتریان شما را در‬ مقایسه با رقیب خود انتخاب کنند‬.

در کنار اضافه کردن دکمه های‬ به اشتراک گزاری و لایک به صفحه ی محصول‬ حتما دکمه اضافه به علاقه مندی ها‬‬‬ و به اشتراک گذاری با دوستان را‬ نیز به آن اضافه کنید تا‬ مشتریان بیشتری پیدا کنید. به طور خلاصه یک سایت تجارت الکترونیکی کسب کننده نباشید‬. در حال حاضر سایتهای این چنینی بسیاری وجود دارد‬. سعی کنید پا را فراتر گذاشته‬ و محتوای خوب و مفیدی تولید کنید‬ که کاربران را به هیجان آورده‫ و توانایی دریافت لینکها و‬ به اشتراک گزاری های رسانه ای را داشته باشد.‬ خلاق باشید، زمان خود را بر مخاطبینتان بگذارید‬ و سعی کنید برایشان مفید باشید‬ و سپس از زمان خود برای‬ ساخت محتوایی موثر و درست که‬ نیازهایشان را برآورده کند استفاده نمایید‬‬‬‬‬‬.

مهم است که بدانید تجارت الکترونیک امروزه نیازمند سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار دقیق می باشد که در صورت رعایت آن می توانسد آینده شغلی خود را تضمین کنید.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =