الگوریتم پاندا بخشی ازعلامت های رتبه دهی هسته گوگل شد

ارسال شده در
الگوریتم پاندا بخشی از هسته-شد

با روش های گذشته به روز شدن پاندا خداحافظی کنید. پاندا اکنون بخشی از الگوریتم رنک دهنده هسته گوگل شده است.

الگوریتم پاندا؛ یکی از اصلی ترین الگوریتم های مبارزه با اسپم که برای اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۱ منتشر شد، به طور رسمی بخش اساسی از الگوریتم هسته گوگل شده است. زمان این اتفاق نامشخص است.
جنیفر اسلگ یک متن راهنمایی پاندا منتشر کرده بود که توسط تیم پی آر گوگل بررسی شده بود و بخشی از آن شامل توضیحات راجع به این خبر می شد:

پاندا الگوریتمی است که به طور کلی برای همه سایت ها کاربرد دارد و بخشی از نشان های رتبه هسته شده است. این الگوریتم کیفیت یک سایت را اندازه می گیرد که راجع به آن می توانید در کتاب راهنما مطالعه نمایید. پاندا به گوگل این اجازه را می دهد که کیفیت را وارد رتبه دهی نماید.
گری ایلیز از گوگل نیز موثق بودن این گفته را تایید کرد.
یک مسئله ای که مشخص است این است که گوگل دیگر هیچ گاه در آینده به روز رسانی الگوریتم پاندا نخواهد داشت. آخرین به روز رسانی پاندا ۴.۲ بوده است که انتشار آن چندین ماه به طول انجامید. خب، الان آن الگوریتم به الگوریتم اصلی پیوسته است.

کارشناسان سئو و وبمسترها هنوز سوالات زیادی راجع به این خبر دارند. آیا الگوریتم هسته به صورت Real time به روز می شود؟ اینطور به نظر نمی رسد چون چند روز پیش یک به روز رسانی جدید دیگری الگوریتم هسته را گزارش کردیم. بر اساس گزارش های انجمن های سئو، آن به روز رسانی هم به نظر نشانه های پاندا را داشت. ما نیز تلاش بر این داریم که زمان انتقال دادن پاندا به هسته گوگل را دریابیم و شما را آگاه سازیم.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =