الگوریتم عقاب ( Eagle )

الگوریتم عقاب ( Eagle )

هر چه زمان می گذرد و فعالیت ها و همچنین تخلفات اینترنتی بیشتر می شود، سختگیری های گوگل نیز بیشتر خواهد شد. این بدان دلیل است که با وجود رقابت های شدید در دنیای مجازی برای کسب و کار و فعالیت، گوگل باید بتواند رفتارهای قانونی را از رفتارهای غیرقانونی سایت ها شناسایی، کیفیت کاری آن ها را بررسی کند و در رتبه بندی تاثیر دهد. به همین دلیل گوگل برنامه ها و الگوریتم ها را طراحی می کند که هر کدام اهداف خاصی را دنبال می کنند و در واقع به گوگل برای بررسی سایت ها کمک می کند. از انواع الگوریتم ها، الگوریتم عقاب یکی از به روزترین الگوریتم های گوگل است که در سال ۲۰۱۶ معرفی گردید.

کاربردهای الگوریتم عقاب

این الگوریتم در مقایسه با الگوریتم های قبلی (مرغ مگس خوار، پاندا، پنگوئن و…) دارای تغییرات کلی و اساسی است به همین دلیل بسیار مورد توجه سئوکاران قرار گرفت زیرا تفاوت بسیار زیاد با الگوریتم های دیگر دارد و قرار است در زمنیه هایی دیگر به گوگل کمک کند تا بتواند در رتبه بندی سایت ها عمل نماید. لذا نقاط تمرکز این الگوریتم عبارتند از:
۱- در برخی مواد دیده شده است که محتواهای یک سایت زیاد با کیفیت نیستند ولی تگ بندی آن ها، این مسئله را پوشش می دهد تا گوگل متوجه نشود. لذا در این جا الگوریتم عقاب با تمرکز بر تگ html ، به گوگل کمک می کند تا بتواند بدون خطا قضاوت کند. اصول کار این تگ بر مبنای علامت گذاری است. نگارش متون سایت ها اگر چه ساده است ولی برای فرمت کردن آن دچار مشکل می شود. لذا زمانی که در یک فایل از این تگ استفاده می شود، به مرورگر می فهماند که متن آماده فرمت شدن است. لذا الگوریتم عقاب کار مرورگر را بسیار آسان می کند.
۲- این الگوریتم، بر روی میزان تاثیر برخی شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک، تویتر و گوگل پلاس در رتبه بندی سایت بسیار موثر است و سبب می شود که این ۳ شبکه اجتماعی نسبت به قبل ارزش بیشتری برای رنکینگ سایت پیدا می کنند.

الگوریتم Possum
الگوریتم گورخر گوگل
  • محسن ت ::

    سلام ببخشید سوال
    گوگل پلاس قدیمی دیگه دسترسی نداریم بهش؟ کلاسیکش بهتر بود

  • فست سئو ::

    توی تنظیمات باید دسترسی به مد کلاسیک وجود داشته باشه. ما اکانت هایی رو که پیش فرضشون رو عوض نکردیم دسترسی داریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 5 =